Femara 2. deneme , akıntı

Aynen canim pik çıkıyor. Ben yaptigimda hiç görmediğim kadar kopkoyu çıkıyordu. Zaten bırak yapma çift cizgi cikar demisti satin aldigim kişi. Ne durumdasin ?
Lilys dün rüyamda gebelik testi yapıyomuşum çift çizgi çıkıyordu nasıl sevindim var ya sevinçle uyandım sonra rüyaymış dedim geri yattım. İşte ben de senin gibi bekleme evresine geçtim, dün kasık ağrım vardı çatladı muhtemelen yumurtam, bugün hiçbir belirti yok. kafamı farklı şeylere vermeye çalışıyorum dağılsın diye. sen ne durumdasın :)

Ayyyy inşallah rüyan gerçek olur canim yaa aklimiz hep orda rüyalar bile onla alakalı hadi bakalim canim sabırla umutla bekle simdi. Güzel haberler yaklasiyor. Canim benimde lekelenmem başladı bende hala beklemeye devam

kuzum ilaca çatlatma iğnesinden sonra kaçıncı gün başlamıştın
Bugün gece erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Daha önce erken gebelik yapmamıştım hiç. Sabah ilk idrarla yapmam daha net olurdu ama bu kadar fark yaratacağını sanmıyorum. Yani benim umudum pek kalmadı bu sefer.

Sonucun değişme ihtimali az da olsa var. belki kan testinde farklı çıkar. ama bana sorarsan bunun ihtimali düşük. O yüzden hayırlısı olsun birkaç gün sonra yine yap ne olur ne olmaz. Bir de tavsiyem bebek hemen olan bi şey değil. her ay böyle defalarca deneyip olumsuz görürsen süreç seni etkiler. o yüzden zamanını bekle, diyelim 14. gün yapın diyorlar sen 16 17 yi bekle tek seferde kan testi yap ve net olarak öğren ki. boşuna umutlanma ya da hayal kırıklığı yaşama.

Günaydın canım bugün bir umut sabah idrarla deneyeyim dedim. Heyecanlanmak istemiyorum bu gölge değil mi görüyorsun sende? 14.günüm erken gebelik testi sabah ilk idrarla yaptım var gölge değil mi

Ya simdi fark ettim lh yaziyor bunda bu salaklar bana erken gebelik testi diye insallah ovulasyon testi vermemistir...

Ya simdi fark ettim lh yaziyor bunda bu salaklar bana erken gebelik testi diye insallah ovulasyon testi vermemistir...
Canim testin ovülasyon testi bende ilk anda görüp hemen tebrik edecektim ki lh yaziyor.

Her şeyin hayırlısı olsun sakın üzülme, illa ki olacak. Senim 24 mm iken vurmuştun dimi iğneyi doğru hatırlıyorum? Bir dahaki sefere 18 20 arası vur kuzum
Agustos ayinda bir tedavi uygulamayacagiz kendi haline birakacagiz dedi. Zaten hastanede calisiyorum muayeneye giderim simdi ilac tedavisi uygulamayacagiz ama hsg vs cekilecek mi diye sorucam. Evet canim 24 de vurulmsutum

Merhaba ben aranıza yeni katıldım.Ben de çoğunuz gibi pcosluyum.Yaklaşık 6 yıllık evliyim.Doktor bana pcoslusun gebelik zor dedi.Hiçbir tedavi görmedim.8 ay adet olmadığımı bilirim.Korunmayı bıraktığımız 1 buçuk yıl içerisinde 2 gebelik elde ettim.İlki kimyasal gebelikti ve baya sancılı bir süreç yaşadım sonu ne yazık ki kürtajla bitti ve ben bebeğim gittiğinde çok isyan ettim.Neden benim başıma geliyot.Herkes istediği an doğuruveriyor vs.ama ilk adetimi görmeden ikinciye hamile kaldım.Onda da baya sorunlar oldu başta mol gebelik dendi ve gerçekten ultrason görüntüsü bu şekildeydi.Doktorum kürtaj yapılıp patolojiye göndereceğiz ve kemoterapi tedavisi göreceksin dedi.Dünyam başıma yıkıldı.Bildiğiniz vücudumda bebek yerine bir kanseri hücresi taşıyordum.Aklım başıma geldi Allah bana bir ders verdi daha beterini yaşa anla dedi diye düşündüm.Kahroluyordum ama kendimi Allaha teslim ettim.Senden gelene razıyım dedim,tevekkül ettim.Sonra ne oldu biliyor musunuz ikinci kontrolde doktor şok.Rahimde bir kese ve o üzüm tAnecikleri(mol gebelik) yok.9 ay boyunca bebeğim hep gidecekmiş gibi doktora ayaklarım geri basa basa gittim ve sonunda çok şükür sapasağlam bir erkek çocuğu dünyaya getirdim.Şimdi 3 yaşına basacak.Oğlum bir türlü doğmal istemiyordu en sonunda doktorum sezaryan için gün verdi.Sezaryana gideceğim günün gecesi sancılarım başladı ve sabah 8’de yatışım yapıldı.Sabah saat 10’da normal doğumla doğdu oğlum üstelik boynunda kocaman kordon bağıyla.Şimdi bunları size neden anlattım belki vaktinizi de epey aldım ama ben de sizler gibi forumlarda kendime umut arayan biriydim.En ümitsizliğe düştüğüm anda geldi benim mucizem.Belki size de umut olur ve sizin için en doğru vaktin geleceği günü ümitle beklersiniz diye.Her nasip vaktine esirdir.Asla umudunuzu kaybetmeyin.Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur.En umudunuzu kaybettiğiniz anda benim hikayemi hatırlayın ve o güzel vaktin bir gün mutlaka geleceğini unutmayın.Dilerim Allahımdan hepinizin gönlündeki bir bir gerçek olsun. Bu arada ben de ikinciyi düşünüyorum.E tabi bizim hamile kalmamız zor olduğundan biraz gayret istiyor.Ben de 2 ağustosta femara kullandım ve cumartesi yumurtalar için kontrolüm var.Benim gibi bekleyenlerle birlikte beklemek istedim süreci

Hikayenizin sonu cok guzel bitmiş evladınızı Allah bağışlasın. Insallah 2.bebisiniz de cok bekletmez sizi. Peki hic artik olmayacak galiba diye düşündüğünüz oldu mu ? Takviye biseyler veya bazı kürler var kullandığınız herhangi bisey oldu mu.
Bende de pcos var ve 3 aşılama yaptirdim henüz hic gebeligim olmadı ve ister istemez olumsuzluklardan cekiniyorum artik insallah nasip olur artik bebegimin olması

Çok teşekkür ederim inşallah en kısa zamanda sizin de hikayeniz mutlu bir sonla taçlanır.Olmayacak dediğim zamanda oldu inanır mısınız?Kendimi saldığım anda bir baktım ki göğüslerimde inanılmaz bir ağrı ve damarlar oluşmaya başladı.Benim en büyük belirtim buydu.Orada işte bende bir farklılık var dedim.5.7 beta ile öğrendim.Dış gebelik dediler sağlıksız gebelik dediler ve kimyasal olup düştü.Sonra doktor ilk adetimi görene kadar korunmamızı söyledi ve sadece bir kere korunmadık ve bende yine inanılmaz bir göğüs ağrısı oldu.Yine anladım hamile olduğumu ve çok şükür bu kez sağlıklı bir gebelik geçirdim.Sadece hayıt tohumu kullandım ve etkisine çok inanıyorum.Çay gibi demleyip içtim.Ama kimyasal olan gebeliğimde kullandım.Diğer gebeliğimde olacağına bile hiç ihtimal vermedim beklemedğim bir şeydi.Hiç üzülmeyin en ümitsiz anınızda kendinizi akışa bıraktığınız anda olacaktır.Eşiniz hiç test yaptı mı peki?Bu kadar uzun süre olmaması genellikle erkeklerden kaynaklanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…