Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

heee bu arada gerdek bizim istediğimiz gibi geçmemiş olabilir :26:
kerim sıkıntılıydı biraz gerilmiş olabilir

6 mıymış cnm ben 4 bölüm diye biliyodum:26:

kızlar fragmanı izledim de bir önceki sayfadaki...itirafımdır die mektup yazan erdoğan değil mi???

rica ederim bitanem

@eceyorenc kerimi tam 3 kez öldürmek isteyen mustafa için fgül ağlıyorsa fgül-kerim aşkında sorun var pişmemiş aş gibi karın ağrısı yapar...

birinin yazdığı twit msjı sözlere sonuna kadar katılıyor ve destekliyorum

wala kızlar ben engin akyürek için izliyorum bu diziyi...o nasıl bir oyunculuktur yakışıklılıktır bakışlardır öyle ( aman sevgilim duymasın :)) bence fatmagülün suçu ne nşn hala izlenmesinde en büyük pay engin akyürek'in... <3

Bu Fatmagülgil,Mıstıfa'nın mektubunu mu okuyup üzülüyor yoksa
Dengesiz,soğuk nevale kız ya

Dizinin yeni bölümünde;

Birlikte geçirdikleri ilk geceden sonra, Fatmagül ve Kerim kendileri için çok zor bir eşiği daha aşmış olur. Geçmişlerine ait O büyük yarayı, ancak zaman iyileştirecektir. Mustafa'nın ölüm haberiyle birlikte düğün evinin neşesi de tamamen kaçmıştır. Başta Rahmi ve Mukaddes olmak üzere, herkes bu durum karşısında sarsılır. Öte yandan Mustafa'nın vefat ettiğini Asu'ya haber vermek, Kadir ve Fahrettin'e düşer. Diğer tarafta Mukaddes de Fatmagül'e haber vermek için fırsat kollar. Geçirdiği kalp krizinin ardından, Reşat Yaşaran hayati tehlikeyi atlatır. Ancak bu krizin Reşat'ın sağlığı üzerinde bazı olumsuz etkileri kalır. Bu sırada, Yaşaranların Selim'le iletişim halinde olduğunun ortaya çıkmasıyla, Yaşaranlar için de son yakındır. Fatmagül ve Kerim ilk kez, gerçekten evli bir çift gibi kendi evlerinde baş başa vakit geçirir. "İlk gecelerine" dair suçlu sessizlik devam ettikçe, aralarına soğukluk gireceğini fark eden Kerim, bu konuda ilk adımı atar. Mustafa kimsesiz bir şekilde İzmir'de son yolculuğuna uğurlanır. Mustafa, Kerim'le Fatmagül'ün hayatından çıkarken bile, gölgesini arkasında bırakacaktır.

Kızlar yaa Selim ve Erdogana ne oldu, ben uzun süredir seyretmiyorum da merak ettim

Kızlar yaa Selim ve Erdogana ne oldu, ben uzun süredir seyretmiyorum da merak ettim

Selim Efendi Yunanistan'da..
Kaçak ama anası para gönderdi Amerika'ya kaçabilsin diye..
Ayça da Türkiye'ye döndü bu arada..

Erdoğan Efendi ise Türkiye'de mapısta..

Selim Efendi Yunanistan'da..
Kaçak ama anası para gönderdi Amerika'ya kaçabilsin diye..
Ayça da Türkiye'ye döndü bu arada..

Erdoğan Efendi ise Türkiye'de mapısta..

Olaylar nerelere gitmiş cok şey kacırmısım Tesekkür ederim canım

fatmagülle kerimin gerdek gecesinden bişiy anlamadım ama behlülle bihter 5 dk sevişmişlerdi bu sahneyi tekrar çeksinler banane

fatmagülle kerimin gerdek gecesinden bişiy anlamadım ama behlülle bihter 5 dk sevişmişlerdi bu sahneyi tekrar çeksinler banane

o normak öpüşme sahnelerindede yok berenin dudağını değilde dudağının üstünü öptü yok şaşırtmaca yaptılar yani anlam veremedim kıvançla ne sahneleri var neler yaptılar bu dizide böyle davranmaları garip geldi ama ben diyorum kıvanç kerim olsaydı hiiçç böyle şeyleri geçiştirmezlerdi

Yuh be insan sığır olur da bu kadar olmaz yaa,,düğün sabahı kalkmış ders çalışacakmış.sanki bin yıllık evliler,biri almış kumandayı tv izliycekmiş.insan azıcık muhabbet eder el ele göz göze,zaten birlikte oldular mı o bile muamma,bön bön bakıp duruyorlar

kızlar ben hala anlamadım o çamaşşır makinesinde ne var ne bu gerginlik anlayan var mı

beren kenan doguludan önce onunla cıkıp ayrıldıkları için şimdi o şekilde öpüşmüş gibi yapıyorlar.

Netice nedir? anlayabilen var mı? çamaşır makinesindeki çarşaf da bu kadar gerginliğe yol açsın, oturduk izleyici olarak çarşafın sırrını çözmeye çalışıyoruz senaristlere tebriklerimi sunuyorum :44:

Mukaddes eğer Mustafanın ölümünü kendi haber veremezse çatırrr diye çatlayacak....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…