Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ayse armanin bugünki yazisinda yok bu?
varmi linki cnm sende...
bana kalirsa yüzde yüz fake
o yüzden cok sasirdim...

ayse armanin bugünki yazisinda yok bu?
varmi linki cnm sende...
bana kalirsa yüzde yüz fake
o yüzden cok sasirdim...

Canım ben netten sadece son dakikaları takip ederim. Ben gazeteden okudum. Bugün Yılmaz Özdil vardı Ayşe'de. Ama bir kutucuk içinde bu konuyu da yazmış. Onun da bir kadın olarak midesi bulanmış... Bundan sonra kimse ahlak bekçiliği yapmasın gibilerinden bir şeyler yazmış. Belki kutucuk içinde not şeklinde olduğu için nette yoktur...

Canım ben netten sadece son dakikaları takip ederim. Ben gazeteden okudum. Bugün Yılmaz Özdil vardı Ayşe'de. Ama bir kutucuk içinde bu konuyu da yazmış. Onun da bir kadın olarak midesi bulanmış... Bundan sonra kimse ahlak bekçiliği yapmasın gibilerinden bir şeyler yazmış. Belki kutucuk içinde not şeklinde olduğu için nette yoktur...

evet yilmaz özdil yazisini buldum bende

ben yinede inanmiyorum acikcasi... dikkatli bakildigina sonradan yazildigi cok belli bence.
ama gercek degilsede gercek olur... burasi türkiye...

İnşallah senin dediğin gibidir canım, gönül ister ki öyle olsun...
Ama şu gerçek mesela... Ben bu tecavüz sahnesinden sonra her yerde şu geyiği duymaya başladım;
"Fatmagül'ün suçu yok, biz onu Bihter sandık!"
Ho ho ho... :KK43:
Türk erkeklerinin (hatta kadınlarının da) bilinçaltı yapısını yansıtıyor bu durum. Söz konusu kadın, Bihter karakteri gibi biriyse tecavüzü meşru karşılayabiliyoruz... Espiri diyip geçilmemeli...
Çirkiniz bazen... Hem de çok...

Son düzenleme:
Yok hürriyette bulamadım,Yılmaz Özdil'dede yok

Yılmaz Özdil'de zaten yok. Ayşe Arman'ın yazısında Yılmaz Özdil var :) Ayşe büyük ihtimalle o bölümü sonradan eklemiş. Çünkü bir kutu içinde, not şeklinde o yazı bugünkü Hürriyet'te...

İnşallah senin dediğin gibidir canım, gönül ister ki öyle olsun...
Ama şu gerçek mesela... Ben bu tecavüz sahnesinden sonra her yerde şu geyiği duymaya başladım;
"Fatmagül'ün suçu yok, biz onu Bihter sandık!"
Ho ho ho... :KK43:
Türk erkeklerinin (hatta kadınlarının da) bilinçaltı yapısını yansıtıyor bu durum. Söz konusu kadın, Bihter karakteri gibi biriyse tecavüzü meşru karşılayabiliyoruz... Espiri diyip geçilmemeli...
Çirkiniz bazen... Hem de çok...

haklisin tatlim... böyle ciddi konularda dalga gecebiliyoruz
sirf bu konuda degil, basit bi dizi aslinda ama insanlarin düsüncelerini öyle güzel ortaya koyuyor ki.

tecavüzü hak eden bi kadin oldugunu düsünen birini insandan bile saymak istemiyorum
böylesine cirkin birseyi hic bi insan hak etmez...

Yılmaz Özdil'de zaten yok. Ayşe Arman'ın yazısında Yılmaz Özdil var :) Ayşe büyük ihtimalle o bölümü sonradan eklemiş. Çünkü bir kutu içinde, not şeklinde o yazı bugünkü Hürriyet'te...

O kutu içndede göremedim ben,yok hani konuyla alakalı da o yüzden aradım ama bulamadım

mustafa kıskancın tekiydi.şunu gyme böyle gezme
evlenselerde fatmaya hayatı zehir ederdi.böylesiyle ömür geçmez :hulya:

Evet bende böyle düşündüm, kurtuldu kız bir bakıma. Aşırı kıskançlığının altında güvensizlik yatıyordu. Hemen Kerimle konuştuğunu hayal etti. Fatmagül ü döverdi bile...

Ayol dövdü bile nerdeyse nasıl sarstı öyle allah belanı versin mi ne dedi bi de galiba. Bıraktı gitti işte. Haysiyetsiz Mustafa...

facebooktan bir hamle daha 'dördü bir araya gelse bir tane behlül etmez' tövbe tövbe daha neler yazıcaklar bakalım

Son düzenleme:
o mustafanın sevgisi,sevgi mevgi deelmiş demekkötükedihüso

Bencede Mustafa sevseydi gözü kimseyi görmez kulağı duymazdı.Kimsenin lafına sözüne bakmadan gidip önce kızı dinlerdi.Hemen kendi kafasından kurup Fatmagül'ü suçladı.
Böylesi gerçekten daha iyi oldu Mustafa kabul etse bile sonrasında Fatmagül'e aileside kendiside gün yüzü göstermezdi.
Kerim'le evlense en azından ebe nine Fatmagül'ü korur kollar sahip çıkar.

Bu arada diğer üç sıpa nasılda topukladı.Gün yüzü görmeyesiceler......

Son düzenleme:
bu sezon izlediğim iki diziden birisi.çok sinirleniyorum izlerken ama izliyorum yine de =)

fatmagülün suçu nişanlısını dinlemeyip sabahın köründe dışarıya çıkmak hemde türkiyede :)

X