Femara 2. deneme , akıntı

kuzum 14. gün yaptım erken gebelik testi ama silik çizgi yoktu, negatifti. ben de gidip kan testi vermedim. yarın adet günüm olmayı bekliyorum. olmadı bence yani bu ay
Bence gününüzün geçmesini bekleyin umudunuzu kaybetmeyin.Aslında her ayki çabanızla vücudunuzu gebeliğe hazırlıyorsunuz.Elbet bir gün vücutta buna cevap verecektir.🙏

Benim de bugün adetimin 18.günü. 15. Günü doktora gittim doktorum pek umutlu değildi bir tane yumurta 16 mm idi.Şansınızı deneyin dedi.Öbür günü inofolic kullanmaya başladım.Kasıklarımda biraz ağrı oldu dün de yapışkan bir akıntım oldu değerlendirdik ama ateşimde bir değişiklik fark etmedim.Ama kasıklarımda batma ve gerilme hissi var acaba yumurtam çatlamış mıdır?

Kızlar benim reglim geldi. Normal Regl başlangıcı , lekelenme değil.

Ama bugün akşam 10 gibi geldi. Şimdi ben bugünü 1. gün yarını da 2. gün sayıyorum değil mi ?
Lilys Lilys G Gossip123 SiMiT35 SiMiT35 B Belina A ARAS21
Canim yarin 1.gün olur. Bende bir dr dan öyle öğrenmiştim. Yine arastir ıstersen yaniltmak istemem ama ben aksam gec vakitler olunca ertesi günü 1 sayiyorum.

Merhabalar hsg yi merak eden arkadaşlar için yazıyorum. Çok korktuğum bir işlemdi. Bugün 10 dk içinde anestezi olmadan gerçekleşti. Jinekolojik muayeneden hiçbir farkı yoktu acı asla yoktu. Sadece kontrast madde verilirken karnımda hafif bir şişlik hissettim. İşlem sonrası 2 gün cinsel ilişki yasak başka bir yasak yok. Bu arada benim sonucumda tüpler vs açık herhangi bir problem çok şükür çıkmadı 🙏🏻

X