Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Öbür eklediğim açılıyodu şimdi açılmıyor :44: Tekrar ekliyorum izlemeyenler için.
[video=youtube;uAJib9averM]http://www.youtube.com/watch?v=uAJib9averM[/video]

Hakim: Gereği düşünüldü. Sanık mukaddes ketenci hakkında, sanık avukat münir telci hakkında suç delillerini yok ettiği reşat yaşaran hakkında adli yargılamayı etkilemeye teşebbüsten selim yaşaran hakkında fatmagül ılgazın vücut dokunulmazlığını ihlal ettiği, erdoğan yaşaranın suçu hazmettirdiği.....
Kerim ılgaz bütün deliller çerçevesinde olay yerinde bulunduğu........ :26:

Kerim'in hapise girmesi mantıksız olmazmı :26:

Sonuçta aradan 4 ay geçtikten sonra Fatmagülgilin yanındaydı geçen bölümde :KK37:

kerimin olay yerinde bulunduğu halde f.güle zarar vermediği ayrıcada evlendiği ve sahip çıktığı için tabikide kerim suçsuz sayılacak hakim bunu söyleyecektir diye tahmin ediyorum,mukoda dahil diğerlerinin hepsi hapsi boyluyor en çok mukoya sevindim az çektirmedi f.güle

Kerimin hapise gireceğini bu fragmandan nasıl anladınız belki beraat denilcek:KK31:

Kerim tabiki de hapse girmez fragmanda o kısmı heyecan katmak için yapmışlar eminim devamı olumlu olucaktır. Final bölümü sonuçta kerim hapiste olur mu hiç :KK19:

Bende merakla bekliyorum bakalım nasıl bi final olucak. Ayrıca mahkeme gününden sonrasını gösteriyor şuan. Mahkeme olmuş o gün geçmiş yani. Fatmagül onuda anlatıcak birazdan mahkeme kısmınıda göstercekler anlatırken. Kerim fatmagül anlatırken yanında olduğuna göre hapise girmemiş. Kerim hapse mi giricek diyenlerde vardıda o yüzden yazmak istedim bunu.

Eski bölümlerle finali bitircekler anlaşılan.. Bu kadar merakla bunları izlemek için mi bekledik biz zaten izlemiştik :KK14: acaba o zaman göstermedikleri birşeyimi göstercekler şimdi geçmişten? :26:

diziyi açtım eskiye dönmüşler,burası aklıma geldi kızlar ne olup bittiğini biliyodur dedim ama kimsecikler yok..eğer bu şekilde giderse dizi bu gece bitmez:KK1:

Son düzenleme:
kaç saattir bekliyorum yeni bölüme geçmeyi anlamadım yaa ilk bölümle mi veda edecekler... bu ne yaaaa.... eskiye dönük birşeyler anlatmak istiyorlarsa da kısa kısa anlatsalar ya bizde sıkılmasak....

X