Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Bi ara da Ferhubde'nin kocasını aldatırken giydiği giysi yazmışlardı oazarda bir elbisenin üzerine :KK70:

Öpüşmeli, aldatmalı, tecavüzlü şeylere ilgi gösteren çok namuslu halkımız çok olunca benim tüccarımda bunlardan ekme çıkarma derdine girer tabi. Bne bu esnaflarda kabahat görmüyorum.

Hah fotoğrafı buldum :KK70:

31655_394849501318_328051401318_4599013_4511174_n.jpg

Ya bu ne ya Allah aşkına , ne kadar iğrenç gerçek mi bu yazı?..
O dükkanı kapatsalar bak bakalım bir daha birisi öyle bir yazı yazabiliyor mu..

2,bölüm özeti
Perişan bir halde Fatmagül’ü tecavüze uğramış bulan Ebe Nine, onu hemen hastaneye yetiştirir. Yaşadığı felaketin etkisiyle Fatmagül büyük bir travma yaşamaktadır.
Selim, Erdoğan ve Vural sebep oldukları vahşetin yavaş yavaş farkına varırlar. Kerim ise giderek büyüyen pişmanlıkla, acı içinde kıvranmaktadır. Fatmagül’den bir haber alamayan Mukaddes ise Rahmi’yi onu bulması için kasabaya yollar, ancak Rahmi’nin çabaları sonuçsuz kalır. Fatmagül’ün kayıp olduğu haberiyse, Mukaddes sayesinde balığa çıkan Mustafa’ya kadar ulaşır. Yaşadığı şokun etkisiyle konuşamayan Fatmagül, ifade veremez. Fatmagül’ün kimliği hakkında bilgi toplamaya çalışan jandarmalara en büyük ipucunu Ebe Nine gösterir. İzlerin takibi jandarmaları Yaşaranlar’ın Çiftliği’ne kadar götürür. Olayın araştırıldığını öğrenen Erdoğan, tüm suçluları bir araya getirir. Yakalanma korkusu Erdoğan’ı ve Selim’i harekete geçirir ve kurtuluşları için tek çare, Selim’in dayısı olan Münir’i görürler. Fatmagül’ün yaşadığı büyük felaketin en büyük delili yengesi Mukaddes’te saklıdır. Mukaddes eline geçen bu fırsatı hayatı için en iyi şekilde değerlendirmeye kararlıdır.

içki içtikleri sırada nişanlanan çocuk yüzüğünü düşürdü mü attı mı ne?
o yüzük yengesinin eline geçmiştir kesin, şikayetçi olacağım yada bana para verin felan diyecektir...
o kadın varya kızın bu halinden bile faydalanır alsanaalsanasmile

bihter taytindan sonra bunuda gorduk
939-fatmagulun-sucu-ne.jpg

bihter taytı, bihter geceliği, takısı falan masumdu bence kadınlar tarzını seviyodu bihterin, bu ne ya kıyas olmaz, yazının erkek olduğu ne kadar bellikafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

içki içtikleri sırada nişanlanan çocuk yüzüğünü düşürdü mü attı mı ne?
o yüzük yengesinin eline geçmiştir kesin, şikayetçi olacağım yada bana para verin felan diyecektir...
o kadın varya kızın bu halinden bile faydalanır alsanaalsanasmile

Aynen öle yapıyo !
2.fragmanda gösteriyo.yüzük elinde gidio onlarn eline..

bihter taytı, bihter geceliği, takısı falan masumdu bence kadınlar tarzını seviyodu bihterin, bu ne ya kıyas olmaz, yazının erkek olduğu ne kadar bellikafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

acaba bu yazıyı okuyupta o içkiden alan var mı kafamçokkarıştı
alan varsa da hangi düşünceyle alıyor ki kafamçokkarıştı :1shok:
Allahımmmm memleket ne hale geldi :eek:klava:

Aynen öle yapıyo !
2.fragmanda gösteriyo.yüzük elinde gidio onlarn eline..

benim gördüğüm fragmanda abisi fatmagülü gördünüzmü diye soruyordu
o uzun saçlı çocukta kaçıyordu
başka fragmanda mı var onu neden kaçırdım ki ben fisfisfis

benim gördüğüm fragmanda abisi fatmagülü gördünüzmü diye soruyordu
o uzun saçlı çocukta kaçıyordu
başka fragmanda mı var onu neden kaçırdım ki ben fisfisfis

evettt 2.fragman çıkdı sesli..

Beren Saat'ın Videoları: Fatmagül'ün Suçu Ne ? 2. Bölüm 2. Fragmanı [HQ] | Facebook

Face de Fatmagül-Bihter ile ilgili çok espiri var. Biri yayınlamış buna koptum;

Tecavüzcülerden Açıklama : Hap içip patladık Fatmagül'e rastladık ; Fatmagül'ün suçu yok biz onu Bihter sandık :KK1:

Kerim karakterini filmdekine göre yumuşatmışlar. Filminde o da tecavüz ediyordu. Hatta evlendikten sonra hayatını zindan ediyordu kızın. Çocuğunu felan düşürüyordu. Kadın ondan şikayetçi olmayınca pişman oluyordu yaptıklarına. Sonra bir sabah kızı alıp oraları terk etti.

O sahne etkilemiştir beni. Yine ters davranıyordu. Kız sandığım kaldı dedi. Gitti kızın sandığını sırtladı. O hareketine çok mutlu olmuştu Fatmagül, yüzü gülmüştü. Hülya Avşar o kadar gerçekçi oynamıştı ki.

Bakalım diziye nasıl uyarlayacaklar buraları merakla bekliyorum.

işte bundan sonra güzelleşmeye başlıyo zaten..

Fatmagülün 2 lafı vardı;

1-'' düştüm''..
polise kocasını ele vermemek için üstüste söylediği..

bi de;

2-''ne yapabilir ki TEK başına''
bu da, kıza asılan bi adamı,evden çıkarken gören keremin,ısrarla ''sana bişey yaptı mı?'' sorusuna verdiği yanıttı..

daha sora,kerem fatmagüle bişeyler hissetmeye başlıyor ama hissetmemesi gerektiğini düşünüyo saplantılı bi şekilde..
hani tecavüz edilen biri ya fatmagül!..
bigün ebeye açılıyor,ebe ağzını iyice arıyo keremin ve diyo ki;
''seviyosan BAS BAĞRINA be oğlum!''
işte herşey bu laftan sora başlıyor..
yani doludizgin AŞK...

Gözlerim doldu işte burda. O nişanlı bozuntusu kızı bağrına bassaydı nolurdu. Nişanlının annesi bile diyo ki fragmanda " nasıl nişanlın KİRLENDİ derim oğluma " Baştan aşağı hastalıklı insanlardan çevrili karakterler.

Ama Ebe Nineyi çok sevdim, çok..

Face de Fatmagül-Bihter ile ilgili çok espiri var. Biri yayınlamış buna koptum;

Tecavüzcülerden Açıklama : Hap içip patladık Fatmagül'e rastladık ; Fatmagül'ün suçu yok biz onu Bihter sandık :KK1:

depresif allah iyiliğini versin çok güzeldi bu yaaa:roflol::roflol:

kızlar kerim erdoğana herşeyi sen başlattın erdoğanda ben başlattımda sen gerimi durdun diyor fragmanda ozaman kerimde tecavüz etmiş oluyor değilmi?

evet evet kerimde tecavuz etmis ya
zaten filmde de oyleydi
bu adamda tecavuzcu coskun olma yolunda
bir bulut olsam da narinede tecavuz etmisti:mymeka:

hulya avsarın fılmınde fatmagul gunduz vaktı dere yada denız hatırlayamıyorum su kenarında camasır yıkarken tecavuze ugruyordu.ayrıca fılmde fatmagulun bır nısanlısı yoktu hatırladıgım kadarıyla

X