Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mustafa seviyor bence fatmagülle konuşsaydı ayrılmazlardı
ama babası sonucun ne olacağını tahmin ettiği için izin vermedi.
bence çok seviyor mustafada ailesinin önüne geçemiyor.
karakolda ben ona zarar vermem asla ona dokunmaya kıyamıyorum dediya:çok üzgünüm:

ben yinede mustafaya kızamadım.onun durumundaki birinden başka birşey beklenmezdi bence.

öff sinirlerim bozuldu, ağladım valla izlerken,tabi o yengeyi boğabilirim, gariban her yerde gariban işte Fatmagülü seni kim koruyacak diye kandırmaya çalıştı pis avukat.

bence kerim yapsada yapmasada bişey değişmez
bir suça seyırcı kalmanın bende suçu işlemekten hiç farkı yoktur...

öff sinirlerim bozuldu, ağladım valla izlerken,tabi o yengeyi boğabilirim, gariban her yerde gariban işte Fatmagülü seni kim koruyacak diye kandırmaya çalıştı pis avukat.

aynen ya bende ağladım o ev yanarken mustafa diye ağladıya içim sızladı pis kaynanasıoda git hadi diyo bu garibimde daha anne diyo ya nasıl üzüldüm yaa aslında mustafada çok seviyo ama ailesi etraftan söylenen laflar ve yaşananlar engel

ay hakkeden ya eşşek kadar adam birazda fatmagülü düşünüyoo bence

yengenin oturuş pozisyonun farkedeninz varmı
aklıma geldi birden
ayaklarını açıp hafif eteğini kaldırışı eğilerek konuşması
gelin bana tecavüz edin der gibi.delikafadulden

doğruda ama 4 kişi yaptı dedi mafoldumbenmafoldumben

yengenin oturuş pozisyonun farkedeninz varmı
aklıma geldi birden
ayaklarını açıp hafif eteğini kaldırışı eğilerek konuşması
gelin bana tecavüz edin der gibi.delikafadulden

yengeyi görünce midem bulanıyoo ööööööğğ :roflol:

Çok kötü bir bölümdü yine. Zaten bu Kanal D bu sene hep ağlatmayı planlamış belli mafoldumben

Fatmagül hala bir umut taşıyordu yüreğinde. Ama umutları yandı, bitti, kül oldu.

Mustafa'nın hastane odasında yaptığını anca bir hayvan yapabilirdi. " Hasta kız yatıyor napıyorsun sen pislik " diye bağırdım oturduğum yerden.

Babası da akıllı görünürdü ama o da tam bir pislikmiş. Annesi keza. Ailecek sorunlu bunlar. Elalem ne dermiş. Başlıcam onların elalemine.

Yengeye söylencek bir şey yok zaten. Ayak üstünde kırk yalan söylüyor kadın.

Gelelim Yaşaranlara;

Baba Yaşaran kızdı kızmasına ama yine de korudu itibarını. Gönderdi İstanbul'a ohh bitti !!!

Kadınlar hele tam sinir bozucu. Nasıl oyuna katıldılar bir anda. Naptınız siz oğlum demeden. Evet bizimleydiler dediler çıktılar işin içinden. Bi de diyorlar ki bizim çocuklarımız nasıl yapar bunu. Asıl sizin gibi umursamaz,kendinden başkasını düşünmezlerin çocukları yapar bunu !!!

Kerim salak !!!

Resmen salak. Ya git jandarmaya söyle,anlat olayı. Testi yaptılar mı zaten senin suçsuzluğun çıkcak ortaya. Salak işte salak.

Ebe Nine'ye bayılıyorum. Çok mantıklı bir kadın. Hemen de çözdü olayı. Bu kadın olayın peşini bırakmıcak zaten Galip Efendiyle çözcekler olayı. Ama çözseler nolcak ki,ellerinde delil yok :S

Olan sadece masuma oluyor yine. Bakalım haftaya ne olcak

evet o sahnede mustafaya sinir oldumm kötükedihüso allah seni kahretsin diyo bide kıza zihniyete bak yaaa klava:
kerimi hiç sorma araştırsa salak belki suçsuzluğu çıkıcak ortaya saf gibi kölesi oluyo onların böle giderse daha çok onlar yüzünden başı belaya girer

Ben Mustafa ya ve ailesine tecavüzcülerden daha da sinir oldum. Onlar daha da dibe çektiler kızı. Kaynana bozuntusu git layığını bul dedi ya kıza kadını yolasım geldi. Çok sinir oldum ben bu akşam klava:

Ben Mustafa ya ve ailesine tecavüzcülerden daha da sinir oldum. Onlar daha da dibe çektiler kızı. Kaynana bozuntusu git layığını bul dedi ya kıza kadını yolasım geldi. Çok sinir oldum ben bu akşam klava:

Ya benim de anlamadığım bu, sahiden kızın suçu ne ?
Neden ona suçlu gibi davranılıyor ki ?
Sanki kendi isteğiyle birlikte olmuş gibi davranıyorlar.
Babası da dedi ya, Fatmagül'ü affedebilecek misin, ya böyle midir ki gerçekte.
Gerçekten tecavüze uğrayan bir kız böyle mi muamele görür ?
Çok saçma ya...

Ya aptal Mustafa aptal !!!

Pislik !!!

Daha neler neler sayabilirim de site izin vermez akannehir

Kerim biraz da kızı düşünüyor gibime geldi. İşte bunu anlamak için Kerim'in çocukluğuna inmek gerek. Annesiyle babasının evliliği sorunluymuş,belli. Kadın intihar etmiş. Bişey çıkcak ordan da ne. İşte zaten annen intihar ettikten sonra konuşulanları düşün dediler ya buna,o zaman değişti yüzü. Bence biraz da Fatmagül'ü düşündü.

" Mutluluk " filmini biliyorsunuzdur. O filmde en başta bir sahne vardı. Özgü Namal'a annesi bir ip veriyor ve "yapman gerekeni yap" gibisinden bir şey söylüoyr.

İşte hala bu şekilde muamele edenler var tecavüz mağdurlarına.

Affetmek ne demek yaa!!

Neyi affetcekmiş Mustafa.

Allahım bizleri böyle kötü niyetli insanlardan korusun

ben şimdi bundan sonrasını düşünüyorum...
şimdi ne olacak ????

fatmagül intihar etmek üzereyken kerim fatamgül diye bağırdı...
şimdi ne olacak ?

bari fragman verseydiler çok merak edilecek bir anda bitirdiler.
1 hafta geçmez şimdi...

ah ahhh mutluluk filmini hiç sorma.
katıla katıla ağlamıştım izlediğimde.
hele özgünün "ben hiç günah yapmadım" demesi bitirmişti beni senağlama

kahroluyorum bu dızıyı ızlerken resmen
sankı gıdıp herseyı ortaya cıkarasım hepsıne bı sagdan bı sodlan vurasım gelıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…