Fazla ödün vermenin sonucu

26-30.
Evet ciddi söyledi. Akrabaları kem gözlüymüş. Sinirden gülüyorum.

Sana sonra alsam olur mu dedi. Herkesin içinde nasıl çiçek veririm.
Cok sacma ki uzun yıllardır bu gelenek devam ediyor ve herkes iyi kotu yapiyor sadece kendi yaptığı yapacağı birsey degil ..büyütmeye gerek yok sizde ozaman ben herkesin için de kahve tutamam sana sonra yapayim deyin hicbirseye gerek kalmasın cok sacma bakış açısı.

Ne zaman ki aileler tanıştı böyle oldu. Geçen dedim ki sevgililer gününe az kaldı, özel bir şeyler yapalım. Ben ömrümü sana verdim bundan özeli var mı ? Allah'ın odunu...
Odunlukla alakası yok ki. Muhtemel sizin için, değer diye düşünmüyor.

İnanın günlerdir kendimi ikna etmeye çalışıyorum 6 ay idare ederim imkansız değil diye. Ama genele bakınca bu kadar ödün vermek gururumu incitti. Birde uzun soluklu bir ilişki yıllarca hayal kurdum. Hep en güzel şekilde olsun diye bekledik. Şimdi zamanı gelince de her şeye gerek yok diyor.

O zaman nisanlanmayada gerek yok yanlış anlamayın ama uzun yıllar süren bazı ilişkiler böyle oluyor nedense sevgililik evlilik süreci ve evlilik çok farklı oluyor ince eleyip sık dokuması gereken bir zamandasjniz şuan

Ona da yok dedi. Tuzlu kahve değil de ballı kahve yaparım dedim hani video çekiyorlar hoşuma gidiyor. Bana dedi ki ergen miyiz. Saçma sapan adetler.

Ailenizi dinleyin yoksa çok pisman olursunuz.
6 yıllık sevgililik falan diyerek yakmayın kendinizi.
Adamın size karşı zerre özeni yok.
Birden ortaya çıktı demişsiniz yorumlarda ama başlık fazla ödün vermenin sonucu. Demek ki sevgiliykende hiçbir şeyini görmediniz ama sesini çıkarmadınız.
Bir yerde buluşunca yediğinizi saymamasi bir ölçüt değil.
6 yılda ne yaptig sizin için? Hiç mi çiçek, hediye almadı, özel an kutlamadı mi? Her seyi gereksiz gören adam mutlaka açık etmiştir bunu.

Yarın ayrılırsınız değil mi? Sadece cimri değil size değer vermiyor.
Kaç gündür konuşmuyorum. Tamam ne istiyorsan yaparız dedi. Farkettim ki olması gereken şeyler için mücadele ediyorum. Başkasının olmazsa olmazı benim küsüp trip atmamla olacak.

Ailen haklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…