Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

vural dı canım öbür tacavüzcünün adıı mukaddeside öldürmezler herhalde ya iki çocuk var yazık onlara yazık

bunlar o gece işi bitirmişler görüyo musun?
mukaddes "bak ben sana sööliyim" demeyince anlamadım tabi ben
belki hamiş olmuştur o bir gecede
aklım fikrim hamişlikte benim de..
neyse uzun lafın kıssası baydı artık öff bitsin...
resmen uzatıyorlar çünkü neden?
çünkü konu bitti...

Çok güzel bir bölümdü herkes hakettiğini yaşıyor neredeyse ibretlik bir bölüm oldu,

Yaşaranlar sürünüyor, avukat münir galiba paraları eniştesi adına toplayıp sırra kadem basacak gibi,
Mukaddesin ettikleri yanına kalmayacak galiba Rahmi ev sahibesi hanıma kapılmazsa iyidir hatunda pek bir güler yüzlü cilveli,
Asunun bebeğine bayıldım ne kadar güzel bir bebekti maşallah.
Çok beğenerek izledim bu bölümü ben

kızlar ben izleyemedim netten de hiçbi yerde açılmıyo çok merak ediyorum niye yayınlamıyolar ya bu diziyi nette

fatmagül: ilk başta yaşadığım şaşkınlıktı, insan böyle birden anlayamıyo. haberin o kadar uzağına düştüm ki, sanki böyle hiç tanımadığım birinin ölüm ilanını okuyup geçmek gibiydi o kadar yabancı geldi.. herhalde ilk andaki şaşkınlık uyuşturdu beni ondan.. beni mektup kendime getirdi. o zaman hatırladım kim olduğunu. bana yaptıklarını. sonunda seni öldürtmek istemiş bide....... seni öldürtmek istemiş...

yazıklar olsun kii, bu kızı yalancı bir kadın konumuna getirdiniz çok yazık çok!!!!

bu yukarıdaki fatmagülün ettiği lafların samimi olmadığını bi ben düşünmüyorum dimi.. yani resmen geçen haftaki tepkilerden bunalıp, yaptıkları hatayı az biraz fark edip düzeltelim demişler daha beter yapmışlar... ya resmen kız yalan söyledi burda...

hani zaten amaç o muydu yalan söylesin, kerime açıklama yapmaktan kurtulsunmuydu yoksa fark etmeden böyle göründüğünü bilmeden mi söylettiler bu kıza bu sözleri..

yahu 75. bölümde bu kız zır zır ağlamadımı, ne yabancısı... insan yabancılaştığı, nefret ettiği birinin peşinden ağlar mı...

ilk baştaki şaşkınlığını anlarım çok normal ama mektubu okuyup okuyup ağlamak neydi... yada ağladı olan oldu bare kafa yorsaydınız da doğru düzgün şeyler söyletip doğru açıklamalar yaptırtsaydınız karakterinize... bizde inansaydık, empati kurup anlamaya çalışsaydık..

yada çokmu seviyosunuz mustafanızı, niye öldürttünüz, fatmagülle mutlu bi son yazsaydınız, kerimde kendi hayatına baksaydı....

ama madem hikaye en baştan belli hikaye fatmagül-kerim hikayesi neden mustafa ile kirlettiniz neden mustafa için göz yaşı döktürüp hala fatmagülden şüphe etmemize neden olmuyosunuz... neden!!!

yazıyı yazanın ellerine sağlık duygularıma tercüman olmuş resmen

buarada selimi canlandıran oyuncumu değilşiti selim imajmı değiştirdi sanki selim sarışındı

gündüz daha betermiş kaşlar offffffff
meltem nasıl gülmeden oynayabiliyo anlayamadım bide yakınlaştılar dip dibe

ayyy mümkünse o kaşlar varken çekmesin yaaa intihar sebebi resmen
ben olsam onun karşısında ordaki denize atlardım

meltemi evine bırakan o çocuğun kaşlarına ne yapmışlar öyle yaaaaaa
yarıldım görünce kalemle kapkara boyamışlar bide dikdörtgen şeklinde kapkalın

Onun galiba kaşları çok kalındı öle almışlar kaşlarını çocuğun bende bakakaldım

yazık ya çok fena yapmışlar çocuğu

kızlar ben izleyemedim netten de hiçbi yerde açılmıyo çok merak ediyorum niye yayınlamıyolar ya bu diziyi nette

Canım kanal d diziye yasak koymuş yayinlayan siteler hakkında yasal işlem yapılıyormuş sadece xx da izlenebiliyor.. Reklamsiz kesintisiz ben oradan izliyorum Tv'den esim izletmiyor:))

Son düzenleyen: Moderatör:
Mustafa öldü mü sahi?

Mustafa için öldü diyorlar inanalım mı? Gerçi tabutunu da gördük ama ne olursa olsun, dizilerde ölümlere tam olarak inanmak mümkün değil. Yani benim “Fatmagül’ün Suçu Ne?” (Kanal D) isminden ziyade “Mustafa’nın Laneti” olarak dillendirdiğim dizide Mustafa’nın “Kavak Yelleri”nin Efesi gibi gittiği yerlerden ayaklanıp gelmeyeceğinin garantisi yok, ne dersiniz? Hem biliyorsunuz her iki dizide yaklaşık aynı coğrafyada geçtiğine göre toprağın adamımızı kabul etmemesi durumu da var. O kadar kötülüğün yanına kalmayacağını düşünürsek hele! (Şaka bir yana dizi haziranda son buluyor. Dolayısıyla Mustafa öldü gitti. Allah rahmet eylesin!)

Mesut Yar'ın yazısı ellerine sağlık,valla fatmagülün suçu yerine Mustafanın laneti uygun olurdu,nede olsa çiyangöz mustafa hep ön planda

Bende o gün misafirlikteydim tv de izleyemedim. Netten izledim eve gelince hemen yüklemişler maşallah
xxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım kanal d diziye yasak koymuş yayinlayan siteler hakkında yasal işlem yapılıyormuş sadece xx da izlenebiliyor.. Reklamsiz kesintisiz ben oradan izliyorum Tv'den esim izletmiyor:))

cnm nereden izliosan banada xx verirmisin? burada yazamiyosun sanirim ozelden??

nilim kiz bu site super yaaa ay ask olsun niye daha once istemedim senden yaaaaa supermiss
bu arada msj atamadim 10 dk bekleyemedim

nilim verdiğim video linki youtubedendi ve youtube gibi büyük sitelerden link vermek yasak değil diye biliyorum :44: Neden sildin anlamadım?

nilim verdiğim video linki youtubedendi ve youtube gibi büyük sitelerden link vermek yasak değil diye biliyorum :44: Neden sildin anlamadım?

evet canim youtube'den yasak degil ama dizinin tamamini eklemek yasak..dizi cok uzun oldugu icin sisteme asiri yuk oluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…