Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

çok seyredemesem de
baktığımda sürekli ilk bölüm vardı. ama o makeme sonrası güzeldi.
gülümseyerrek izledim.
sosyal içrekkli olması zaten çok güzeldi.
ben beğendim zaten beklenilen finaldi

Bu muydu yani??? 2 sene mi sana verdim diziiiii içimde boşluk bıraktın.OOOffff yaaaaa oooffff:KK14:

İkisi bir arada olmuyormuymuş yani..Hem sosyal mesajı verip hem de diziye can alıcı bir final :)

Çooook güzel olurdu aslında da savsaklamışlar resmen, hiç beğenmedim ben de finali, niyet iyi hoş ama bu da dizi neticede, belgesel değil, sen yap vurucu finalini derinden bi ohaaa çektir hepimize, sonra yine ver mesajını yani.. küstüm ben :KK36:

Hiç doğru düzgün izlemedim bu diziyi hatta ben şu yayınlandığı saatte suskunların finalini izliyordum gayet güzeldi ama sosyal sorumluluk projesi, zihinsel engelli kıza tecavüz diye görünce merak ettim nooldu finalde?

bence beklenilen finaldi arkadaşlar. zaten ceza alacakalrını şunu bunu biliyorduk. walla ben pislikler ceza alırken 4 köşeydim.
bnece güzel finaldi .mahkemeden sonra hiç bitmesin dizi istedim.böle saatlerce mutluklarını izlemek istedim.
yalnız başlarını seyredemedim.

bence beklenilen finaldi arkadaşlar. zaten ceza alacakalrını şunu bunu biliyorduk.

Evet biliyorduk canım o zamn hiç göstermeselerdi nasıl olsa biliyorduk. Fragmandada görmüştük zaten sadece hapis senelerini daha detaylı öğrenmiş olduk ne değişti ki zaten biliyorduk. :KK31:

nasıl bir final bekliyordunuz ki . nebilim kerim öldürülsemiydi fatmagül yinemei tecavüze uğrasaydı. pislikler hapistenmi çıksaydı.
yani heyecanlı olsun diye cidden anlayamadım erkes bumuydu yani final demiş

Evet biliyorduk canım o zamn hiç göstermeselerdi nasıl olsa biliyorduk. Fragmandada görmüştük zaten sadece hapis senelerini daha detaylı öğrenmiş olduk ne değişti ki zaten biliyorduk. :KK31:

gerçi ben başlarını izleyemedim . belki oraları gerçekten sıkıcıydıda.
mahkemeden sonrasını izledim

nasıl bir final bekliyordunuz ki . nebilim kerim öldürülsemiydi fatmagül yinemei tecavüze uğrasaydı. pislikler hapistenmi çıksaydı.

Enazından eski bölümü final süresince göstermeselerdi. Mahkeme kısmı geçince. Mesela bi kaç ay sonraya gitselerdi fatmagül doğum yapsaydı. Evlerinde o mutluluklarına şahit olsaydık herkesin. Sonrada bi kaç sene sonrayı gösterip kerimle fatmagülün geldiği noktayı ne kadar zorluklardan geçip beraber mutlu olduklarını birlikte tüm sıkıntıları atlattıklarını gözümüzle görseydik finalde.. Bunları kendi kendimize hayal kurup düşünmeseydik. Final çok daha can alıcı ve güzel olabilirdi :KK34:

Son düzenleme:

Daha zekice bir final sahnesi olabilirdi.... İlla Kerimin öldürülmesi,Fatmagülün tecavüze uğraması vs vs olması gerekmiyordu ki..Şahsen bu cezalar beni tatmin etmedi..Daha okkalı,can alıcı cezalar bekliyordum belki de ne bileyim..Keşke gerçek hayatta da böyle uzun senelere varan cezalar alsalar suçlular..21 sene ceza iyi halden, aftan 2 seneye iner..Suçlular yine ellerini kollarını sallaya sallaya gezerler.......Gerçek hayatta malesef adalet sistemi böyle :KK43:((....

Son düzenleyen: Moderatör:
valla ben ilk bölümünü izledim :KK8:başkada bakmadım:KK9: fatmagülü şimdi vedasını izledim :KK53:diziyi baştan sona izlemiş kadar oldum:KK76::KK64::KK62::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

benım anlamadığım o yaşaranların annesı nıye öyle gözü çıkacak gıbı ağladı?

kocan pislik çocuğun sapık azcık utanacağına sankı mağdur olmuşlar gıbı üzülüyor insan olan suratına bakmamalı ama işte saçma sapan ağladı kadın orada...

X