Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

offf kıyım kıyım kıyıyorsun içimizi be fatmagülll.
keşke bihter hiç intaihar etmeseydi. yalıda terör estirseydi. koasını boynuzlasaydı.:

ya bu tecavüz sahneleri flashback olarak 2 yıl boyunca verilecekse işimiz var valla

birazını kaçırsamda soluksuz izledim diziyi..
beren saati aşkı memnuda izlememiştim. burada çok başarılı buldum..ağlaması falan çok gerçekçi.. ama bende kayınvalidesine uyuz oldum resmen.anca kendi oğlunu düşünüyo..yenge zaten bir felaket.ebe nine sahip çıkacak sanırım fatmagül'e. özellikle son sahnede bende ağladım.abisinin annelerinden bahsetmesi,fatmagülün ağlaması çok etkiledi beni.. haftaya ne olacak bakalım.

Soluksuz izledim diziyi:hulya:
Neler olacak yorum yapmak için çok erken ama bambaşka diyarlara sürüklenecek Fatmagül gibi geliyor..Hayırlısı..

şimdi suçun ortadan kalkması için tecavüzcülerden birinin evlenmesi şartı ortadan kalktı.
konuyu nasıl bağlayacaklar merak ediyorum cidden.kerim le fatmagülü nasıl evlendirecekler.bu senarryocu ece melek ikilisi bu işi gerçekten biliyor yaa.
bu tecavüzcüler akşamki bölümde sırf kendilerini düşümezlermi deli oldum yaa. hayır biride vicdan yapmıyor .yazık kıza biznaptık diyen yok.
diznin sonunda o sefillerin hepsi fatmagülden beter olsun

mustafa fatmagüle sahip çımak istesede kimse rahat vermeyecek olurmu o kız kirli diyecekler falan vazgeçirecekler.
yazık fatmagül ep mustafayı görüyorduya yanında . amaannnn offf çok üzüydü ya

Kızlar akşam noldu. Fatmagül konuştumu polise.

Ben izleyemedim tabi. Birinin dersi, ötekinin oyunu derken bir baktım saat 23 olmuşakannehir

yok canım konuşmadı hiç
hep ağladı,takii mustafa gelene kadar.
mustafayı görünce gülümseyip mustafa dedi,orada bittii

kızlar bence şimdi kaç kiişinin tecavüz ettiğini doktor lavabotuar sonuçlarında öğrenicez dedi ve kerimin tecavüz etmediği orataya çıkıcak bence ve ebe nine fatma güle sahip çıkar onu evine alır e kerimde hapsee girmicek tecavüz etmedi için bu şekilde seyir alır gibime gelior

Ama evlenmeleri lazım canım ya..Bu kadar da değiştirmezler heralde konuyu..Bi şekilde bağlıycaklar bakalım..

Kerim hastaneye gittimi Fatmagülün yanına.

Ebe nine biliyormu bu oğlanların suçu olduğunu hatta Keriminde içinde olduğunu. Ay çatliyiciyim yav

Kerim hastaneye gittimi Fatmagülün yanına.

Ebe nine biliyormu bu oğlanların suçu olduğunu hatta Keriminde içinde olduğunu. Ay çatliyiciyim yav

Kerim hastaneye gitmedi..Ebe nineye söyledi..Yani biliyo ebe nine..

Vay pislik, söylüyor bide utanmadan healsanaalsanasmile

Ebe nine bir güzel haşlamıştır Kerimi:umursamaz:

Kadın yıkıldı ya mahvoldu..Kerimde ağlayarak söyledi..Kerimde salak ya tecavüz edip etmediğini hatırlayamıyo..akannehir

Dizi Ekim'de İstanbul'dan devam edecekmiş. Hafta sonu okumuşrum internette sanıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…