Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Koptum resmen ya
sen çok yaşa emi kuzum

[video=youtube;9e1V-3gkPTo]http://www.youtube.com/watch?v=9e1V-3gkPTo[/video]

Offff şu yengeyi verin bana didik didik etmek istiyorum kıskanç kadın yaa onun yüzünden ayrılacaklar işte.

Yengennde eşi onu affetti ikinci çocuları oldu kadın kendi hayatına bakıcağına işi gücü fatmagül.

kerim de trip yapacağına adam gibi söylesin mektupları buldum odanda ne işi var sorsun saçma sapan bi haller klasik türk filmi yıllarca gerçeği öğrenemezler trip yapmaktan

Başlıyor
Bir türlü vuslata eremeyen Fatmagülgil ve de Kerimgil

ebe ninede olmasa kerimin triplerini daha çoookkk izlerdik fatmagül zaten saftirik bişey anlamıyor

Fatmagülgil;'dağ sana gelmiyosa sen dağa gideceksin'

Fatmagül'ün Suçu Ne?'nin fan sayfasında yazan bilgilere göre 71. bölümde Fatmagül, Kerim'in doğum günü için sürprizler hazırlıyor.

spolier
Fatmagül’ün gelişiyle her şeyi unutuyor.

FATMAGÜL: Daha çok kalma buralarda.. Dön işte, doğum gününde birlikte olalım...
KERİM: Geldi mi benim doğum günüm...

Kerim ve Fatmagül, hasret gideriyorlar. Bugünlere nasıl geldiklerini konuşuyorlar yine…

Kadir ve Rahmi yeni mahalleyi ziyaret ediyorlar. Kadir, mahalle kahvesinde bir konuşma yapıyor. Fatmagül büyük bir cesaretle kendisine sahte rapor veren doktoru görmeye gidiyor. Tabii Fahrettin,Kerim ve Ebe Nine’de yanında…

Mustafa’dan bir mektup daha geliyor. Mukaddes başına daha kötü işler gelecek endişesiyle kendi başına bir işe kalkışıyor. Bu defa Fatmagül ve Kerim hiç olmadıkları kadar yakın…Birbirlerine doğru bir adım daha atıyorlar. Fatmagül artık herşey için hazır…

KERİM: Seni çok seviyorum aşkım, çok seviyorum.. çok...
FATMAGÜL: Ben de seni... Çok..

Fatmagül türkü söyleyecek, türkü Kazım Koyuncu'nun "Ben seni sevdiğimi dünyalara bildirdim" türküsü olacak. Fatmagül türküyü aynaya bakarak söyleyecek ve Kerim Fatmagül'ün mutluluğunu görüp oldukça neşelenecek ve Fatmagül'ün saçına çiçek takacak. Fatmagül hiç olmadığı kadar mutlu olacak bu bölümde...

Bu bölümde Kerim’in doğumgünü kutlamalarını da görülecek.

Mukaddes hanim duyunca bunu sinirden catlayacak yaptiklari ise yaramadi,,,,,,
bence Mustafa'ya mektup gonderecek Fatmagul'un adina.....:2:

[video=youtube;2pkEptXQUCk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2pkEptXQUCk#![/video]

bu selimle erdoğana yardım eden kız. seneler öncesinde üvey baba diye bir dizi vardı ordaki lamia değil mi yahu :26:

bide geçenlerde farkettim şu mustafaya eğreti duran ses tolga karel in sesi. tolga karel seslendiriyo heralde :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…