Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

.
Mustafa kaçıyor , uyarı atesı acılıyor arkasından adamı kursun yagmuruna tutuyorlar ..
Ateş açılır ama kolundan bacagından falan bır el vurulur oda kacmasını engellemek ıcındır , sanki adam azılı manyak gb kursuna dızdıler ..
Daha gercekcı ve akla mantıga sıgan bırsekılde de öldurebılırlerdı .. gıdıp kendını hapıshanede assaydı daha etkılı olurdu .. o sahne cok saçmaydı..

Birde Kerimin sarıldıgı an sırtına dusen o gozyaşı cok guzel bır sahneydı ..
Acaıp duygusal bır sahne gelıyor derken adam kadın gb ağlamaya basladı gıttı butun ambıyans ..
Durdun durdun gerdek gecesı basladın ağlamaya hele o sacma sapan iç hesaplasması konusması falan felaketti, ben o yıkımı f.g beklıyordum ..
O kadar zırlamadan sonra kızın dudaklarını yercesıne opmesıde ayrıca cok kotuydu
Son sahnede bence bırbırlerıne mahcup oldukları ıcın kacamak bakıslar attılar ..

kerimin ağlaması çok anlamsızdı yok keşke yaşanmasaydı,yok olmasaydı yani e be adam tecavüz işi olmasaydı f.gülün şimdi senin yanında ne işi vardı,f.gül mustafayla evlenirdi küçücük evinde mustafanın yollarını gözleyerek hayatını yaşardı ne kadar saçma madem sen bu kızı sevmişsin,herşeyide içine sindirmişsin ne peki bu yaptığın.. f.gülden beklerdim böyle bişey kerimden beklemezdim sonuçta ben kerimi dizinin başından beri herhangi bi kadınlada yakın münasebette görmedim f.güllede beraber olmak istiyordu sanırım herşeyi bi kenara bırakıp f.gülü rahatlatacağına ağlaması çok garibime gitti,bide sanki halvet filan olmamış gibi geldi o bakışmalardan sonra acaba mukaddes tam o sırada f.güle mustafanın öldüğüyle ilgili mesaj falanmı attıki herşey beklenir ondan

Saça bak Allahım ya evde klasik hergün topladığım model Salık saçla çok daha güzeldi. Ayrıca bi daha ki bölüme umarım bi 10 sene sonrasını falan gösterirler zahmet olucak artık ama kağnı gibiler mübarek

Yanlarda da saçlar çıkmış bi de süper gelinbaşı yani

Son düzenleme:
alakasiz olucak ama:26:

sanki beren kilomu almis banami öyle geldi bayagi bir toparlamis gibi geldi bana:44: sizcedemi öyle?

Kızcagız tecavüze uğramış,kesin vajinismus yaşar birlikte olamaz derken bi de baktım ki kerim vajinismus olmuş

çok vasattı son sahne...
güya gizemli olmaya çalıştılar..
kerimin hönk hönk ağlaması çook saçmaydı..
madem o kadar moralin bozuk nasıl hemen toparlanıyorsun?
ne bileyim basit kaldı beklendiği gibi değildi...

Ben birlikte olduklarını düşünüyorum...
Sabahki bakışmalar güya utandıklarından...
Gülseler olmaz, konuşsalar konuşacak şey yok akılları dün gecede kalmış felan hissi verdi bana..
F.gülün saçları yıkanmıştı fönü gitmişti...
Kerimin ağlama sahnesinden sonra öpüşmeye başlamaları, gelinliği çıkarması
ve gelinliğin üstüne güneş doğması gibib bilimum ipuçlarını düşününce halvet gerçekleşmiştir dedim.

Kerim ağlarken, ne ağlıyorsun hadi işe koyul daha fatmagülün hamileliğini görcez bebeğenizi görcez az zaman kaldı kolları sıva didim.
o orda ağlıyor ben katılıyorum gülmekten.. Ama şey güzeldi F.gül herşeyi hazmetmiş, unutmuş ve yeni bir sayfa açmış olduğunu çok güzel hissettirdi. da olmasaydı bu da olmasaydı ben de doğmasaydım o zaman.. diyerek geçmişe çare olamayacağını kerime 2 dkda anlattı. psikologtan iyi çıktı valla...

ikisine de saadetler dilerim.
Bir sonraki bölüm 1-2 sene sonradan başlasa güzel olur... Son bölümleri hep mutluluk dolu olsun...
ben ebeninenin kucağında da bebiş görmek istiyorum....

Fatmagülün gelin saçını hiç sevmedim makyajıda hoş bulmadım çok basitti,gelinlik güzeldi ama ne ara dikti fatmagül, düğün pastasınıda onun yaptığından şüpeleniyorum benher konuda usta maşallah insanlar usta olabilirler tamamda herşeye bukadar yetişeni görmemistim:26:Kerimin gözyaşının fatmagülün omzuna düşmesine ağlıyordum ki kerimin ağlamasıyla kendime geldine oluyordu tam anlamamış tım sonra düzeldiler dedim baktımki sabah suratlar asıkHayırlısı bakalım da keşke senaristler 2 3bölüm daha uzatacaklarına bu bölümde bitirselerdi iyi olacaktı galibamutlu son negüzel olurduBuarada hacerin oğluna murat adı koyması da ayrı güzeldi, keşke mustafada kendi yolunu çizseydi,annesi babası onun yüzünden göçtü gittiler,kendide Hadi bakalım haftaya hayırlısı

Hahahhaha ay ne güldüm şu usta kısmına yahu gerçekten bir insan bu kadar maharetli olabilirmi
Hem terzilik var hem pasta börek yani aşçılık var bide üstüne boya badana ev tamiri Çok abartmışlar ne Fatmagül müş beee

len merve oldugun yerde neden durmuyon sen bakalım...

diziyi aylardır izlemiyorum. bir sezonluk diziyi uzattılarda uzattılar

ne değişti? koca bir hiç bu kadar uzatmasalar, her ayrıntıyı göstermeseler sıkılmazdım. tam sıkılmışken Cihan Canova yani avukat

kadroya girdi onun hayrına katlandım bi süre. sonra dAyanamadım.. dizi tek sezon olsaydı yahut sinema filmi olsaydı

gişe rekoları kıracağına eminim.sadece tecavüz sahnesi bileyeterdi buna

nesseekendleri bilir... beni kaybettiler fatmagülün saçı basitti. kuaför eve geldi vaşşşş sanki paşa kızı

bu dizide favori karakterim muko bi kere aklındki dilinde. en uyuz karakterlerde başta mıstığın

anasıyla ebe nine çok yapmacık ve uyuz bi kadın. sevemedim gitti

Öyle deme Queen öyle deme ben de dedim valla Fatmagül ''gelinlerin efendisi'' oğlumada söyledim bak böyle marifetli bir kız bul, gelinliğini kendisi dikti, yemek hamur işi süper çıkıyor elinden evini boyayıp temizliğini yaptı abisine sahip çıkıyor yengeyi idare ediyor herkes seviyor insan bile diyemiyorum melek yyyaaaahhuuuuu

mustafanın ölümüne üzüldüm asu ve bebeğiyle mutlu olabilirdi
sonunu izleyemedim ama gerdek gecesi soru işareti olarak kalmıs:44:
ayrıca kerimlerin yeni evi ilk istanbula geldiklerinde oturdukları
göksuda ki ev seyirciyi kandırmaya çalısıyorlar
eve 2 tadilat yapmıslar yersen yani

Ev o ev değil.Bir bölümde fatmagül kendi evine giderken o eski evlerinin önündende geçmişti orası farklı bir ev Gerdek gecesi soru işareti olarak kalmadı gerçekleşti.Açık şekilde göstermeselerde belli ettiler bunu.

var ama böyle kadınlar

mesela benim annecimm....

Aaaayyy aynennnn... 22 yaşında bir kız ancak bukadar marifetli olur...
Neler neler yapıyo maşallah elinden bir uçan kurtuluyo birde kaçan çok sevdiğim bir dizi ama çok abarttılar bu olayı yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…