Faydalı bir içecek:Kahve

ciciler denedim valla sırnaşık şey bi tavsiyede bulunuyim sakın eşinize hani iyi geliyomuş falan demeyin.sırnaşık şey pişman oldum yaa en azından daha sakin bi gece geçirebilirdim.sen çok yaşa ngs 2007 emi ; iyiki açmışın bu konuyu yaw epeyi bilgilendik yani.diğer forumlarını dört gözlesengözlerimebaksanab bekliycem.bu arada fincan sayısını falan arttırmıycam.:kahve::roflol:

Sayemde hadi geceleriniz daha renkli geçecek:icecream:
gündüzleride uyursun bacım:roflol:
yok bence de fincan sayısını arttır:roflol:

süpersin yaa bende deniycem bu akşam :eek:bakalım bi fark olcakmısırnaşık şeyyalnız seninkinin hızı kaç sn geldi hani ona göre bi karşılaştırma yapıyim :roflol:hatta bukonuda bir anket düzenleyelim herkes ölçsün hayatım;hani yavaşsak bilelim yaa:roflol: fincan sayısını arttırıcamda o bakımdan:roflol:

dene canım ama benim belli saniyeden sonraa kronometreyii sayamıyorummm uçuş zamanlarımaa den geliyy özelliklee:icecream::icecream:
yalnızz kronometreyii eşinee bağlıycann içerdeee ölçülüyorrr annadınmııı:roflol::roflol:yanii spermlerin hızı sizin işlee doğru orantılıı okiş bebekkka.s.
öptüm canımm espriyi kaldırabildiğini düşünerek bunları yazdımmm

ciciler denedim valla sırnaşık şey bi tavsiyede bulunuyim sakın eşinize hani iyi geliyomuş falan demeyin.sırnaşık şey pişman oldum yaa en azından daha sakin bi gece geçirebilirdim.sen çok yaşa ngs 2007 emi ; iyiki açmışın bu konuyu yaw epeyi bilgilendik yani.diğer forumlarını dört gözlesengözlerimebaksanab bekliycem.bu arada fincan sayısını falan arttırmıycam.:kahve::roflol:

şekerim bende eşimin geceye gittiği gün dinleniyyyimm
olcak o kadar alıştım artıkkk
tempo hızlı olacakkiii uçtuğunda yere çakılmayasınn paraşütlee inesinnn

bende çok seviyordum hergün mutlaka içmem lazımdı ama hamile kaldıktan sonra içemiyorum ne kadar aralarda kaçamak yapsamda haftada 2 falan oluyo ama çok iyi geliyor gerçekten

X