Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

:KK53::KK53::KK53::KK53:
Hayır yani normal hayatta bu kadar anlayışlı erkek var mı bilemedim şimdi:KK31:
Baksana mektubu getirdi direk Fatmagül'e verdi ne kadann düşünceliii:21:

Ben de aynı şeyi düşünmüştüm zaten :)

Bu arada şanslı masadaki kızın saç rengi ne kadar güzel :)

evliliğinin ilk günü ders çalışan tek fatmagüldür her halde :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ikisinide surat mahkeme duvarı gibiydi ya ne bu :KK50: kerimde aldı mektubu getirdi fatma gül artık finale kadar bunalımda gider sıktılar artık ama yinede merakla izliyoruz işte belki bişeyler olur diye:KK9::KK9:

fatmagül illallah dedirtti.yahu kapıyıda kitle bari.adama hala yüz vermiyor ya
mustafanın mektup sahnesinde bende üzüldüm
:KK5:

Ya olmuş işte,beraber olmuşlar ama fatmagül kötü olmuş ağlamış,o yüzen ikimiz için de erkendi dün gece,bir eşik atladık,bidaha böyle bişey istemem senden falan dedi.hem çarşafı yıkadılar,bişiycikler bulaşmış işte anacım ya anlayın

ayrıca bu yeni fatmagülle kerimin evi daha önce o istanbula ilk geldiklerinde kaldıkları ev,tanıdım valla.tadilat yapmış değiştirmişler.burda bi arkadaş yazmıştı daha önce.mutfak banyo oturma odası heryer aynı sadece o su yok bahçenin kenarında onu nasıl yapmışlar anlamadım

Aynen bende böyle anldım.Bu mesaja katyılıyorum:KK9::KK9::KK9:

Olan olmuş ama fatmagül sonradan üzüldüğü için tekrar her gece her gecee olacak diye erkenden gidip yattı hemen.Zaten birşeyler olmamaış olsa çarşaflar neden yıkansın ki?

Ama ev aynı ev değil bende çok benzettim ama değil dediğin gibi o evin önünde göl gibi birşey vardı.Bu ev o eve çok yakın zaten bu ev tadilettayken fatmagül eski evlerinin önünden geçmişti yani o evide gösterdi.Ama demekki o çevredeki evlerin içleri birbiriyle aynı...

Evi bende benzettim ama dışı hiç benzemiyor sadece salonları ile mutfak banyo benziyor evin planları aynıdır belki

Yahu bu Mıstıfa, Kerimi kaç kere öldürmeye kalkmadı mı!!!
Nedir bu Fatmagülün ağlaması vs vs vs:KK47:
Kerim çıkıp gitse o evden, o zaman koşar peşinden gene işte :KK22:pis Fatmagülgil :KK19:

Son düzenleme:
bu bölümü de sevmedim işte gck oldum:KK47::KK47:

kerim diyo ki e beraber olduk ikimiz için de zordu ama bundan sonrası için felan seni hiçbi şekilde zorlamam.zorunluluktan olsun istemem

eee olan olmuş zaten:KK14::KK14:

hey Allahım yaaaaa:KK47::KK47:

bide mustafadan mektup geliyo pek de bi acıklı yawrucum git de kocanla az muhabbet et yani..bırak mustafayı felan ya

:KK20::KK20:

bi pas da vermedi adama ikisi de sanki zorla evlendirilmişler gibi düğünde,düğün alanında bile daha sıcak samimiydiler sonra ipler koptu ne olduysa ona da anlam veremedim yaaa

hele bi yorum vardı burda çok güzeldi o gece kerim hönkürdü diye:KK53::KK53: aynen yani hem geceyi mahvetti hem bi garipti felan

ha bide çamaşır makinesine bakmalar garip garip içinden öcü felan mı çıkcak acaba:KK53::KK53:

bide fatmagül sağına soluna garip esrarengiz bakışlar atıyo felan:KK53:

ayy öldürcek bunlar beni doğru düzgün güzel bi aşk izleyemiycek mıyız yahu. son bölümlere gelindi ortalıkta hala sıcaklık samimiyet mutluluk yok:KK19::KK19::KK19:

Ay evet ya düğün öncesi ne kadar mutluydular
Evlendiler sanki tılsım bozuldu
Senaristler zaman doldurmak için finale kadar saçmalayacaklar herhalde

Kızlar ne dikkatlisiniz maşallah..Evlerin şekli şemali,eşyası her bişeyi aklınızda :KK9:

Bakalım haftaya neler olucak..Şimdiden meraklandım..:KK52:

sinir içinde izledim bende gerçekten :KK19:
bir muamma bir muamma :KK37:
biz şimdi niçin emin değiliz halen, bunlar halvetlendiler mi,yoksa halvet başka bahara mı kaldı diye :KK47:hey allahım :KK36:

X