Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Hiç böyle kolay çözülen gelin topuzu da görmedim ha.bi kancalı siyah lastik tokayı söktü bitti.
Biz kocacığımlan o firketeleri sökecez diye can teslim etmiştik valla

Güya gizem kattılar oraya. İzleyici oldu olmadı mı diye bir hafta beklesin. Çok da tındı. Bu gece uyuyamam ben şimdi :18:

Eşim gülmekten ödürdü beni
özetle diyor ki; 'bu Kerimde iş yok,bi şey olmamıştır gece'
Tabii daha daha başka türlüsünü söylüyo aslında

kizlar bu bolumun tuyolarini buldum ve tuyonun sonu gercekten kafa karistirici sanirim aralari bozulacak...

Fahrettin ve Kadir, düğünün sorunsuz gitmesi kimseye bir şey olmaması için ellerinden geleni yapıyorlar.Fatmagül ve Kerim, olabileceklerden habersiz mutlulukla geçiyorlar bu özel günü...Asu, ne olursa olsun Fatmagül ve Kerim’e yardımcı olmakta kararlı bunun için doğum sancıları başladığı halde yine de yardımcı olmaya çalışıyor herkese...Yaşaranlar’da durUm hiç iç açıcı değil... Reşat bu defa paçayı yırtabilecek mi acaba?Deniz ve Emre daha da yakınlaşıyorlar.Düğünün sonunda Fatmagül ve Kerim lavanta kokulu evlerine geliyorlar nihayet...Bu gece uzun olacak orası zaten belli vuslata az kaldı sanki... Ama ya vuslattan sonrası...

Eşim gülmekten ödürdü beni
özetle diyor ki; 'bu Kerimde iş yok,bi şey olmamıştır gece'
Tabii daha daha başka türlüsünü söylüyo aslında

Aynen benim eşimde benzer espirilerle çok güldürdü beni o sahnelerde Mukaddes olsaydı falan dedi

Son düzenleme:
Hiç böyle kolay çözülen gelin topuzu da görmedim ha.bi kancalı siyah lastik tokayı söktü bitti.
Biz kocacığımlan o firketeleri sökecez diye can teslim etmiştik valla

Evet, gelinlik de hiç kanca falan yoktu tek fermuar, ama Kerim naptı, hönkür hönkür ağlayarak içine etti ambiyansın

şu halveti bu kadar zaman bekledikti
ah kerim efendi ahhhhh

bu gecenin içine edildi üstüne de tüy dikildi maşallah

dizi biticek ortada mutluluk yok aaa sinir oldum belliydi böyle olcağı ama bi umut izledim işte.:44::44:

filmde evlenince kotu biri oluyordu ya kerim..finale kadar kotu davranacak heralde fatmagul'e

yok bence halvet oldu :)) ama mustafanin olumu sirf izleyiciyi bolum sonunda yaniltmak icin yazilmis[

filmde evlenince kotu biri oluyordu ya kerim..finale kadar kotu davranacak heralde fatmagul'e

yok ama filminde kerim de tecavüz ediyordu ve de evlendikten hemen sonra kötü davranıyodu...
sonra mutlu son oluyodu..

burda ise kerimgil efendi gelin kız modundaydı te allam

Senaristler bize bunların duygusal gel-gitlerini izletip sinir bozacaklarına 5-10 yıl sonrasını gösterseler ya. Kara saçlı kara kaşlı bir oğlan çocuğu ve saçları kıvır kıvır yeşil gözlü bıcırık bir kız çocuğu olsa mesela. Gerçi bunlar bu hızla o mertebeye ulaşabilirler mi bilemiyorum :26:

Son düzenleme:

5-10 yıl sonra ancak halvet gerçekleşir bu gidişle

Son düzenleme:
Bence halvet oldu o sabah ki bakışmalarda birbirlerinden utandıkları içindi.
Hem sabah ikisininde saçları ıslaktı.Hem o utangaç bakışmalar hemde geceki öpüşmenin sonrası geldiğini düşünerek bu kanıya vardım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…