Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

aşkı memnudan sonra perşembe akşamlarımı tvye mahkum edecek bi dizi....

bihtere bu kadar üzüleceğimi bilmezdim....

mustafa sahip çıkmak isticek ama başta yengesi olmak üzere herkes karşı çıkcak...

keim tecavüz etmedi aslında söylemesin diye yaptın dedi pis vural

vuralın anasıda münirle aşna fişna....

kimse fatmagülü düşünmüyorya hepsi kendini düşünüyo adiler...

eşimden utanmasam ağlıcaktım

bana diyoki saçmalama bihteremi ağlyosun diyo

arkdaşlar daha önceki diziler aşk-ı memnu,yaprak dökümü filan

eski versiyonları da dizi olarak çekilmişti. ama fatma gül,ün suçu ne?

sinema filmi idi.diziyi uzatmak için değişiklikler mutlaka olur,gibime geliyor...

rüyamda gördüm bugün cok etkılendım ya korktum...
ya nasıl güzel oyunculuk engin akyürek cok tatlı

bu dizi çok sıktı beni... tecavüzcülerden biri unutulmaz dizisinde oynayan Tolga mıydı neydi o değil mi?

ah o yengeyi ah o Mustafa nin annesini verecekler elime cimbizla yolardim etlerini!!!pislikler!!!kirlendi kirlendi diyip durdular televizyona elimdeki bardağı fırlatasim geldi!!!!
fatmagul un sucu bu ülkede tecavüze uğramak!!yazık tecvuze uğrayan kız suçlu,kirli!!!!yine kız!!!bu nasıl bir zihniyet!!!bu nasıl vicdan!!!
en cokta sinirime dokunan bunların gercekten yaşanıyor olması!!!!bu zihniyetteki insanların yaşıyor olması!!!assaglik insanlar!!!!kirliymis!!!fatmagul den bin kat daha kirli hepsi!!!!

valla aynen yengeyi gectim zaten belli o
ama mustafa tecavüze ugramıs gıbı ah mustafam vah mustafam ne ya..
birde neden evlenmemıyorlar sankı kız gelinde bana tecavz edın dedı gıbı
ama ebe nineye bayıldım o kerime vurusu.
kerim birsey yapmadı sanırım diger 3 ü yaptı mı yoksa kerımle master yapacak cocuk yapmadı demı

evet ben bugün rüyamda gördüm baska seyler korktum imdattt diye kalktım
.insan ister istemez etkileniyor

ebe nineye ben yapmadım diye itiraf ederken o kadar hıçkırarak ağladım ki sabah nasıl başım ağırarak uyandım :gitme:

aynen...vereliniortak

kerim hernekadar suçlu olsa da diğerleine daha çok kızıyorum yaa aşşagılık herifler hepsi kendi çıkarı derdinde ama kerim çok üzüldü çok ebe nineye banlatırken hele ben yapmadım diye nasıl agladı bence o yapmadı zaten yaptıysada o aşağılık herifler yüzündsen bu bölümde belli olur gibime geliyo

kerim yapmadı o adamda hatırlarken onu ayakta gördü zaten raporda kac kisi yapmıssa cıkar o zamanda anlarız...yalnız ne kötü bir olay ya berende normalde cok igrenc aglıyor ama bunda iyi yapmıs
ay abisinede cok üzüldüm eger aklı basında olsaydı saf olmasaydı o yenge cok fişeklerdi

yok yok Kerim bencede yapmadı..
ama yenge yüzüğü aldığı için sınır olmuştum oh kerim itiraf etti!ebe nine bırakmaz onun yakasını!!cabbar kadin o!!
Mustafa da kapıdan oyle bakıp gidecek bence..

bu bölümde çok uyuz oldum yaa .. mustafanın ailesi de kendi oğlunu düşünüo nasıl derim diye..saf kadın o kız senin kendi kızın olsaydı yine öylemi yapardın acaba ..

erdoğana da uyuz oldum pislik ne kadar da soğuk kanlılıkla hareket edio elbiselerini falan aldı poşete koydu.. sözde iz bırakmıo ..

bide şu yengesi yok mu o ne sinir bi yaratık ya..kimi koruosun diyip habire çıkışıo kıza .. abiside koruyamıo onu vay fatmagülün haline artık..

biri işim diyo biri okulum biride nişanlım bi kerim ağzını açmadı ya ona da üzüldüm yinede hep o pisliklerin yüzünden kendi başınıda yaktı..

mustafa istemeyecek fatmagülü destek olmayacak bırakacak..
ve fatmagül kerim ile evlendirilecek olay kapansın diye. tabii yenge de parayı alınca bu iş için elinden geleni ardına koymayacak..
ve asıl hikaye ondan sonra başlayacak..dizinin konusu bunun üzerine zaten

çok acı çok zor birşey ama yaa (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…