Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Ay o Mukaddes yok mu ne fenaa ne işveli oynak bir karı o
Ama yinede renk katıyor diziye ya

Son düzenleme:
bu arada kerimin kardeşi denizin durumu nedir öyle 2 kocalı hürmüz
Hiç sorma oda herkese mavi boncuk dağıtıyor
Emre'yi görünce hemen kaydı gönlü ona
Ayy ne kadar tatlı çillli hemde dedi:86:

mustafa,
selimin,vuralın ve erdoğanın fatmagüle tecavüz ettiklerini bile bile,onlarla iş yapmaya daha doğrusu paralarını yemeye,daha da doğrusu kendini satmaya devam etti..
benim görüşüm bu şekilde mustafa için..

Ay o Mukaddes yok mu ne fenaa ne işveli oynak bir karı o
Ama yinede renk katıyor diziye ya

Dizinin en renkli karakteri eşi benzeri yok
Sözlerim yanlış anlaşılmasın, ben Mustafa çok iyiydi demiyorum kesinlikle. Sadece dizinin bölümleri ilerledikçe Mustafayı resmen canavarlaştırdılar. Yaşaranlarla işbirliği yaptığı zamanlar olsun, mustafanın fatmagülü kaçırdığı zamanlar olsun sinir olmuştum ona Benim anlatmak istediğim şey aslında çok farklı ama neyse

Aynen...

Bir kac sayfa once bir aralar kerim annesi tarafindan yazilan mektubu okuyunca fatmagulden uzak duruyodu ve o zamanlarda fatmagul yaklasiyordu kerime diye yazilmis...

Unutmayin kizlar KACAN KOVALANIR.

Nedense tatli geliyor fatmagul kacmaktan kerim kovalamaktan bizde bakmaktan bikmadik.

evet ama bazı şeyleri bilmeden anı yaşaması yavaş yavaş öğrenmeside güzel en azından benim için

bizde konu hakkında bilgiliysek sonuçta bende anı yaşayarak öğrenicem dimi ne saçma bir şey söylemişsin yani
ben teorik olarak konuştum arkadaş pratik başka bişi

hemde ne oynak kadın fatmagülün kınasında bir oynamaya kalkışı vardı koptum kızlar yaa

Düğündede rahminin kucağına bebeği verdi altını alsın diye, o gelen misafirlerin yanına gitti. Ee mukaddes bu en ufak bi ayrıntıdan geri kalsa olur mu hiç ?

Son düzenleme:
Hahahhahah ay şuan gülmekten ölüyorum varya
Kız bi iddialı kalkışı vardıki durun siz gösterecem kendimi der gbiydi

evet ya
bi de saçları geriye attı ani bir hareketle
eyttt çekilinn uleynn dercesine
memelerini sallaya sallaya ta masadan piste kadar sallayarak gitti kendini

evet ya
bi de saçları geriye attı ani bir hareketle
eyttt çekilinn uleynn dercesine
memelerini sallaya sallaya ta masadan piste kadar sallayarak gitti kendini
Hahahhaha
Aynen valla saçınıda bi savurdu zaten
Siz ne bilirsiniz oynamayı çekilin der gibi

Son düzenleme:
Bi hayalet var topikte:26:
Yoksa Mustafa'nın hayaleti mi?
O kadar konuştuk ettik hakkında

İçim şişti izlerken ileri ileri sardırdım, Allahtan netten ızlıyorum tv.de tahammul edemıyorum.
Nedir bu gerdek olayı yahu memleket meselesıne cevırmısler ,bunlar değilmiydi aylardır tedavı goren , kumsalda sevısen opusup koklasan ,
Birden bire akıllarına dankmı ettı bıseyler ..
Tabıkı zor onca olaydan sonra bırlesmelerı ama bu kadar abartılması cok sacmaydı .
Halbuki o kadar sabır ve anlayıstan sonra guzel bır gece gecırebılırlerdi hıcbısey olmasa bıle sarılır bırbırlerıyle uyumaları o sıcaklıgı hıssetmelerı yeterdi izleyiciye.
İlla uyuz uyuz bakısmalar , hareketler olacak senarıstlerın akıl ve ruh sağlıgının cıddı bozuk oldugunu dusunuyorum gıtgıde
-
Mustafa ,
Ya insan acıyor yınede gozlerım doldu o sahnelerde..
Kotu ama ınsan ölüm olunca unutuyor bence herseyı , Fatmagulun o ağlamasıda bundan kaynaklıydı
Ben olsaydım bende oturur ağlardım tum yasananlara rağmen...
-
Kerim : ya adamda ne oyunculuk var bakakalıyorum.
F.g mektubu okurken o'na bakısları neler anlatıyordu , hıc konusmasına gerek kalmadan doktu ıcını gözleriyle ..

-Bölümlerde cok gereksız ayrıntılar vardı mesela
Şu Kerımın kardesının sahnelerı ne kadar gereksızdı oyle ya uzun uzun tutmuslar bıde, ızlemeden gectım hatta gormeyede tahammul edemıyorum
Resmen boş sahnelerı doldurmak ıcın cekılmıs belli , boyle ucuz seyler yerıne Kerım ve F.g romantık dakıkalarını gosterselerdı cok guzel olurdu.
-
Romantık demısken ; Dugun oncesı cekılen vıdeoyu ızlemelerı falan cok hostu.
Gelecek bolumlerle ılgılı tahmınım : Saçma sapan huzursuz bolumlerle fınalı getırecekler , Son bolumde'de ileriye sarıp çoluklu cocuklu hallerını gosterıp son yapacaklar ..
Hacer ve yanındakı cocuk yurt dısında mutlu aıle olur ..
Ebe nıne cocuk yapar
Mukaddes kucuk bır evde Rahmının basını yer ,
Yaşaranlar tutuklanır , Babaları ömru boyunca felçli kalır
Fatmagül hamıle kalır ve The END..

Bakın ne buldum (görmeyenler için )
[video=youtube;nLVxhcb5i3A]http://www.youtube.com/watch?v=nLVxhcb5i3A[/video]

İyi de şimdi Fatmagül tecavüz olayını yaşadığı için fiziken bakire değil aslında de mi ? Eeee çarşaf olayı ne ki ? Kafam karıştı...:44:

'çok özel bir anne' yazmışsın,o senmisin? Bekar olduğunu düşündüm.canım yani kadın bakire olmasa da bi şekilde yatak çarşaf kirlenebilir,erkek sayesinde değil mi?

Ee hepimiz çarşafa gerdeğe taktık ta o erdoğanın yazdığı mektuptan bahseden yok.itirafımdır diye başlık attı.intihar mı edecek nedir.

'çok özel bir anne' yazmışsın,o senmisin? Bekar olduğunu düşündüm.canım yani kadın bakire olmasa da bi şekilde yatak çarşaf kirlenebilir,erkek sayesinde değil mi?

Evet evliyim...Canım erkek önlemini alırsa (peçete vs gibi )çarşaf da kirlenmez değil mi ? Doğrusu şaşırdım bunun aklınıza gelmemesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…