Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

resmen ruh halim bozuldu...
ağlamaktanda cılkım çıktı...
bir yanda gerildim-sinirlendim...
mustafa kaderine mahkum etti fatmagülü,sahip çıkamadı..
ama sonunda bu dizininde aşk doğacak ya'' vayyyy'' diyorum...

senaryo çok acı,içler acısı fatmagül'ün durumu

Kerim'le evleniyorlar, Kerim bir süre zulüm ediyor, sonra hizaya geliyor filmde.
Ama filmi biraz değiştirecekler bence.
Kerim konusu hala muallak, yaptı mı yapmadı mı,
Kızı da hiç göstermiyorlar hatırlarken, gerçi 4 kişi dedi,
Çok sinir bozucu ya, o zengin soysuzlar da cezalarını çekmeli kötükedihüso
Tamam onlar cezalarını çeksin, Kerim yine evlensin kızla...

mukaddesin hayalleri gerçek oluyor.
ist.yerleşiyor oğlunu okula veriyor paraları çatır çatır yiyor
sonraki bölümlerde bunalr olacak kanımca.
ama öyle villada neyim oturamaz,
birdaha tecavüze uğramassa tabi

bide şurası dikkatimi çekti mustafa kim yaptı dedi fatmagülün dördününde bakışını hatırladı kerimde dahill alsanaalsanasmile

ama benimde şu dikkatimi çekti herkesin yüzünü hatırlayınca kerem hani yaklaşmış ve buna ayakta bakmıştı ya öle hatırladı kerem ayakta bakıyodu ötekiler üstündeyken yüzünü hatırladı

keşkem şu yengesi denen karıya tecavuz edeleri ne var ozaman yaşaranların suçu ne olurdulülülülülülü

nasıl bi vicdan bu yengedeki ya :mymeka:
hele mustafa.lmaz:
ölüyorum geberiyorum diyodu al işte erkeklerin sevgisi buraya kadar:hulya:

keşkem şu yengesi denen karıya tecavuz edeleri ne var ozaman yaşaranların suçu ne olurdulülülülülülü

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
çocuklar yengeden köşe bucak kaçardı :roflol:

Son düzenleme:
kerim o kadar iyiydi de niye tecavüz etti milleti coşturan da oydu bakın kim geliyo diye

kerim tecavüz etmedi.....

ama engelde olmadı...birde coşturma kısmına katılıyorum,kızı görünce "ahaha yine o kızz" demişti böyle onlara göstererek.....

kerimin suçu;ebeninesini dinlemeyip o pisliklerle arkadaşlık kurması,o gece onlarla beraber hap ve alkol alması

evet...amaan salak bu kerim yaa..eşşek kadar adamı çocuk gibi kandırıyorlar,hap veriyorlar,suçu üstüne aldırıyorlar vs vs....gerzek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…