Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

alışkanlık yaptı kız dimi yabilmiyorumkismile

iyiyim şükürler olsun kardelenimm,sen de iyisin dimi?olumunekankayizsmile

İyiyim canım bende sağol..Valla sorma alışkanlık yaptı..Seviyorum ben bu kızı..:asigim:

beren saat ismini duyunca aşkı memnu geldi aklıma dizi saati topik tavan yapardı darısı bu topiğe sempatiksalakcinni

kızlar bu arada facede koptum gülmekten alın size :KK3:

FATMAGÜLE TECAVÜZ ETMEDEN ÖNCEKİ
ÜZERİNE DÖKTÜKLERİ İÇKİ GELDİ 5 YTL sempatiksalakcinni :KK3: :KK1:

kadının oyunculugu muhteşemmm:)
magazin programlarında falannn gerçek halini sevmedimm ama oyunculuguna laf yok:)

beren saat ismini duyunca aşkı memnu geldi aklıma dizi saati topik tavan yapardı darısı bu topiğe sempatiksalakcinni

kızlar bu arada facede koptum gülmekten alın size :KK3:

FATMAGÜLE TECAVÜZ ETMEDEN ÖNCEKİ
ÜZERİNE DÖKTÜKLERİ İÇKİ GELDİ 5 YTL sempatiksalakcinni :KK3: :KK1:

ilahi kıs daha demin facede görüdm çok güldürdün beni:)

kızlar fatmagüle kerimde tecavuz ettimi ?

hayır etmedi... zaten eskisindede o etmiyo fakir olduğu için zenginleri kurtarmak için onla evlendiriliyo kendisi yapmadığı için ve evlendirildiği için acısını kızdan çıkarıyo sürekli dövüyo kızı mafoldumben

hayır etmedi... zaten eskisindede o etmiyo fakir olduğu için zenginleri kurtarmak için onla evlendiriliyo kendisi yapmadığı için ve evlendirildiği için acısını kızdan çıkarıyo sürekli dövüyo kızı mafoldumben

eskisinde o da ediyor malesef canım

eskisinde o da ediyor malesef canım

aaaa ciddimisin ben etmiyo zannediyorum evet oda kızı yakalamaya çalışıyo ama dokunmuyo diye biliodum hatta o yüsden kıza öle kötü davrandığını sanıodum böyle erkeklereee ölüüüüüümm

ya fragmanda diyor zaten.
Biz yaptıkta sen geri mi durdun diyor.
Yani onunda tecvüz ettiği belli.
Hem göstermeselerde başına geldi fatmagülün .
Yani sırası gelince hazır ola geçti.

fatmagüle dakikalar kaldı ... bundada az reklam olacağa benziyor çünkü hemen arkasından türkan geliyor:)

Benimki gelir birazdan, didişiriz kurtlar vadisi mi fatmagül mü diye ve ben diziyi izleyemem. Aman ya bıktım şu vadiden, bitemedi gitti :eek:klava:

hangi hayvan yaptı bunu sanaa

hayvanlarr hayvanlarr diye çoğaltalımmm
erkek m,lleti böyle işte nefsine hakim olamıyorlar

X