Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

hacerde samiyle evlense bari iyi bir çocuk haceride seviyor mustinin çocucuğuna iyi babaolur gibi

off istiyorummm kerim gibi anlayışlı kibarr bir eşşş istiyorum yaaaa:84:
adam ne kadar iyi ya ne dese faymagüle tamam cvanım bilmem ne bir de ses tonu ne kadar yumuşak karısına karşı romantik ve ince adam vesselam
yalnız bunlar beni de sinir ettiler bu bölüm yaa seviştiler mi sevişmediler mi bi gizem bi gizem
birde fatmagül nevresimleri çarşafları dışarı asmak istemedi ne saçma cıkcık ya:44:
kerim yalnız ne üzülüyor bunun o hallerine
birde farkettim ki kerim aynı zamanda temiz adam yatağa gelmeden ellerini sabunladı,dişlerini fırçaladı gözümden kaçmadı bunlar hijyenkolik ben olarak
bak yine gözüme girdi bu özellikleriyle de not verdim adama

kerim uzatma dakikalarını oynadı yatağa geç gelmek için bence

Onların ilişki geçmişi de çok acaip ama değil mi :86:

evt canım geçmişleri pek iyi değil ama ikiside doğru yolu buldu. aslında mustafanın yaptığı tek iyi şey haceri o hayattan kurtardı sonra çok üzdü ama sayesinde hacerde samide düzgün bi hayata geçti:13:

Onların ilişki geçmişi de çok acaip ama değil mi :86:

Geçen bende yengeme dedim bunlarda evlense sami iyi çocuk diye. O da bana acerin p... di o dedi. Ben o kısımlarını izlememiştim noldu ki kimdi sami? hacer kötü yoldaymış onu duymuştum.

İyi de şimdi Fatmagül tecavüz olayını yaşadığı için fiziken bakire değil aslında de mi ? Eeee çarşaf olayı ne ki ? Kafam karıştı...:44:

Ev eski evle aynı ev değil çünkü hem eve yakın olan o göl yok hemde evin önündeki kalın gövdeli ağaç yok onu söktüler desek göle ne oldu?Evlerin dış ve iç planı aynı ama evler farklı

Geçen bende yengeme dedim bunlarda evlense sami iyi çocuk diye. O da bana acerin p... di o dedi. Ben o kısımlarını izlememiştim noldu ki kimdi sami? hacer kötü yoldaymış onu duymuştum.

Yavrum sen çok gerilerde kalmışsın sana anlatması baya zaman alır

İyi de şimdi Fatmagül tecavüz olayını yaşadığı için fiziken bakire değil aslında de mi ? Eeee çarşaf olayı ne ki ? Kafam karıştı...:44:

yani onlar çok steril vede hijyenikler ya,onlar her 'şeyden' sonra çarşaf yıkıyorlar demek..
biz gibi pis değiller..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…