Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

izlemeyeceğim dedim dayanamadım çok fena ağladım yaa..o yengeyide gebertmek istiyorum..

o pislik avukat nasıl ben size yardim edicem diye yaklaşıyor ya!!!hay pislikler!!!
peki sizce şimdi yenge yüzüğü söyledi nişanlı cocuğun babasına,e avukatta cocuğa baban öğrenirse ne yapicaksin diye bağırdı?e baba öğrendi?acaba bir şey yapar mı baba o cocuğa?
gerçi o adamda oğlunu kıza yamamak için didiniyor,nisan evlilik tehlikeye girsin istemez..
ama avukat oyle deyince kafam karıştı benim..

Selamlar kızlar...
Bu dizi maalesef ülkenin kanayan sadece yaralarından birine parmak basıyor.
Fatmagül'ün kayın validesi oğluna ağlıyor ya, oğluma nasıl derim nişanlın kirlendi diye, daha sonraki konuşmaları filan sinirimi bozdu...
Maalesef tecavüz edilen kıza toplumumuzun bakış açısını tam anlamıyla yansıtmış denir buna...
Cidden o konuşmaları izlerken başım ağrıdı...

Bağıracak kükreyecek belki 1-2 tokat patlatacak olayı Erdoğan ın başlattığını öğrenince ona daha çok tepki gösterecek belki de bu bahane ile hisselerini alır elinden. Ya da onu oğlundan daha çok dövecek sonra da kayınçosu Münir le birlikte olayı örtbas etme yoluna girecek o kadar. Nüfuslarını kullanıp delilleri bile yok ettirebilirler tecavüz Kerim im üzerine kalır.

kızlar umarım bu dizi halkı bilinçlendirir ya...bu dizi sayesinde tecavüz toplumda konuşulan bir konu olur,belki tecavüze uğramış kızlarımız rezil olurum korkusundansa hakları için savaşır,erkekler bir kadın bakış açısıyla bunun ne kadar korkunç bişey olduğunu anlar...

diziyi izleyen erkek kardeşlerim kuzenlerim delirdi resmen,küfretmekten bi hal oldular.

ayrıca bu kadar izlenen bi dizinin anayasaya bile katkısı olur bence..çünkü kadın haklarında büyük boşluklar var..

O Mustafa da eğer kızı öyle bırakır giderse onun sıfatına tüküriiim ben... pabucumun aşığı...

depresif pollyanacim;doğru aslında olayı örtbas etmek için seferber olacak hepsi!!!

bencede gayet iyi ettiler böyle bir dızi yapmakla..görsün herkes bu olayın igrncligini,kızın magdurlugunu..
hala aklıma gldikce kan beynime sıçrıyor!!kirlenmismis!!Mustafa ya ne dicekmis mis!!!
mona pisa seninde dediğin gibi o Mustafa da o kızı bırakıp giderse kalıbına tüküreyim ben onun!!!ama maalesf oyle olacak..

az önce siteye giriş yapmak için nick yazacaktım..baktım fatmagülün suçu ne yazıyorum..offf çok fena etkilendim..fragman çıksın hemen..

vereliniortak
ilave olarak, kerim yani engin yakın plan çekimlerinde ne kadar başarılıydı..
yüzünde görülebiliyodu pişmanlık,vicdan azabı çekme durumu..
mimikleri çok iyiydi doğrusu..

ya uyuz olurdum bu çocuğa ama bu dizide çok yakışıklı duruyor uzun saçmı yakışmış ney anlamadım,tecavzü edilen yere gidip fatmagülü intihar etti sandı suya girdi falan oralarda çok hoştu..
bence dizinin ilerleyen bölümlerinde fatmagül paraya kavuşacak çok zengin olacak tecavüzcülerden tek tek hesap soracak..öyle olmasını umuyorum..

"Sevdiğim kız tecavüze uğrasa da evlenirim ben onunla." diye düşünen ve gerçekten yapabilecek biri var mıdır acaba?
Soruyorum... Sorguluyorum ama cevap bulamıyorum.

bir bulut olsam da da basariliydi o cocuk,bu dizide de oyle..ben o zamanda beğeniyordum onu :))
beren de o da muhtesem..sumru yu(ebe nineyi) söylemiyorum bile yılların sanatçısı,uğruna şarkılar yazılan muhtesem kadin :)))

vallahi hayyalcim oyle bir erkek vardır ya..yani var olmalıdır..var olduguna inanmak istiyorum..
isteyerek beraber olanlar evleniyor da istemeyecek beraber olanlar neden evlenemesin?

Evet Engin Akyürek cidden çok yetenekli ve hoş bir adam
En beğendiğim erkekler arasında kendileri.
Beren zaten favorilerimden çok hoş kadın...
Cekhucum böyle yürekli erkek inşallah vardır yaşıyordur...
Dün izlerken diziyi, sinirim bozuldu çünkü. kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…