Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kızlar ben bölüm pörçük izliyorum.....yaşarla karısı ayrıldımı???remenmi boşandılar??neden biraradalar???

...................................................................................................................................................................

Son düzenleme:
......................................................................................................................

Son düzenleme:
Bende hemen tanıdım. Fatihte üvey baba dizisini çekime hazırlanıyorlardı denk gelmiş resim çekilmiştik o zaman lamia & semihayla. Fatmagülde görünce hemen hatırladım. Hoş bi kız :KK12:

fatmagülde delimi ne şu uyduruk evin uyduruk mahallenin delisi oldu.
adam istediği evi alacak şunun beğendiği eve bakın allaşkına.
varmıdır böyle lüzumsuzlar

mukaddes nihayet doğru bir şey yaptı sonunda mustafaya yazdığı mektupla:KK9: sonunda mutlu olcaklar ne güzel dans ediyorlar inş artık kötü bir şey olmaz:KK1:

ya acaba bu dizinin sonu damı kötü olacak.
hani selim erdoğan cezalarını bulacak ama kerim bunlara bişey yapıp hapse falan irecekki yoksa.
film de öyleydi
bu ay yapımda hep esere sadık kalıyorlar ya hani

bayadır izlemiyorum ben ama bi ara denk geldim.şu selimin yanındaki kız hani bi ara üvey baba diye bi dizi vardı.lamia vardı orda küçücüktü o zaman. o kız mı acaba o?çok benzettim sanırım o..

son zamanlarda izlediğim en güzel bölümdü hiç sıkılmadım desem yeridir oh be sonunda aşk izledik,öpüşme sahneside güzeldi bence:)

Hülya Avşar'lı Fatmagül'ün finali..
video için spoiler yapılmadığından:KK9:
olduğu gibi ekliyorum

LAKİN SONUNU İZLEMEYİ TERCİH ETMEYEN İZLEMEYEBİLİR DOĞAL OLARAK :KK34:

[video=youtube;1wMkwAQNhL4]http://www.youtube.com/watch?v=1wMkwAQNhL4[/video]

X