FAZLA KİLOLARA VEDE (bebek için diyet)

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
1.996
2
kızlar ben 20 gündür adet olamıyorum...daha doğrusu yazdan beri düzenim altüst oldu....r gittim pkokistlik yapıdadır overlerde dendi..ilaç verdiler oldum adet sonra bır daha gitmedim....1 haftada 5 kilo aldım...

şuanki kilom 80.boyum 1,67... bu kilodan kurtulmam lazım....yazın hazıranda 69 kiloydum nasıl birden aldım anlayamıyorum...

bu kilolardan kurtulmak lazım diyorum kızlar....

ben 2 gündür rejimdeyim...

buraya hergün kilomu yazacam vede yediklerimi..bi nevi kontrol edecem kendimi...

bugünle başlayayım.....bugün öğlen sadece 1 portakal yedim ve su içtim bişi yemedim...biliyorum yanlış....ama bugün canım bişi yemek istemiyorrr....

Bende Evlendikten Sonra 1 Sende 12 Kilo Aldiiim :KK43: 1 Ocaktan Beri Diyetteyiim Anca 2 Kilo Verdiim Metabolizmam çok Yavaaş çalişiyoor Birde Adet Düzensizliği Vaar Tabi, Booy 1.70 Kilo 70 Hedef şimdilik 65, Sonrada 60 :) Zayiflamak Istiyoruummmmm. Yaptiğim Diyeet Pek Etkili Değil Ama Elimden Başka Bişeey Gelmiyoor. Sabah Kahvaltisi Ve öylen Yemeğinde Herşey Serbest Akşam Yemeği Yook Onun Yerine Meyve Ve Sebzee. Ayrica Kabizlik Için Bol Bol Kayisi Kurusu Ha Bide Aç Karna Elma Sirkeli Meyve Suyu :)yağlari Yakmasi Için şişliği Gidermesi Için. Sabahlari Yüzünümü Yikamadan 10 Mekik çekiyorumm. Hafta Sonlari 1 Saat Tempolu Yürüyüş. Birde Müzik Açiip Oynuyorum :) Iştee Benim Abuk Subuk Diyetiim Işe Yararmi Görelim Hep Birlikteee.

CNM ÇOK DİYET YAPTIM DÜNAY KADAR LİSTEM VAR İLK İŞ GÜNDE EN AZ 2 LİTRE SU OLSUN SABAH İKİ DİLİM EKMEK PEYNİR ZEYTİN DOMATES BİR TTLI KAŞIĞI BAL PEKMEZ RECEL FARK ETMEZ BİRİ SONRA ARADA 2 PORSİYON MEYVE 1 ELMA MESELA BİRDE KİVİ (kivi metebolizma çalıştırır kabılığı önler)
sonra öğlen yemeği 6 köfte yada 100 gr tavuk 3 dilim ekmek yağızsız salata 1 bardak yoğurt cnm sonra arada bir paket limonlu diyet bisküvi yarım simit yada light top kek cnm sorna akasam 8 kaşık sebze yemeği 2 dilim ekmek yağızsız salata 1 su bardağı yoğurt yatmadan 2 saat öncede 2 porsiyon meyve

rutin dengeli beslenme şekli bu cnm dene bi zararı olmaz ilk kez diyetin olduğu için başarı şansın çok yüksek ...başarılar.......

kızlar ben 20 gündür adet olamıyorum...daha doğrusu yazdan beri düzenim altüst oldu....r gittim pkokistlik yapıdadır overlerde dendi..ilaç verdiler oldum adet sonra bır daha gitmedim....1 haftada 5 kilo aldım...

şuanki kilom 80.boyum 1,67... bu kilodan kurtulmam lazım....yazın hazıranda 69 kiloydum nasıl birden aldım anlayamıyorum...

bu kilolardan kurtulmak lazım diyorum kızlar....

ben 2 gündür rejimdeyim...

buraya hergün kilomu yazacam vede yediklerimi..bi nevi kontrol edecem kendimi...

bugünle başlayayım.....bugün öğlen sadece 1 portakal yedim ve su içtim bişi yemedim...biliyorum yanlış....ama bugün canım bişi yemek istemiyorrr....

diyet gurupları var orata katıkabilirsin
orada herkez rejimde.neler yadiklerini
hızlı kilo verdiren diyetleri paylaşıyorlar
onlara katılırsan faydası olur diye düşünüyorum
aç kalarak zayıflamak vucutdaki suyu atar tağlar olduğu gibi kalır

bu arada tüm diyetlerim doktor kontrolü altında oldu kızlar hiç kendi kendime yapmadımmm..........

Canim Ben 1 Ayda 10 Kilo Verdim 59 Dum 49 A Düştüm.bol Sebze Ve Meyve Yedim Bide Akşam Yemeginde Sadece Meyve Yedim Abur Cubur Yok çerez ç,klota Yok.ekmek Yok 2-3 Litre Susabah Peynir Ve Bol Domates Ve Yeşillik Ralarda Mandalin Felan Yi öglen Azicik Ytavuk Gögsü Haşla Ye Yogur Akşamda Meyva Veya Yokgur.balik Buglamada Yiyeebilirsin.şu Anda 53 Kjiloya çiktim Klomen Ve Ige Yapti 4 Kilo Aldim Bende Rejimdeyim.bir De Iispanak Pişir Ye Hem Ishal Yapiyo Hemde Kalorisi Yok

ay deneyecem kızlarr....

akşama az makarna yağsız ve çorba ekmek yyok bunu yemeği planladım...

evet birazda vücudumdaki su gitsin yaaaa ..şiş şiş heryerim sanki ...koparıp atacam o şişlik olan etleri:))

çabuk kilo vermek istiyorummmm....

bebeklik bence kafana göre diyet yapma ve mutlaka bir diyetisyene git,bende pcosluyum ve diyetisyenim belirlediği beslenme programım var,yalnızca diyet yeterli değil,fiziksel aktivite de önemli ve unutma ki pcosluların metabolizması yavaş çalıştığı için kilo vermeleri zor almaları ise kolaydır,ben bile 2 aydır rejimde olmama ve herşeyi harfiyen yerine getirmemem rağmen 4 kilo verebildim ve 3 kilom kaldı çok şükür,zaten çok da kilolu değildim ama işte doktor tavsiyesi,kilo vermemle birlikte adetlerim düzene girdi,dediğim gibi kafana göre diyet yapma,herkesin vücut yapısı farklıdır ama kesinlikle bol bol su iç ve yürüyüş yap sana tavsiyem....

Bebek kızım sen nanayı yediin uygula bakayıım yazılanları :) kim daha çok kilo vereceek varmısın yarışaa :)

ay deneyecem kızlarr....

akşama az makarna yağsız ve çorba ekmek yyok bunu yemeği planladım...

evet birazda vücudumdaki su gitsin yaaaa ..şiş şiş heryerim sanki ...koparıp atacam o şişlik olan etleri:))

çabuk kilo vermek istiyorummmm....

kızlar bu dediklerimi yedim...

açımmmmmmm aççççççççççççççççç:))))

Bebek kızım sen nanayı yediin uygula bakayıım yazılanları :) kim daha çok kilo vereceek varmısın yarışaa :)

hadi bakalım aslı:))))) kim daha çabuk verecek bakalım:)))

aslı bugün perşembe ve benım kilo 80 senınkısıde 70 pazara kadar kaç kilo olacaz tamammıı???:))))))))))):smiley-cool:

bebeklik bence kafana göre diyet yapma ve mutlaka bir diyetisyene git,bende pcosluyum ve diyetisyenim belirlediği beslenme programım var,yalnızca diyet yeterli değil,fiziksel aktivite de önemli ve unutma ki pcosluların metabolizması yavaş çalıştığı için kilo vermeleri zor almaları ise kolaydır,ben bile 2 aydır rejimde olmama ve herşeyi harfiyen yerine getirmemem rağmen 4 kilo verebildim ve 3 kilom kaldı çok şükür,zaten çok da kilolu değildim ama işte doktor tavsiyesi,kilo vermemle birlikte adetlerim düzene girdi,dediğim gibi kafana göre diyet yapma,herkesin vücut yapısı farklıdır ama kesinlikle bol bol su iç ve yürüyüş yap sana tavsiyem....

evet canım haklısında ....ama ben yoğurdumu ve domatesimi eksik etmiyorum bol bol ıspanakda yiyorum...az yemek önemli diyetde...

sen 2 ayda 4 kilo baya az vermişsin ama senin fazla kilon yokmuş verilecek kilo azaldıkça kiloda zor veriliyor....

bende pkoluyum ve 75 tim diyete basladım 1,5 haftada 4 kilo verdım dıyetıme devam insan cok mutlu oluyo kılo verınce bende sadece bebek için verıyorum inş. hepımız incecık oluruz :))))

bende pkoluyum ve 75 tim diyete basladım 1,5 haftada 4 kilo verdım dıyetıme devam insan cok mutlu oluyo kılo verınce bende sadece bebek için verıyorum inş. hepımız incecık oluruz :))))

canım 10 günde 4 kilo vermişsin bence gayett güzel vermişsin harika sakın bırakmaaaaa...

birde nasıl verdi burda bizimle paylaşırmısın....

bebiş için:)

valla diyet şeker kullandım
diyet tavuk eti yagsız haslama ıspanak yemegı
kepeklı ekmek
tam bi düzenı yok ama gündüz ıspanak yedıysem aksam tavuk etı yedım cok az su içiyorum böyle canım ama ben uyduruyorum dıyet programımı yanı doktora gıtmedım :)))

1,5 yıllık evliyiim evime daha ıspanak pırasa sokmadıım been yaa sevmiyoruum kii ıspanak neysede pırasa çok kötüü ;( bebek kıız ben 60 oluyuum seen 70 oohh ohhh

bebek kııız forma gelsene seen kimsee yok sinir olduum hadii bekliyoruum canımı cektiirdiin bende elmaa yiyeceem iştee bu saatte yasak ama ne yapıyıım

merhaba kızlar,
diyet gruplarından 8. takımdayım. bizim takımda birkac arkadas bebek icin zayıflamaya calısıyoruz. istersen sen de gel.

kızlar ben son zamanlarda acaip yiyorum 1 haftadır falan benimde diyete girmem lazım benide aranıza alınnnnn

X