Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Bitmesin Fatmagülgil,ne seyredicez perşembeleri ya :KK6:

Suskunları tavsiye ederim :KK34:

Evet o dizi beğeniliyor diye duyuyorum bende..
Teşekkürler..

Ben alışkanlıklarımdan çabucak vazgeçemiyorum galiba..
Perşembe geceleri, Aşkı Memnu gecesiydi ve ne güzeldi,
Sonra Fatmagül'e alıştık ve gene bitiyor bir alışkanlık işte..

Az evvel tesadüfen yeni fragmanı gördüm.Ama yarım yamalak bakabildim..Mukaddes bir haltlar çevirmek isterken yakalanıyor..

Mukaddes yaşaranların evinin önünde yakalanmış sanırım :KK1::KK1::KK1::KK1: çok korkmuş görünüyor :KK53::KK53:

[video=youtube;QVW89ewMhGs]http://www.youtube.com/watch?v=QVW89ewMhGs[/video]

Anlaşılan bu bölümde selim yakalanıyor.. Fakat mukaddesin orda ne işi var? anlayamadım yine bi haltlar karıştırıyo olmalı.. yüzünde ki korkuda pek hayra alamet değil gibi. Yoksa mukaddeste mi içeri giricek ve rahmi o ev sahibi hatunla mı evlencek :KK64:

Anlaşılan bu bölümde selim yakalanıyor.. Fakat mukaddesin orda ne işi var? anlayamadım yine bi haltlar karıştırıyo olmalı.. yüzünde ki korkuda pek hayra alamet değil gibi. Yoksa mukaddeste mi içeri giricek ve rahmi o ev sahibi hatunla mı evlencek :KK64:

Hadi inşallah ..Allah mı söyletti ne :KK1:

Mukaddes Fatmagül'ün resmine bakarken, "Hayat sana güzel.. Ben sana yapacağımı biliyorum ama "
gibi bir laflar etti ya...
Kötü planı neyse onunla ilgili olarak gitmiştir Yaşaran'lara...
Yaşaranlar eski hizmetlilerinin evinde kalıyorlardı fragmana
dikkat etmedim Mukaddes orayı nereden bilecek ki?
Önce telefon mu etti ki?
Neyse Muko bence kendi sonunu hazırlıyor artık... Kafayı yedi.. Birara çok iyiydi..
Aynı ilk bölümlerdeki kötü yenge ruhuna geri döndü.. Yazık... :KK50:

“Aşk-ı Memnu” ile yıldızı parlayan, hemen ardından reyting rekortmeni “Fatmagül’ün Suçu Ne”de başrol üstlenen Beren Saat, artık yüzünü dinlendirmek istiyor. Genç oyuncu, dizinin 21 Haziran’da yayınlanacak final bölümünün ardından Amerika’ya gidecek. Son zamanlarda Kenan Doğulu ile yaşadığı ilişkiden dolayı da gündemde olan Saat, yakın çevresine sürekli göz önünde olmaktan sıkıldığını, bunun da Amerika’ya gitmek istemesinde rol oynadığını söylüyor. Ünlü oyuncuya altı aylık Amerika seyahatinde Kenan Doğulu’nun da eşlik edeceği, çiftin Doğulu’nun Los Angeles’taki evinde kalacağı iddialar arasında. (Alıntıdır)

Bugün ki bölüm hariç 3 bölüm daha yayınlanacak anlıycağınız, nasıl bi final yapıcaklar merak ediyorum.
Umarım fatmagül ev hanımı olarak bitirmezler finali o kadar okuyor boşuna mı :KK14:
Ayrıca bugün miss turkey finali var onu izleyebilirim $ss.gif
Zaten bu bölümde ne olucağı az çok belli gibi :KK23:
Sadece mukaddes ne işler karıştırıyor onu merak ediyorum anlatırsınız artık :KK64:

“Aşk-ı Memnu” ile yıldızı parlayan, hemen ardından reyting rekortmeni “Fatmagül’ün Suçu Ne”de başrol üstlenen Beren Saat, artık yüzünü dinlendirmek istiyor. Genç oyuncu, dizinin 21 Haziran’da yayınlanacak final bölümünün ardından Amerika’ya gidecek. Son zamanlarda Kenan Doğulu ile yaşadığı ilişkiden dolayı da gündemde olan Saat, yakın çevresine sürekli göz önünde olmaktan sıkıldığını, bunun da Amerika’ya gitmek istemesinde rol oynadığını söylüyor. Ünlü oyuncuya altı aylık Amerika seyahatinde Kenan Doğulu’nun da eşlik edeceği, çiftin Doğulu’nun Los Angeles’taki evinde kalacağı iddialar arasında. (Alıntıdır)

Yok yakıştıramıyorum bir türlü bu ikiliyi ben ya olmuyor olmuyor :KK19:
Ayrılınız çabıkk litfeennn :KK37:
Engin ve Beren derhal evlensin bakiimmm :21:

X