Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

enginin kulaklar kepçe olmasa hoş çocuk aslında.
ona baktıkça bir bulut olsamdaki deli mustafa geliyo gözümün önüne:)
ayrıca nişanlısınada uyuz oldum sevemedim

ayyy nasıl üzüldüm nasıl gerildim tecavüz sahnesinde..pisler yaa dizide olsa insan kendini kaptırıyor gerçektede oluyor bunlar çünkü..
bide sıraya girdiler ya off tüylerim diken diken oldu..
işini bitiren denize giriyor..bakalım onların akıbeti nasıl olacak..
yengede pek uyuzmuş yaa

en son sahnede o icini ceke ceke aglamaklı haline cok üzüldüm..ya ne kötü oldu Allahım kımseye yasatmasın

Fatmagülün suçu ..?

Gecenin karanlığında dağda bayırda yalnız ne işi var kız başına?

Öyle değil mi?

Bir de Fatmagül koyunları otlatırken denizde ıslandığında bu aç ayılar taaa 500 metre

öteden nasıl ıslanmış vücudunun hatlarını bu kadar iyi gördüler de o mu değil mi diye

ıslattılar kızı,burası garipti bence,

Bir de kızın üst bölgesini tamamen ellediler yalnız,çok ayıp geldi bana,:umursamaz:

tamam öpüşmesine sarılmasına falan alışıktık bihterin de bu kadar bariz orasını burasını

ellediklerini hiç göstermemişlerdi...
boshayallersmile

enginin kulaklar kepçe olmasa hoş çocuk aslında.
ona baktıkça bir bulut olsamdaki deli mustafa geliyo gözümün önüne:)
ayrıca nişanlısınada uyuz oldum sevemedim

Saçlarıyla kapatıyo kulaklarınıkaydirigubbakcemile3

Fatmagülün suçu gece gece oğlan derdine düşüp bayrlara çıkması :umursamaz:

zaten yinede çok göstermedilerki canım ellediklerini

İlk çocuk ıslatıp sürdü ya içkiyi her tarafına orasını diyorum,

Öbürlerinin naptıklarını pek göstermediler doğru,

Ne bileyim çok şey geldi bana...
:kedi:

nie ıslattılar onuda çözemedim zaten hadi emse afedersin tamam dicemde.
şerefsizler bide denize girdiler
unutulmazdaki tolgaya bak sennn neler yapabiliyomuşkaydirigubbakcemile3
afedersinizde kızlar bişi sorucam fatmagülde kan falanda yoktu.
nişanlısıyla işi pişirdimiydiki?

aman izlemez olsaydım sabahtan da müge anlıyı izlemiştim rüyamda biri bana tecavüz etti rahmi özkanda kurtardııı abowwwwwww eyvahedigeldismile:roflol:

ya hepsımı yaptı hanı en son bı cocuk yapacaktı o yapmadı demı
enginde yapmadıda su nisanlanan cocukta mı yaptı

bayıldım ya diziye.. çok etkilendim. inşallah böyle devam eder. haftaya ne olacak çok merak ediyorum.

Kerim tecavüz etti mi etmedi onu anlamadım bilmiyorumkismile
Nişanlısı ile arasında aşk yok zaten Fatmagül ün derdi yengeden kurtulmak köşkten mandıralara düştü opuyorumnanaktan
Yenge çok fena abinin kucağına hooop atlayıverdi :-)

Kaç tane kız gitti böle şe.... yüzünden
şimdi 4 kişi tecavüz etti o kız namusunu kaybetmiş namuzsuz ,adı çıkar hor görülür , laf sokuşturmalar bakışlar cabası ,
tecavüz edenler namuslu olur , tahrik etmiş olur lanet olsun.
nişanlısı da madem o kadar çok seviyor , evini kendi eliyle yapıyor kıza kıyamıor filan , madem öle alsaymış kızı götürseymiş ,
çok seviyoda nie tecavüzcüsüyle evlendirmeye izin verecek kıyacak , ilk popisini dönende o olur Allah bilir.
Beren'i de çok beğendim bebek gibi bir kız maşallah .
Zaten aşkı memnuda ölünce 1 hafta üzüldüm , bi de bu darbe üstüne darbe yiyorumkaydirigubbakcemile3

Ayy bi de o nişanlısının çıkma gece yarısı kız başına dışarı diyceği yere ayağına getittiriyor kızı , çok görmek istiyorsa gider evine gitmeden 5 dk önce görür sonra defolur gider .

Kaç tane kız gitti böle şe.... yüzünden
şimdi 4 kişi tecavüz etti o kız namusunu kaybetmiş namuzsuz ,adı çıkar hor görülür , laf sokuşturmalar bakışlar cabası ,
tecavüz edenler namuslu olur , tahrik etmiş olur lanet olsun.
nişanlısı da madem o kadar çok seviyor , evini kendi eliyle yapıyor kıza kıyamıor filan , madem öle alsaymış kızı götürseymiş ,
çok seviyoda nie tecavüzcüsüyle evlendirmeye izin verecek kıyacak , ilk popisini dönende o olur Allah bilir.
Beren'i de çok beğendim bebek gibi bir kız maşallah .
Zaten aşkı memnuda ölünce 1 hafta üzüldüm , bi de bu darbe üstüne darbe yiyorumkaydirigubbakcemile3

Aynen yaa daha intiharından kurtulamamıştım ki ara ara açıp izledim çünkü.. Ayy bu sahne beni çok etkiledi o çenesinin korkudan titremesi, o içindeki ezik acıyı iliklerimde hissettim senağlama :çok üzgünüm: Allah korusun da gerçekten insana kafayı yedirtir böyle bir şey.. eyvahedigeldismile
Bu arada Fatmagül de intihara kalkışacak ama kurtarılacak kim tarafından bilmiyorum ama dayanamıyacak bu acıya.. Kerim'in de annesi intihar etmiş ya bu Kerim'i daha çok kahredecek bence.. Yaa çok merak ediyorum fragman yayınlandı mı?

X