Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ikiside çok güzelll ama genede bihter diyorum onun havası bir başkaydı kimse geçemez onu:)))

bence de ikisi de çok güzel , alt yapı sağlam olduğu için aklinialirimsmile

doğal bir güzelliği var..
güzellikten de öte farklı bir kadınsı duruşu var sanırım..
bakış gülüş imalar hepsi yerine oturuyor ve çehrede birbirini
tamamlıyor..

doğal bir güzelliği var..
güzellikten de öte farklı bir kadınsı duruşu var sanırım..
bakış gülüş imalar hepsi yerine oturuyor ve çehrede birbirini
tamamlıyor..

adama sormuşlar; sevimli bir eşiniz mi olsun istersiniz ateşli mi
sevimli bir ateşli olsun demiş adam.
e bihter dişi,
fatmagül masum,
beren masum ve dişi. bütün olarak güpgüzel kız vesselâm,, kırpamıyorum beğenimi -tatlicadiarzu-

FATMAGÜLÜN SUÇU NE ROMAN ÖZETİ

Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3′ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.

Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan dolayı inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte.

Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır.

FATMAGÜLÜN SUÇU NE ROMAN ÖZETİ

Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3′ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.

Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan dolayı inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte.

Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır.

işte bundan sonra güzelleşmeye başlıyo zaten..

Fatmagülün 2 lafı vardı;

1-'' düştüm''..
polise kocasını ele vermemek için üstüste söylediği..

bi de;

2-''ne yapabilir ki TEK başına''
bu da, kıza asılan bi adamı,evden çıkarken gören keremin,ısrarla ''sana bişey yaptı mı?'' sorusuna verdiği yanıttı..

daha sora,kerem fatmagüle bişeyler hissetmeye başlıyor ama hissetmemesi gerektiğini düşünüyo saplantılı bi şekilde..
hani tecavüz edilen biri ya fatmagül!..
bigün ebeye açılıyor,ebe ağzını iyice arıyo keremin ve diyo ki;
''seviyosan BAS BAĞRINA be oğlum!''

işte herşey bu laftan sora başlıyor..
yani doludizgin AŞK...

ilki sevimli , ikincisi güzel..
bihterin yanakları dolmuş sanki azıcık kilo mu almış, yüzü daha şirin olmuş..ikinci fotoda yüz hatları daha belirgin..

bence makyajin etkisi de var. bihter halindeki alligin surulusu ince gostermis yuzunu sanki gamyoncuiremsu

işte bundan sonra güzelleşmeye başlıyo zaten..

Fatmagülün 2 lafı vardı;

1-'' düştüm''..
polise kocasını ele vermemek için üstüste söylediği..

bi de;

2-''ne yapabilir ki TEK başına''
bu da, kıza asılan bi adamı,evden çıkarken gören keremin,ısrarla ''sana bişey yaptı mı?'' sorusuna verdiği yanıttı..

daha sora,kerem fatmagüle bişeyler hissetmeye başlıyor ama hissetmemesi gerektiğini düşünüyo saplantılı bi şekilde..
hani tecavüz edilen biri ya fatmagül!..
bigün ebeye açılıyor,ebe ağzını iyice arıyo keremin ve diyo ki;
''seviyosan BAS BAĞRINA be oğlum!''

işte herşey bu laftan sora başlıyor..
yani doludizgin AŞK...
Ayy ne ağladım bugün ben yaaa:gitme:ilk kez bugün izleyebildim..Çok güzel dizi hakikaten sadece kerim rolündeki arkadaş(adı engindi sanırım)pek bi rol olarak oynamış..Diğerleri ş...z rolünün bile hakkını vermişler..
Özellikle fatmagül..Yani bihter.."Beni,beni bihterini" diyip bizleri ağlatan beren saat şimdide masum bir köylü kızı olarak ağlatıyor..Gerçekten 10numara bi oyuncu..Helal olsun ablalarını aratmıyor neredeyse..

Yalnız dizinin adı kerimin suçu ne de olabilirmiş..Onada çok üzüldüm annesi intihar etmiş ve arkadaşları tarafından kazıklanan bir tip..Onunda fatmagülün dramından aşağı kalır bir yaşantısı yok..
Valla güzel bir dizi olacak gibi..bu yıl diziler çok güzelzemuszemus

X