Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Olmadıysa da çok normal, adam 2 sene bekledi evlendikleri gece hönkür hönkür ağladı ya, kızı da ağlattı, ne gerek vardı o uğursuz geceyi hatırlatmaya, madem Fatmagül e her dokunduğunda aklına gelecek, o zaman ne gerek vardı bu kadar tantanaya Kerim e koca bir yuhhh çektim...

Benim fatmagülden beklediğim duygu patlaması kerimden geldi.valla ben olsam çok bozulurdum,durumumu hazmedemedi herhalde,düğün gecesi dank etti diye düşonürdüm.reşat yaşaran ooohhh geberme inşallah felç kalırsın beter ol.
Mustafaya da hiç üzüldüm diyemeyeceğim artık cami duvarlarını çürüttü işeye işeye.yaşasa kızın başına bela olacaktı ömrü billah.
Yalnız yatağa gönüllü girdiler de devamı gelememiş bence.bu bakışlar o bakışlar bence,küskün küskün

o bakışları hiç sevmedim ben gck oldum yaaaa

o kahwaltı masasında gülen yüzler olmalıydı,beraber sofraya bişeyler taşırken kur yapmalar felan..

hiç olmadı bu böylee

bu dizinin bitimine sinir oluyorum ya cok havada kaliyor sanki..bir sonraki bolumun senaryosu yazilmamis yeni yazacaklar gibi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…