Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

çarşaf olayı bence fatmagül bakire olmadığı için üzüldü. çarşafı yıkadı çünkü kız bence hiç hazır değildi o gece aklına geldi.kerimden de miğdesi bulanmış olabilir
dışarı bile seremedi
bu arada fatmaüle kızılıyor niye ertesi gün öleydi soğukdu falan diye ben hak veriyorum bırakın tecavüze uğramış insanı insanlar severek bile evlendiğinde aylarca yapamıor korkuyor.hiç ama hiç kolay değil özellikle o tecavüz sahnesi çok ürkütücüydü kanını dondurmuştu insanın. eşim de çok etkilenmişti.

7776tl9noz5di.gif

abowwwww:KK53::KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52:

Amanın:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Gelinlerin efendisi Fatmagül'ün de sabrının bir sonu var değil mi ama Mukaddes sen bu Fatmagül değilde KK hatunlarının eline düşseydin:KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22: seni kazen bile kurtaramazdı valla

meltemi evine bırakan o çocuğun kaşlarına ne yapmışlar öyle yaaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:
yarıldım görünce kalemle kapkara boyamışlar bide dikdörtgen şeklinde kapkalın :KK53:

meltemi evine bırakan o çocuğun kaşlarına ne yapmışlar öyle yaaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:
yarıldım görünce kalemle kapkara boyamışlar bide dikdörtgen şeklinde kapkalın :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60:
Onun galiba kaşları çok kalındı öle almışlar kaşlarını çocuğun bende bakakaldım

gündüz daha betermiş kaşlar offffffff :KK52:
meltem nasıl gülmeden oynayabiliyo anlayamadım bide yakınlaştılar dip dibe :KK53:

Son düzenleme:
heyt rahmi erkekim benim.
hapse attırırım seni hapse. :KK70:
muko ölecek sanırım.
ayrı eve çıkıp hala kötülük düşündüğüne göre kesin boylayacak tahtalıköyü.

Son düzenleme:
eyvah eyvah itiraf metubu .
yaşaranlardan herkes ölücek anlaşılan
bu dizi de 2 kişiyle biticek fatmagül ve kerim :KK51:

Ektiğini biçeceksin sanırım Mukogil :KK51:
Elin adamına kaçmamış mıydı vaktiyle..
Affedilmişti herşeye rağmen..
Ama kadın gene kötü,gene kötü!
O ev sahibine gönlünü kaptırır mı bu saftirik Rahmigil? Olur mu olur..
Üzülür müyüm? Hayır..
Herkes bilecek kendini..
Sürününüz nifak kıralıçası mukogil hanım:KK19:

hep bölük pörçük izledim fatamgülü bazen fragmanları izlemek sizlerin sohbetlerinden bile takip ettim...
bu haftaki fragmanda mutluluk görünce izlemek istedim...

ve içimin yağları eridi valla.......

mukaddes sezon başından beri fatoya yaptıklarının bedellini bu gece verdi fato....nihayettt

fatmagül bu sefer kerime çemkirmekte haklıydı .......neyseki uzatmadan bitirdiler......

güzeldi...kızlar ben evlerini ilkkez gördüm nasıı beğendim nası güzel yaaaaaaaa
beyaz duvarlar mavi kapılar çerçeveler..sadece mutfakta dolap göremedim....

eşimle hep şöle ist. den çok uzak olmadan köy yeşillik olan bi yerde böyle bir ev hayalimiz var....

eve bittim kısaca şehir grültüsünden uzak bahçede sesizce sakince yemeğimizi vs. yesek offf ne hayallerrr

kısaca muko hakettiğini aldı...

yaşaranlar çökmüş ilkkez bir dizide zengin güçlü kötü aileyi çökerterek bitiriyolar
içimdende bu avukat yaşaran adına paraları toplayıp kaçmasın hahahah dedim

bence fato ve kerimgil gitsin yurtdışına paşalar gibi yaşasınn

meltem durdu durdu bir bölümde sevgiliyi buldu.iyi oldu ama yakıştılar.rahmi o kadınla olacak heralde de kadın da zengin rahmi rahata erecek.yalnız mkadddes ölmeden bu iş olmaz.çocukları göstermez rahmiye.yalnız kurtlar vadisinden sonra en çok ölen bu dizide.iki aile yok oldu.biri mustafa annesi babası biri ismini unuttum tecavüz edenlerden olan oğlan ve ailesi.

Mukaddes sürekli Fatmagülle ilgili intikam yeminleri ediyor ya..Acaba cidden Fatmagüle kötü bir şey mi yapacak..Nasıl kırdı gelinlik çerçeveyi.... Hiç birşey yapamadan geberip gitse bari fesat hatun...:KK20:

X