Fatma'ya....

kayınpederinden bu kadar içten "babam" ddiye bahsetmen ne güzel.
demekki oda sende iyi insanlarsınız.
Allah banada senin niyetlerinde bi gelin nasip eder inşallah
çok sağol dileklerin için.seninde başın tekrar sağolsun...

BABAM DİYORUM, ÇÜNKÜ HİÇ BANA KAYINPEDR GİBİ DAVRANMADI

İNANIN ONU ÇOK ÖZLÜYORUM, GÜLÜŞÜNÜ BANA YARDIM EDİŞİNİ ÇOK NEŞELİ VE SEVGİ DOLU BİR İNSANDI RAHMETLİ

AHAA BU ARADA BİZ 4 ELTİYİZ,

BİR GÜN BABAMA DEDİMKİ
"BABA KIZIM YOK DİYE ÜZÜLME BAK 4 TANEDE KIZIN OLDU"

HEPİMİZDE OTURUYORUZ DEDİKİ RAHMETLİ
"ONLAR GELİNLERİM SEN KIZIMSIN, ÇÜNKÜ ONLAR BANA GELİN GİBİ DAVRANDI SENSE BANA KIZIM GİBİ"

EEE TATLIM ŞİMDİ BU SÖZDEN SONRA DİYECEK KELİME KALMADI

İNŞALLAH SENİNDE KARŞINA KIZINMIŞ GİBİ DAVRANABİLECEĞİN KİŞİ ÇIKAR:Saruboceq:

basiniz sagolsun............Allah tahsiratlarini affetsin,,herkeslere sabir versin....yattigi yer cennet olsun iyisallah...............cok uzuldum:çok üzgünüm:

Kronickim belki gec kaldim belki bu yaziyi yazarak acini tazelicem ama ben daha yeni gouyorum canim bu yaziyi.Ve inan okurken mahfoldum sel oldu gozyaslarim.Ben okurken bu kadar kotu oldum sen yasarken nasildin dusunmek bile istemiyorum.Allahim olan arkadasina rahmet yakinlarina da sabir diliyorum.Cok uzuldum cidden (((

basiniz sagolsun ( cok acikli bir hayat ( Rabbim evladina hayirli ömürler versin,eşine ve tüm sevdiklerine dayanma gücü versin inşaAllah (( Fatma'ya da gani gani rahmet etsin Rabbim ((((

Başınız sağolsun... Allah ailesine ve sevenlerine sabırlar versin. Rahmetini Fatma nın üzerinden eksik etmesin. Murada da hayırlı uzun ömürler verip güzel yazılar yazsın. O anasıZ kaldı ama bütün anaları yavrularına yavruları da analarına bağışlasın Yüce Rabbim

Canım başınız sağolsun okurken tüylerim diken diken oldu ya :çok üzgünüm:

ne kadar acıklı bi durum yaşamışsın
yürekler dayanmaz böyle acıya
rabbim eşine, yavrusuna size ve tüm yakınlarına dayanma gücü ve sabır versin
toprağı bol olsun, mekanı cennet inşallah

allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin
öyle bir yazmışsınki sanki fatmayı tanımış neler çektiğini hissetmiş kadar oldum
senin gibi bir arkadaşı olduğu için çok şanslıymış
allah sabırlar versin hepinize

canım yazıyı okurken ağladım allah rahmet eylesin nur içinde yatsın
fatma çok gençmiş çocuğuda çok küçükmüş bir anevlatlarım gözümün önüne geldi çok duygulandım
kalanlara sabır diliyorum hepinizin başı sağolsun

basiniz sag olsun Allah ogluna uzun ömürler
versin geride kalanlara dayanma gücü versin.

sözün bittiği an rabbim mekanını cennet etesinn
okurken gözyaşlarıma hakim olmadım
ailesine sizlere sabırlar versin

başınız sağolsun,Allahın sevdiği kullarındanmışki rabbim çok çektirmemiş...
mekanı cennet olsun inş.gerçekten çok üzüldüm.....

senağlamasenağlamasenağlama
Allah rahmet eylesin tutamadım gözyaşlarımısenağlamasenağlamasenağlama
Allah mekanını cennet yapsın:Saruboceq:

aynı seylerı bızde yasadık mevlam kımseye boyle acılar yasatmasın benıde teyzemı kaybettım bu hastalıktann . gece vaktı benı hıckırıklara bogdun arkadasımm . mevlam cektıklerını gunahlarına kefaret etssın ınallah :teselli::teselli::teselli:

basin sag olsun krom okurken cok agladim bogazim dügüm dügüm oldu allah sabrinizi versin mekani cennet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…