FAZLA KİLOLARA VEDE (bebek için diyet)

:enbuyukkk:
açımmmmm meyva yiyeyim:))

Bebeklil kız aç kalınarak diyet olmaz.hayatındakı 3 beyaz gıdadan uzak dur.ekmegı azalt bak,kızartmadan kacın,sebze ye bol bol bak nasıl versen kıloları allahın ıznıyle canım .kendıne dıkkat et

balım canım çok saol :)

kızlar tartıldım 78,5 gibi bi sonuç var ama ben buna 79 diyeyim..

evet kızlar 79 kiloyum ohhh 1 kilodan kurtuldum....:))))

rejime başlama tarihim 16 ocak 2008 akşam yemeği az yiyerek başladım kızlar:)

Sanırım bu topik beni çağıırıııyooorr, başlığa bakınca hiç tıklamayayım dedim ama kilolardan kaçılmıyo vermem gereken beş kilo var, yarın başlasam mı acaba, hazır pazartesi ?

:enbuyukkk:

Bebeklil kız aç kalınarak diyet olmaz.hayatındakı 3 beyaz gıdadan uzak dur.ekmegı azalt bak,kızartmadan kacın,sebze ye bol bol bak nasıl versen kıloları allahın ıznıyle canım .kendıne dıkkat et

Ayrıca öğünlerini eğer 3 ise 6 ya çıkar,porsiyonlarını düşür.Eğer öğünlerini azaltırsan vücudun aldığın besinleri depolayacak,bu da kilo vermeni zorlaştıracaktır.Ayrıca kendini çok zorlamadan egzersiz yaparsan faydasını görürsün.Ve bedenine her türlü gıdayı dikkatli olarak almanı öneririm.Sadece tek besin rejimi olmaz,vücudun dirençsiz kalır.

Bir de mümkün olduğunca yavaş kilo vermeye çalış,çünkü ne kadar hızlı kilo verirsen aynı hızla geri alırsın.

merhaba kızlar konu kilo olunca dayanamıyorum:)) bende aranızda en kilolu olanınzım ve hem PKOS lu hemde insülü n direnci yüksek biri olarak diyetisyene gidiyorum. 3 ayda 8 kilo verebildim ancak fakat 100 gr da olsa devam etmeliyiz dediğiniz gibi bebek için diyet.

bu arada ünsülin demek istemiştim:)) neyse işte size bir diyet listes, d,yetisyenimden...

uyanır uyanmaz
2 bardak su ve 3 kayısı

kahvaltı mümkün olduğunca erken yapılmalı ki metabolizma çalışmaya başlasın
2 dl kepek ekmek
az yağlı peynir v bol yeşillik
yada sadece bir simit ve çay

ara (saat 10 gibi) bir bardak diyet süt (isterseniz nes cafe olarak da alabilirsinizi)

öğle (saat 13 gibi)
bir kase yoğurt bol salata 4 köfte kadar et tavuk yada balık

ara (saat 16 gibi)
2 adet meyve

akşam (saat 19-20 gibi)
6 kaşık sebze yemeği bir kase yoğurt bol yağsız salata ve 1 dl kepek ekmek

son ara (saat 22 gibi)
1 adet meyve

bu arada ödem şişlik atmak için bol su ve maydanoz tüketilmeli
mümkünse 2 - 3 lt olmalı

hadi bakalım umarım başarırız :))

Sanırım bu topik beni çağıırıııyooorr, başlığa bakınca hiç tıklamayayım dedim ama kilolardan kaçılmıyo vermem gereken beş kilo var, yarın başlasam mı acaba, hazır pazartesi ?

evet bugün başlamalısın ğer başlamassan bir daha 1 hafta beklemen gerekecek:))))))))))))))

canım bugün başla yarın ama mutlaka başlanacak:))öptüm.

Ayrıca öğünlerini eğer 3 ise 6 ya çıkar,porsiyonlarını düşür.Eğer öğünlerini azaltırsan vücudun aldığın besinleri depolayacak,bu da kilo vermeni zorlaştıracaktır.Ayrıca kendini çok zorlamadan egzersiz yaparsan faydasını görürsün.Ve bedenine her türlü gıdayı dikkatli olarak almanı öneririm.Sadece tek besin rejimi olmaz,vücudun dirençsiz kalır.

saol canım...ben ekmeği kesmedim mesela ..akşamları ve sabahları 1 er veya iki dilim yiyorum...ama fazla değil canım....ekmek yemessem bayılırım ben yaa...ama plav yapmıyorum eşimde yiyemiyor hihihiihiihih:))))

zaten benı mahveden ekmek plav makarnaa....ayy ben ekmekden veya plavdan vazgeçerim belki ama makarnadan asla..yağızda olsa yerim:)

hımm bebek için dietttt
kulağa hoş geliyorrr
bende dietteyimm
ve bebek istiyorum
:eek:

:)))) sendemi şişkosun:))

kilon kaç canım..5-10 kilo sorunun varsa hemen halet yoksa dahada alınca çok zor oluyorrr....

kızlar ben az yemeye alışmaya başladım sanırım.. ilk günler midem ağrıyordu pek hisetmiyorum artık..

ŞİMDİ PERŞEMBEYE ÖLÇECEM KİLOMU VE YAZACAM BURAYA.....YANİ TARİH 24 OCAK PERŞEMBE:)

merhaba kızlar konu kilo olunca dayanamıyorum:)) bende aranızda en kilolu olanınzım ve hem PKOS lu hemde insülü n direnci yüksek biri olarak diyetisyene gidiyorum. 3 ayda 8 kilo verebildim ancak fakat 100 gr da olsa devam etmeliyiz dediğiniz gibi bebek için diyet.

abla harikasın a.s.

8 kilo harika bir rakam ...devam :)

100gramda olsa evet devam...aman bugün biraz kaçırdım bırakalım dememeliiii ...kaldığın yerden devam etmekde güzel olur arkadaşlar....

bu arada ünsülin demek istemiştim:)) neyse işte size bir diyet listes, d,yetisyenimden...

uyanır uyanmaz
2 bardak su ve 3 kayısı

kahvaltı mümkün olduğunca erken yapılmalı ki metabolizma çalışmaya başlasın
2 dl kepek ekmek
az yağlı peynir v bol yeşillik
yada sadece bir simit ve çay

ara (saat 10 gibi) bir bardak diyet süt (isterseniz nes cafe olarak da alabilirsinizi)

öğle (saat 13 gibi)
bir kase yoğurt bol salata 4 köfte kadar et tavuk yada balık

ara (saat 16 gibi)
2 adet meyve

akşam (saat 19-20 gibi)
6 kaşık sebze yemeği bir kase yoğurt bol yağsız salata ve 1 dl kepek ekmek

son ara (saat 22 gibi)
1 adet meyve

bu arada ödem şişlik atmak için bol su ve maydanoz tüketilmeli
mümkünse 2 - 3 lt olmalı

hadi bakalım umarım başarırız :))

ASLIIIIIIIII bu diyeti yaparsan işdede başarılı olursun canım ....güzel diyet aç kalınmaz bence....

dün akşam kötü bişi yaptım ben 5-6 tane biskrem ve bbalık kraker oluyor ya ondan yedim yaaaaaaaaaaa

ama akşam az yemişdim onları yedim bıde üstüne 4-5 bardakda su içtim...acaip ödem olmuşdur rüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

ama devam kızlarr........ne zor diyet yapmak yaaaa

bugün tartılma günüm:)

en son pazar günü tok karnına 79 dum bakalım bugüne kadar ne kadar verdim....

kızlar aç karnına 77,6 geldim:KK43:

sizce iyi gidiyormuyum...

geçen hafta perşembe başladım 1haftada 2,5 kilo iyimi sizccee???

galiba spoerlada desteklemem lazım...

ama insan yemek yiyemeyince hareket bile etmek istemiyor yaaa:.....

en azından göbek hareketi yapmalıyım demi:)

kızlar aç karnına 77,6 geldim:KK43:

sizce iyi gidiyormuyum...

geçen hafta perşembe başladım 1haftada 2,5 kilo iyimi sizccee???

galiba spoerlada desteklemem lazım...

ama insan yemek yiyemeyince hareket bile etmek istemiyor yaaa:.....

en azından göbek hareketi yapmalıyım demi:)

bence iyi vermişsin kıloyu. Evet iyi gidiyorsun.:teytey:

X