Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Geçen bende yengeme dedim bunlarda evlense sami iyi çocuk diye. O da bana acerin p... di o dedi. Ben o kısımlarını izlememiştim noldu ki kimdi sami? hacer kötü yoldaymış onu duymuştum.

heh evet işte p...azarlamacı..... idi sami

sanırım bütün mustafalara gıcık oluyorum bunu anladım bu diziyle ha peygamber efendimiz hariç onu çok seviyorum tabi

Yavrum sen çok gerilerde kalmışsın sana anlatması baya zaman alır

Ben o zamanlar izlemiyodum canım samiyle hacerin eski ilişkisini de bilmiyodum haliyle. İkiside düzeldiler bence samide hacere çok güzel sahip çıktı yardımcı oldu halada oluyor. Evlenirler zaten büyük ihtimal. Şu dizi bitsede kurtulsak artık ben bakıyorum sarmazsa hemen kanal değişiyorum çok bağımlısı değilim yani. Ama beren saati ve engin akyüreği başka dizilerde görmek isterim

İyi de şimdi Fatmagül tecavüz olayını yaşadığı için fiziken bakire değil aslında de mi ? Eeee çarşaf olayı ne ki ? Kafam karıştı...:44:

Hani ilişki olduysa çarşaf batmıştır.Kan değilde başka birşey damlamış olabilir

Hani ilişki olduysa çarşaf batmıştır.Kan değilde başka birşey damlamış olabilir

bencede o yüzden değiştirdiler çarşafı aslında bencede çok doğru bişi yaptılar her ilişkiden sonra çaarşaf değişmeli diye düşünüyorum gerçi eevli değilim bilemem ama neyse

Kerim çok bile çekti bu kızın kahrını bu kadar kerimi peşinden koşturması kerime pas vermemesi bile beni sinir ediyodu hep halada zırlıyo çarpıcaksın ağzına bitane susucak

İyi de şimdi Fatmagül tecavüz olayını yaşadığı için fiziken bakire değil aslında de mi ? Eeee çarşaf olayı ne ki ? Kafam karıştı...:44:

Ya carsaf olayi iste fatnagulun yarasini anlatiyor yani kan olmamasini filan hersey ona tecavuzu hatirlatiyor...

bencede o yüzden değiştirdiler çarşafı aslında bencede çok doğru bişi yaptılar her ilişkiden sonra çaarşaf değişmeli diye düşünüyorum gerçi eevli değilim bilemem ama neyse

Ohooo her defasında değiştireceksek yandı gülüm keten helva

Aslında batmazsa değiştirilmeyedebilir.Ama mutlaka batıyor

ben çarşaf konusundaki görüşümü arka sayfada yazmışidim

neyse.. nolucak bu çilekeş kerimgilin durumu ya

Kerim annesinin mektubunu okuduğunda fatmagüle karşı nasılda değişmişti ama.. o zaman işler tersine dönmüştü sanki

hep böyle olun bakiim,dellendirmeyin adamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…