Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

benim için beklenen bir son olmadı hele o ilk saat çok sıkıcıydı
çok daha etkili çok daha vurucu bir son olabilirdi he bu illaki heyecan olsun biri birini öldürsün demem değildi
bu Fatmagül kitap yazıyordu ona ne oldu mesela en azından basılmış halde görseydik
mesela mesela bir kaç yıl atlanıp kısa bir şekilde olanları görebilirdik
yakışır bir VEDA olmadı bu bence..

final beklenilen gibi değildi daha çok mutlu sahne olsaydı en azından dedim.bire arkadaşlar hani kerim fatmagülün arkasından koşup nereye gidiceksin diye sordum dedi ya o sahnede ki mesajı anlamadım ben yani sözde ordan geçip mustafanın teknesine gidememişti ya gitmiş gibi gösterildi oda ilginçti

aynen bende boyle bi final dusunmustum,dogum ani,birkac sene sonrasi,mutluluklari vs...aski memnu dada bihterin intiharindan sonra hooop cenaze kismina gecip sonrada evden tasinmislardi. ben o kisminida begenmemistim sahsen.daha dolu beklemistim..

ay bakışıcaklar mı,ay süzüşücekler mi,ay aman el ele tutuşucaklar mı,ay seviyorum dediler ne güzel derken,mutlu mesut günlerini bi doya doya izlettirmediler he

Gene de güzeldi be

sıkıcıydı yahu...geçmişi izlettiler dakıkalarca :s kotü bir filan oldu ...

arkadaşlar anlaşılan bu final hepimizi hayal kırıklığına uğratmış ben misafirim geldi tam izleyemedim ama izlediğim kadarı sıkıcıydı özellikle başı ne gerek vardıki aynı sahneleri gösterdiler:44::44::44: ben fatmagülün doğum yapmasını bebeğini mutluluklarını görmek istiyyordum olmadıııı tekrar final çeksinler sallamışlar resmen yaaa bu bize yapılırmı

ilk bölümü yeniden izledim resmen bence doğru düzgün bi final olmadı her dizide yaptıkları gibi,bol bol mustafayı gördük yine zaten zar zor ilerledi 2 sezon boyunca dizi kaplumbağa hızıyla bence daha güzel bi son görmeyi hakediyorduk ama malesef bunu bile çok görmüşler ben beğenmedim

Muko para cezası
Münir ve Reşat 7'şer yıl hapis
Selim 18 yıl,Erdoğan 21 yıl hapis
Kerimgil beraat

Son düzenleme:
Final bölümü tekrar çekilsin hemde derhalll:117:

Muko para cezası
Münir ve Reşat 7'şer yıl hapis
Selim 18 yıl,Erdoğan 21 yıl hapis
Kerimgil beraat

Muko = para cezası + hapis cezası + Rahmi tarafından boşama cezası

Münir ve Reşat = Ömür boyu hapis

Selim + Erdoğan = Ömür boyu hapis + hadım cezası

Olmalıydı bence...

hayalimde daha güzel bi son vardı. beğenmedim ben hiç son bölümü.

Muko = para cezası + hapis cezası + Rahmi tarafından boşama cezası

Münir ve Reşat = Ömür boyu hapis

Selim + Erdoğan = Ömür boyu hapis + hadım cezası

Olmalıydı bence...

selim ve erdoğana süper ceza vermişsinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…