Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bunlar halvet olmamışlar
f.gül vajinusmus oldu herhalde..
kerimin son konuşmasından öyle anladım.
hani hazırdı bu f.gül..
bize bebek göstermeyecekler bu gidişle...
çok bekleriz..

çarşafı sanırım kerim tek başına batırdı

bari sarılıp uyuyun di mi, uyuz uyuz sırtını dönmek de nedir...

genel olarak vasat bir bölümdü.. vakit doldurmaca...

gül gibi kerimgili kaçırıcak elinden buzdolabı kadınnn

ayyy sorma canım ilk gece gayet istekli bir şekilde öpüşerek yatağa girdiler ve beraber olmuşlar eeeee sabah bu surat asmalar ne oluyor anlamadım makineye bile hayalet görmüş gibi bakıyorlardı tam mutlu oldular derken tekrar eskiyi hatırlayıp mutsuz olıuyorlar kerimdeki sabırada hayret ediyorum varmı böyle erkek yaaa fatma gül çok şanslı erdoğanla evlendirseydiler onu görürdü

Meltemle mustafa arasında eski bölümlerde bişey mi yaşanmıştı kızlar ? ben orta bölümleri izlemiyodum hiç bişey mi kaçırdım acaba. Bu avatarları görünce anlam veremedim :44: Bilenler aydınlatırsa sevinirim Yoksa bunlar başka bi setten yapılan çekimler mi? :26:

Evet bir dönem olmuştu öyle birşeyler.Mustafa selimden öc almak maksatlı yanaşmıştı meltemde yine aynen selimi sinir etmek amaçlı bir ara öyle bir yakınlaşmaları olmuştu.

Yakınlaşmadan daha fazlası olmuştu. Selim ödleği kudurmuştu öğrenince...

Kerim sofra topluyor, Kerim çamaşırları asmaya yardım ediyor, Kerim bakkala gidiyor, Kerim ders çalışmasına yardım ediyor, Kerim yatak odasının kapısını tıklatıp müsade almadan içeri girmiyor. Var mıdır bu kadar anlayışlı bir adam. Her eve lazım.

Ama son eski sevgilinin mektubunu Fatmagüle verdi ya bu kadar anlayış da fazla yahu, yırtıp ataydı keşke. Fatmagil hanım da ağlıyor,tabi geçen bölüm Kerim ağladı bu bölüm de onun ağlaması lazımdı, kusur kalırdı yoksa. :18:

Kızlar Kanal D de yeni dizi başlıyor başrolde nurgül yeşilçay oynuyo dizinin adı 'Sultan'.. yalnız bişey dikkatimi çekti nurgül yeşilçayın üstünde ki kıyafet fatmagülün dizinin başında giydiği elbiselere çok benziyo

Buarada cvplar için çok teşekkürler meltemle mustafanın öyle bişey yaşadığını bilmiyodum

inanamiyorum kendime mustafanin mektubunu fatmagül okurken bogazim dügüm dügüm oldu gözlerim yaslandi cenazesinede kimse gelmedi

hanımlar ben anlamadım kerimle fatmagül gerdek gecesi birlikte olmuşlar mı olmamışlar mı:26:

gormemek elde degil ki canim..resmen gozumuze sokuyorlar..baslamadan biktim diziden

kızlar şöyle bir gerçek var bu dizinin senaristleri kadın o yüzden romantik kreim çok kadınların hayalindeki erkek işte bu kadar anlayışlı,romantik falan
bir erkek yazsaydı eğer diziyi eminim orda fatmagüle ağlarken bir tokat atardı ve gecede sevişmiyorlar diye kapıyı çarapar çıkardı
ahh biz kadınlar herşeyi toz pembe görüyoruz:103:

izlemedim ama yorumlara baktıım bi şey olmamış

ya ben dedim... dedim...

o mıymıntı fatmagül yapmaazz, kerimde yazık en verimli çağında kuruyup gitcek

Yok canım o kadarda değil

dervişin dönüşü kötü mü olcak gız

hep aklımda zaten kanka

evde kaldık
amann hayat bize güzel ya kerim gibi birini bulursak evleniriz gari de gariii garii
bu arada benim şaşırdığım neden fatmagül kerim evden çıkınca alelacele duşa giriyor sanki kerim evdeyken duşa girse yicek orda onu hay ALLAHIM yahuu
sevgılımmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…