Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bu sezon izlediğim iki diziden birisi.çok sinirleniyorum izlerken ama izliyorum yine de =)

Biz de çok sinirleniyoruz valla :eek:lmaz:

fatmagülün suçu nişanlısını dinlemeyip sabahın köründe dışarıya çıkmak hemde türkiyede :)

Ha sabahın köründe çıkmışsın, ha öğlen aydınlığında. Ne farkeder. Issız bir yer sonuçta. Gündüz çıksa aynı şey olmayacak mıydı?

Tecavüzcü sapıklar o işi herkesin ortasında da yapar istedikten sonra. Kimse de koşup yardım etmez Türkiye'de !!

Dayanamadım izledim ya evde izlenince, off çok sinirlendim ama

Fatmagül'ü n suçu ne
Abisinin suçu ne
Ebe Ninenin suçu ne

Kerime bile acıdım, öbür miçler yırtttı gitti.

Birde o yengeye yuhh diyorum çocuğunun kafasını bile nasıl doldurmuş:

Halan kirlendi kimse temizleyemez. Çocuk halasına yaklaşmadı, koştu gitti. Buyrun bu çocuk yarının Mustafa'sı olacak, şimdiden zihni abuk şeylerle doldurulmuş..

Ya bence Mustafa'nın bir yanı da Fatmagül'le devam etmek, onu bırakmamak istiyo ama işte ailesi, hele babasının son konuşmasındna sınra ipleri iyice kopardı...

Son düzenleme:
Hadi Kerim oraya tekrar gitti,hani suçlu suç işlediği yere geri dönermiş ya..anladımda Fatmagül neden gitti tekrar oraya,ben olsam yakınından bile geçemezdim o psikolojiyle..
neden gitti sizce?

ya bu dizide kadinlarada iyce gicik olmaya basladim kirli ne demek yaaaaaaaaaa
bu dizi bittikten sonra sinirimi alamadim esime döndüm sendemi öyle düsünüyorsun dogru söyle kadin tecavüze ugramis herkes kirlendi diyo dedim sen olsan evlenirmiydin dedimkötükedihüso
cevabi ben seversem hic biresey umurumda olmaz dedi yani bilemiyorum asiksam evlenirdim dedibilmiyorumkismile

ya arkadaşlar kafama takılan şu kerim olayı yaptımı yapmadımı bende yapmadı yaa

mustafanın anneside bi tuhaftı hee sanki kız gelin beni kirletin demiş gibi bütün suçu kızda bulduya

Kanal D'de ekrana gelen Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde Fatmagül'e birden fazla kişi tecavüz etti.

Bu durum Fatmagül'ün kaldırıldığı hastanede jinekolog tarafından da açıklandı.

Hal böyle iken nasıl oluyor da yıllar önceki sinema filminde olduğu gibi Fatmagül'e bir tek kişinin tecavüz ettiği masalı sürdürülebilir.

Kanal D'nin bir başka dizisi Kanıt'ta DNA testleriyle, ufacık saç kılı ile ve bir tükürük tanesiyle bile zanlılara ulaşılabilirken, kanalın bir başka dizisinde nasıl tecavüz olayı tek bir kişinin üzerine yıkılabilir?

Tıbbın bu kadar geliştiği günümüzde yapılacak bir DNA Testi ile Fatmagül'e kimlerin tecavüz ettiği kolayca bulunabilir.

Eğer dizinin senaristleri bu konuyu dikkatli bir şekilde ele almaz ve izleyiciyi uyutmaya kalkışırsa dizi ciddi bir yara alır.

Televizyon Gazetesi.com

Kanal D'de ekrana gelen Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde Fatmagül'e birden fazla kişi tecavüz etti.

Bu durum Fatmagül'ün kaldırıldığı hastanede jinekolog tarafından da açıklandı.

Hal böyle iken nasıl oluyor da yıllar önceki sinema filminde olduğu gibi Fatmagül'e bir tek kişinin tecavüz ettiği masalı sürdürülebilir.

Kanal D'nin bir başka dizisi Kanıt'ta DNA testleriyle, ufacık saç kılı ile ve bir tükürük tanesiyle bile zanlılara ulaşılabilirken, kanalın bir başka dizisinde nasıl tecavüz olayı tek bir kişinin üzerine yıkılabilir?

Tıbbın bu kadar geliştiği günümüzde yapılacak bir DNA Testi ile Fatmagül'e kimlerin tecavüz ettiği kolayca bulunabilir.

Eğer dizinin senaristleri bu konuyu dikkatli bir şekilde ele almaz ve izleyiciyi uyutmaya kalkışırsa dizi ciddi bir yara alır.

Televizyon Gazetesi.com

dogru ama sikayeti geri aldiklari icin sorusturulmuyor sanirim

tecavüzcülerden aciklama:

hap icmistik patladik, fatmagüle rastladik fatmagülün sucu yok biz onu BIHTER sandik:roflol::roflol::roflol:

mustafanın anneside bi tuhaftı hee sanki kız gelin beni kirletin demiş gibi bütün suçu kızda bulduya

bu zihniyetten nefret ediyorum bende..
pis kadınnnkötükedihüso

insanların kalbi temiz olsun,gerisi boşşşşşa.s

ya arkadaşlar kafama takılan şu kerim olayı yaptımı yapmadımı bende yapmadı yaa

4 kişinin tecavüz ettiği saptanmış..

fatmagülün suçu nişanlısını dinlemeyip sabahın köründe dışarıya çıkmak hemde türkiyede :)

hülyanın filminde,kız deniz kenarında çamaşır yıkıyodu gündüz gündüz..
ve tecavüz gerçekleşmişti..

Allah şaşırtmasın kimseleri..

Kerim'le evleniyorlar, Kerim bir süre zulüm ediyor, sonra hizaya geliyor filmde.
Ama filmi biraz değiştirecekler bence.
Kerim konusu hala muallak, yaptı mı yapmadı mı,
Kızı da hiç göstermiyorlar hatırlarken, gerçi 4 kişi dedi,
Çok sinir bozucu ya, o zengin soysuzlar da cezalarını çekmeli kötükedihüso
Tamam onlar cezalarını çeksin, Kerim yine evlensin kızla...

Teşekkür ederiim:) Netten okumuştum,ama daha net bi son var mı diye merak ettim.
Kerimin aklı başına geliyo,Fatmagül de Kerimi sevmeye başlıyo diye okudum ben de.Sonunda Mustafayla ilgili bir şeyler olsa daha güzel olur aslında.Klasik Türk filmi,adam yanlış yaptığını anlar ama artık iş işten geçmiştirkaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar bu diziyi izlerken benim boğazıma birşeyler çıkıyor sinirden kafamçokkarıştısempatiksalakcinni

X