Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bu yengeside kabul edicek bence ama bedava olmaz parayla susar oda asıl buna tecavüz edeceklerdi yanlış kişiye ettiler kaydirigubbakcemile3

o kadına hak ama o hakediyo fatmagül gibilerde yanıyo o tecavüze uğrasa iyi geldi der töbe töbee

ayy salakk yan şimdi haline onlar herşeyi unutup hayatına devam edicek sense onun yüzüne bakıp hergün o günü hatırlayıp kahrolacaksın kızıda mahvedeceksin hee tabi evladı gibi korucak bi evlensinlerde bida tanıcakmısınız kerimi

YA BU DİZİDEKİLER NE KADARDA APTAL BÖYLE BU KADAR SAFLIK OLURMU YAAAA FATMANIN ABİSİ,KERİM FATMAGÜLDE HATTA ÇOK SAF DİYECEKLERİ 2 CÜMLE PISIRIKLARklava:

kızlar kerim buna tecavüz ettimi...ben izlemedimde tecavüz sahnesini...
suçsuz yeremi üstleniyor suçu yoksa hepsi yaptı sadece kerimmi üstleniyor..

kızlar kerim buna tecavüz ettimi...ben izlemedimde tecavüz sahnesini...
suçsuz yeremi üstleniyor suçu yoksa hepsi yaptı sadece kerimmi üstleniyor..

kerim bişey yapmadı mal mal baktı öyle benneyaptımkionların suçunu üstleniyor.

Ben izlememeye karar verdim bu diziyi.Sinirlerim alt-üst oluyo.Bunu gerçekten yaşamış olanlar da vardır eskiden,belki hala devam ediyo..Yalnız sonunu merak ediyorum.Daha önceden filmini izlemiş olanlar var mı?Ne oluyo sonundaa??Sonunu duymak istemeynler olabilir özelden msj atabilirsiniz,bilen varsa eğer:)

ya varya böyle yenge düşman başına bile vermesin rabbim sinir oldum mustafa ne için gitti karakola o ne diyo resmen manyak kadın ya kendine yapılsaydı oh iyi oldu derdi sanırım hayatına renk gelirdi hanımın

bakarken strese girdim miniğimi düşündüğümden yarıda bıraktım filmi
ayy sinir oldum bende

nasıl doldurdular ikisinide ne kadar cahil insanlar var
fatmagülün öldüğü gün

sizin için bitti gitti fatmagül için o ne yapsın tecavüz edildi kız asıl sahip çıkıcaklarına
yarı yolda bıraktılar

kerim tecavüze göz yumdu şimdi kurtarmaya çalışıyor :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…