Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

:KK69:

hep böyle olun bakiim,dellendirmeyin adamı :KK47::KK47::KK47::KK24:

insan azıcık saırılır izler yaaa
ama kerim nasıl fatmagül rahatsız olmasın diye hareket bile etmedi yerinden yazık yaa
off çok iyi adam çokkk böyle adamlar filmlerde var bi tek:KK53::KK31:
böyle birini bulsam hemen bascam nikahı ama yokkkkkk:KK52:

Bu diziyi baştan beri izliyorum ama filmin konusu hiç hoşuma gitmedi...
Sebebide tecavüzcülerden birinin (her ne kadar tecavüz etmesede Kerimde vardı içlerinde) iyi insan modeline büründürülmesi ve aslında herşeyden habersiz iyi yürekli, gerçekten aşık olan Mustafanın filmde canavarlaştırılması. Filmin ismi kesinlikle Mustafanın Suçu Ne olmalıydı :KK1:
Bu film nasıl sonuçlanacak çok merak ediyorum... Acaba geçen hafta bittide bundan sonra uzatmalarımı oynuyorlar?? :KK14:

insan azıcık saırılır izler yaaa
ama kerim nasıl fatmagül rahatsız olmasın diye hareket bile etmedi yerinden yazık yaa
off çok iyi adam çokkk böyle adamlar filmlerde var bi tek:KK53::KK31:
böyle birini bulsam hemen bascam nikahı ama yokkkkkk:KK52:
Çıkar belki umudunu yitirmee:KK53::KK53:

Ev eski evle aynı ev değil çünkü hem eve yakın olan o göl yok hemde evin önündeki kalın gövdeli ağaç yok onu söktüler desek göle ne oldu?Evlerin dış ve iç planı aynı ama evler farklı:KK31::KK31::KK31:

belki gölüde kurutmuşlardır :KK1:
şaka bi yanada evlerin planları birbirine çok benziyo ama aynı ev değil galiba sanırsam :KK37:

bencede o yüzden değiştirdiler çarşafı aslında bencede çok doğru bişi yaptılar her ilişkiden sonra çaarşaf değişmeli diye düşünüyorum gerçi eevli değilim bilemem ama neyse:KK30:

batar bencede vücut sıvısı geliyor sonuçta
ama dediği gibi bir arkadaşın belkide tecavüzü hatırlattı ona o çarşaflar ondan yıkadılar:26:

maşallah arkadaşım evli değilsin ama bu konuda baya bilgilisin :KK53:
düşündümde ben ne kadar cahilmişim ya herşeyi yaşayarak öğrendim:KK53: şimdiki gençler evlenmeden herşeyi biliyolar:KK51:

Sebebide tecavüzcülerden birinin (her ne kadar tecavüz etmesede Kerimde vardı içlerinde) iyi insan modeline büründürülmesi ve aslında herşeyden habersiz iyi yürekli, gerçekten aşık olan Mustafanın filmde canavarlaştırılması. Filmin ismi kesinlikle Mustafanın Suçu Ne olmalıydı :KK1:
Bu film nasıl sonuçlanacak çok merak ediyorum... Acaba geçen hafta bittide bundan sonra uzatmalarımı oynuyorlar?? :KK14:
Ama Mustağa da hemencicik gitti başkalarına inandı bir kez bile olsun Fatmagül'ü dinlemedi
Onu hep suçladı.Madem gerçekten aşıktı yapmayacaktı bunları
Üstelik geçen sezonun ortalarında öğrendi hala Yaşaranlarla iş birliği yaptı:KK20:

mustafa masum nasıl olabilir:26:

mustafanın ölümünü duyunca f.gülün şok olması hatta birden ağlaması normal ama kerimin yanında mektubu açıp gözyaşlarını fazlaca akıtmasına anlam veremedim üzülmüş olabilirsin ama yatıp kalkıp o lanet adamdan kurtulduğuna sevinmesi lazımdı kaç kere kerimi öldürmeye kalktı en son eğer haberleri olmasa yine kerimi öldürtecekti kerimi gerçekten seviyorsa bence bu olayı fazla uzatmamalı yoksa kerimide bıktıracak,ayrıca kerime resmen tecavüzcü muamelesi yapıyor yatarken bi gerilmeler,kerim dışarı çıktığı anda banyo yapmalar falan sanki bunca zamandır sabreden kerim değildi gerdek geceside f.gülün rızasıyla oldu hatta kerim neredeyse ağlamaktan dokunmayacaktı bile,kerime bide sırtını dönmüşte yatıyo ne sinir oldum bu f.gülün hareketlerindende fenalık geldi artık:KK36:

Ama Mustağa da hemencicik gitti başkalarına inandı bir kez bile olsun Fatmagül'ü dinlemedi
Üstelik geçen sezonun ortalarında öğrendi hala Yaşaranlarla iş birliği yaptı:KK20:

Haklısın canım ama Mukkaddes öyle yönlendirdi Mustafayı. Mustafa herşeyden habersizdi :KK31: Hataları var onunda elbet ama Kerimin kadar değil bence :KK36:
Birde siz anladınızmı bilmiyorum ama Fatmagülle Kerim birlikte olmuşlarmı :KK53: Oldularsa o çarşaf ne :KK37: Birde Kerim markete gidince fatmagül neden hemen banyoya girdi :KK76: oouuff bu bölümden hiç bişey anlamadım :KK1::KK1:

Kızlar,çarşaf değiştirmek tercih meselesidir..
değiştirmeyenler pis değildir..
değiştirmeyi tercih edenlere de bravo diyeceğim doğrusu..
neyse.......

şimdi bu kerimgil adrapoza girene kadar bekler fatmagülgilin gönlü olsun diye.. sonra da iş işten geçer zaten :86:

neyse.......

şimdi bu kerimgil adrapoza girene kadar bekler fatmagülgilin gönlü olsun diye.. sonra da iş işten geçer zaten :86:

:KK1::KK1::KK1::KK1: Çok hoşsun:KK1::KK1::KK1: adrapoz :KK53::KK1:

neyse.......

Hahahahha:KK60: :KK60:
Fatmagül'de menopoza girer bebeleride olmazz:KK31:

bu arada kerimin kardeşi denizin durumu nedir öyle :KK9::KK9::KK9:2 kocalı hürmüz:KK52:

X