Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ne kadar gARİP Bİ BÖLÜM DEGL Mİ HİÇ FİNAL GİBİ DEGL BAŞTAN SONA O GUNU ANLATIO SONRA DA KARARLA DİREK BİTCEK GALİBA :44::44:

23:15 te Şebeke var.. Demek ki final böyle olucak. Kısa bir bölüm fatmagülün bebeklerinin doğduğunu gösterip sonrada rahmi fatmagülün doğduğunu hatırlıycak sanırım onun bebeğini görünce.. fragmanda ki kısmı gösterip bitircekler anlaşılan :KK25:

valla öyle biterse büyük hayal kırıklığı olur.....

Bence alternatif bi final yapacaklar... Kerim tecavüzü engelleyecek falan, Musti pislik bi şeyler yapacak Fatmagül onu terk edecek Kerime aşık olacak.. vs, felan, olm uykusuzluk başıma vurdu be :))

Hmmm ya da belki de Kerim de tecavüz etmiştir.. son dakka hatırlayacak.. boylayacak o da hapsi..

kızlar şuan gösterilen sahneler ilk çekimler tekrar yani değilmi. 1. bölümü sürmüşler yayına ...ne garip. hiç böyle bir final görmemiştim. vural şimdinin güneyi ne kadar da zayıfmış küçükmüş bu arada onu farkettim.
mahkemede olaylar anlatılıyor heralde. herkesin gözünde tekkrar canlanıyor gibi anlatmaya çalışıyorlar sanırım..tecavüzden sonra tekrar mahkeme salonu gösterirler ve karar açıklanır.diye bekliyorum ben de. ben aslında bu diziyi arada sırada izledim. finalini izleyeyim dedim. bakalım nasıl bitecek?

X