Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

en azından benim canım kocam terketmiyo yanında götürüyoguclubacismile
bende anlamıyorum jandarma bu işi nasıl 2 kişinin ağzıyla bağlıcak. sonuçta o hastanede kaç kişinin sperm örneği olduğu çıkmalı. atıyorum 3 farklı sperm örneği bulunması gerek tabi kerim yapmadıysa 3.

Bilader ben anlamıyorum, hastane raporu var, sperm örnekleri var, kıza birden fazla kişinin tecavüz ettiği asıllı belgeli ayan beyan ortada... Jandarma nasıl kanar böyle bir şeye, nasıl soruşturmaz.. merak ediyorum valla nasıl bağlayacaklar bu işi.
İşte..belge rapor mapor hikaye,her şeyde olduğu gibi buradada katakullye gidecek fatmagül..fatmagül'ler bitmez bu ülkede..

kızlar şimdi bu yenge bozuntusu jandarmaya kerimle gizli gizli fingirdeştiği iftirasını attı ya hani fatmagülle kerimde tesadüf olay yerinde karşılaştılar. jandarmada bunları aramaya çıktı orda bunları beraber bulunca yengesi alın işte gözünüzle gördünüz diyecektir kesin. şimdi bu jandarma bu olaya inanacak mı yaa nerde kaldı kıza 4 kişinin tecavuz ettiği roporu tamam eski seneryoda hülya avşarın filminde öyle oluyo ama o taa yıllar önceki film ve ozamanın şartları öle şimdi bu saçmalıga devam ederlese pess kimi kandırıyolar

sanırım diziyi izleyen çoğunluk eşine sordu bu soruyu. Tabiki bende eksik kalmadım. Eşime sordum "sen mustafa olsaydın napardın"diye.
Adam ne derse beğenirsiniz:1shok:,
Çok zor bir zoru ama %51 bende kabul etmezdim"dedialsanaalsanasmile

Vay başıma.

İçimizde ne Mustafalar besliyormuşuz meğer.:umursamaz:

benim uyuz herifte diziye bakıyoruz selim nişanlı erdogan şirkete lazım ural üniv. kazandı falen filan diye zırvalıyolar kerim ben tek başıma yapmadım diyo ağlıyo mustafa evi yakıyo baktı baktı diyoki kız ne fatmagülmüşsün 5gencin ocagını söndürtdün diyo bogacadım az daha

zaten adam kabullense toplum birakmaz ne bicin toplumdayiz niye böyleyiz biz yaa:sinifsinif:

benim uyuz herifte diziye bakıyoruz selim nişanlı erdogan şirkete lazım ural üniv. kazandı falen filan diye zırvalıyolar kerim ben tek başıma yapmadım diyo ağlıyo mustafa evi yakıyo baktı baktı diyoki kız ne fatmagülmüşsün 5gencin ocagını söndürtdün diyo bogacadım az daha

Tecavüzcülerin bu durumuna acıdı mı:1shok::1shok:

sanırım oralarda karar yeri mahkeme değil,mahalle baskısı.

Farketmiyorki mahkemede olsa,bu tür olaylarda malum mağdur suçlu bulunuyor.Şimdi bir örnek vericem ama olmaz burada anlayan anlamıştır.
Velhasıl tecavüz eden değilde edilen hep suçuludr,
duyuyoruz işte neden o saatte çıktı dışarı,
neden yengesini dinlemedi falan diye..
hatta münevver olayında emniyet müdürü bir laf etmiştide yer yerinden oynamıştı..
işte kadının adı yok malesef.

Evet ya, nolacak peki tahliller spermler, falan filanlar, hastane raporları.

Belkide yengenin lafına bakıp, bu kız bu adamlarla gönüllü birlikte oldu diyecekler kesinlikle. Dolayısıyla tecavüz filan kalmayacak ortada. Fatmagülün travmasıda yanına kalacak.alsanaalsanasmile

Boyun devrilsin Mustafa :mymeka:

Son düzenleme:
işte erkeklerin sevgisi :mymeka:
bi dizi olarak bakmıyorum ben artık olaya.yaşayanları düşündükçe...

mustafa ailesinin sözüne baktı bence ailesi kabul etseydi mustafaya al sevdiğini götür gidin başka yerde hayatınızı kurun deseydi mustafa kabul edebilirdi bence fatmagülü asıl yıkan mustafanın tutumu oldu :gitme: bi insan seviyorsa ne olursa olsun bırakmaz gazetede şahit olmuştum bi kere adamın teki hayat kadınına aşık oluyor onu çekip çıkarıyor o hayattan evlenip yuva kuruyorlar gidiyorlar başka bi şehire ama kadının çalıştığı yerin adamları öldürüyordu ikisini de okuyunca çok etkilenmiştim gerçek sevenler hiçbir suretle vazgeçmez..

bu kitabı bende okudumm :KK43: o kadının ismi yeşim kanarya idi vede benım unutamadığım kitaplardan biriydi sevmek Zorunda değilsin beni

Valla bu dizi kocalarla izlenmez bence, ben böyle bir soru sorsam ben de seni bırakırdım cevabı alsam o adamın suratına bakamam artık :mymeka:
Şu delilleri ciddiye almamalarıyla birlikte dizi gerçeklikten koptu bende,
Orayı daha iyi çalışmalılardı, delilleri çürütecek bişeyler yapmalılardı, sadece alınan ifadelerden karara varıldığı nerde görülmüş canım ?
Kız şikayetçi olmasa bile amme davası denen bir şey var, yine de suçluların bulunup cezalandırılması gerekiyor.

Hülya Avşarın filminde hapse atılıyodu hepsi sanıyorum, sonra içlerinden biri evlenince beraat edip çıkıyolardı. Ama kanun değişmiş galiba, artık evlenmekle olmuyomuş, zannediyorum ondan böyle saçma sapan bi yönteme başvurdular, yok kız istemiş de yok bilmem ne.

ya bişi sorcam hani parmak izine bakılıyordu içki şişelerine bi cvp gelmedimi yoksa benmi kaçırdım

:roflol: :roflol:

Valla yapımcılara burdan sesleniyorum, biraz daha profesyonel olsunlar :nazar:
Zahmet edip işlerin gerçekte nasıl yürüdüğünü araştırsınlar,
Kızı ağlatıp durarak, güzel gözleriyle etkileyici bakışlar savurarak diziyi yürüteceklerini sanmasınlar :umursamaz:

çene senin gözlerin berenin gözlerine benziyo biraz farkındamısın resmini görmüştüm.

X