Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

beren saat behlüllede ormanlık alanda sarmaş dolaş olup üstü kuru ot olmştu burada kerimde sahilde saçları kum oldu ne sahneydi kesin odaya gitcekler dedim ama nerdeeeeeeeeeee

beren saat behlüllede ormanlık alanda sarmaş dolaş olup üstü kuru ot olmştu burada kerimde sahilde saçları kum oldu ne sahneydi kesin odaya gitcekler dedim ama nerdeeeeeeeeeee

ötekiler mahkum olmadan odaya gitmeleri zor bu gidişle baksana kerim o durumda hala f.gülün ağzı bağlı halini hatırlıyor

evt yaaa ilk defa böyle şehvetle öpüştüler ama fatmagül sonra ebe nineye dediye kerim isteseydi odasına gidecektim diye ama salak kerimmm tam yerinde bırakıyo

Dizi bu sezon biticekmiş. Son 9 bölüm kalmış duydunuz mu kızlar?

Finale gec bile kaldilar,
Uzun zaman sonra gecenki bolumun son kismini izledim.
Ilk defa muki adam akilli birsey yapti.
Mustafaya mektup yazarak :)

Finale gec bile kaldilar,
Uzun zaman sonra gecenki bolumun son kismini izledim.
Ilk defa muki adam akilli birsey yapti.
Mustafaya mektup yazarak :)

Ben de Fatmagül adına mektup yazdı sandım..Şaşırttı beni Mukaddes yenge....:)

Dizi sonu nasıl bitecek acaba... Fatmagül ile Kerem evlenecekler..Evlerindeyken eve zarar vermeye kalkacak bazı yobaz komşular...Tahminim bu şekilde final için...

Bence mutlu son olur, Selimde hapise,
Fatmagulun dugunu olur hatta son bolumde 10 yil sonrasi mutlu aile tablasunu gosterirler.
Yada 20 yil sonra mustinin hapisden cikip fatmagulu izlemesini gosterip heycan ilede bitirebilirler.
Ha birde yasaranlar dileniyo olur, kadinlar temizlikci, resatda copculuk yapmaya baslar kesin

Bakalım bu diziden sonra beren saat hangi diziyle ekranlarda görücez yine..

Aşk-ı memnudan sonra Fatmagül'ün suçu ne? dizisinin ilk tanıtım reklamını gördüğümde sadece fatmagül vardı ayaklarını suya salmış üstünde çiçekli bi elbise iki yandan örgülü şekilde.. Dizinin reklamında ismini görünce hem beren saat dikkatimi çekmişti hemde böyle saçma dizi ismi mi olur diye düşünmüştüm Bi süre dizinin adı epeyde alay konusu oldu zaten

Son düzenleme:
Bir sene ara verecekmiş yüzünü dinlendirecekmiş Beren Saat bence çok iyi yapar
hatta Aşkı memnudan sonra yapmalıydı bunu
BEn onu hala Bihter olarak görüyorum

Son düzenleme:
Yüzünü dinlendirmekten kasıt dizide ki karakterinin unutulması mı? :44:

Son sayfaaa açıl yahu
Yok yüzünün eskimemesi için öyle yapacakmış

O ne demek yahu Eşya mı bu eskisin kenan doğulu iyi bakıyo hatuna heralde

Hahaha
Magazinlerde gözükünce yüzü eskimeyecek galiba
Bir ara hamile haberi çıkmıştı yalan demekki:26:

kızlaaarr yaaa ben istanbula ilk defa gelen bi insan olarak dün kimi gördüm biliiiiiin hadii
mustafa hapisten çıkmış gayettt cool bi şekilde dolanıyodu :))
o kadar trafikte bizim tur otobüsünden bunu gördüm vee şebek gibi dikkatini cektim.tabi o benim şok halim ve cama yapışmam dikkatini çekmiştir muhtemelen, uzaylı gören masum köylü gibiydim:) sağolsun gayet sıcak bi şekilde selamladı ilk istanbul gezimde hoş bi anı oldu benim icin ya

Fatma gül Dizisi artık Herycanını Kaybetti bence İzlemiyorum Bence artık Saçmaladılar Şu Beren Saat'in Kenen doğuluyla İlişkisi Hamile mi Haberleri Dikkat Çekmek İçin Bence Ünlülerin Hayatı Sahtedir Kanımca

[video=youtube;sqkPw0eUNOA]http://www.youtube.com/watch?v=sqkPw0eUNOA[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…