Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Bu mukaddes mektuplarla ne yapmaya çalıştı kerimi bıraksın mustafayamı dönsün istedi

Bu mukaddes mektuplarla ne yapmaya çalıştı kerimi bıraksın mustafayamı dönsün istedi

evlilik hazırlığı düğün müğün kıskandı mukaaddes delisi.

evlendim evleneli seninle uğraşıyorum sana baktım diyo fatmagüe

fatmagül abisinden bile olmayan çocuğa bakarken iyiydi ama

uyuz yaa şu kerimde insan bi konuşur önce, şüphelenir mukaddesin bazanın altına bak deyip durmasından.

sende sıktın kerim
hep aynı terane

evt gerçekten sıktılar hemen tirip yapıyor bir sorar insan fatmagüle hala sevgisinden şüphe duyuyor bir kaç bölümde böyle geçer aptal kerim düğünüde erteledi dizi tam canlanıyor ve tekrar birşey oluyor başa dönüyorlar şu mukaddeside atsınlar evden nankör şey yaptıklarından sonra onu affedip eve aldıklarına dua etmiyor bulmuş saf kocayı kapris yapıyor

evlilik hazırlığı düğün müğün kıskandı mukaaddes delisi.

evlendim evleneli seninle uğraşıyorum sana baktım diyo fatmagüe

fatmagül abisinden bile olmayan çocuğa bakarken iyiydi ama

Daha geçen haftaki bölümde öpüşürlerken görünce hoşuna gitti maşallah maşallah dedi saçmalamış senaristhiç beğenmedim bu bölümü gereksiz geldi

Bu dizi artık çok sıkıcı geliyor bana,mukaddes cadısına hala dayanıyor fatmagül,gerçek hayatta bukadar kim dayanabilir ki???Asıl sorun fatmagülün başına gelenler talihsiz ama onun yanındakiler hep iyi niyetli mukkaddes hariç tabi,işyeri açıyor herşey güzel,psikoloğa gidiyor,araba öğreniyor,kerim fatmagüle harika davranıyor,diğerleri,allah aşkına avukat hani evlerinde oturdukları (ebe nineyle evlenen evini açti kim böyle yapar)evini açıyor,hep bir pembe bir hayat işyerinde herşey güzel,evine eşya alıyorlar istedikleri oluyor,tek kötü olan şey mukkaddesin entirikaları,mahkeme..Çok inandırıcı değil yaniabarttıkça abartıyorlar dizi gerçekle hiç alakadar olmuyor

ay bi gerdeğe girselerde rahatlasak millet olarak.
stv dizilerinde daha cok cinsellik var yemin eidyorum.
kac bölüm oldu hala iki el pışpışlıyolar göz süzüyolar oldu bitti.

mukaddes karakterinin şu aşamada böyle kıskançlıklar yapması gereksiz geldi. son birkaç bölümdür ılımlıydı. F.Gül'ü kıskandığını biliyorduk zaten de birden abarttı, bunları ayırayım pozlarına girdi. Ayırırsa Fatmagül gene başına kalacak ama?
Saçmaladılar artık

Mapushaneden bile yetişiyo pis botoxlu mıstıfa

Son düzenleme:
aylardır izlemiyorum şöyle bi yorumlara baktım hiçbir şey değişmemiş

bence kerim pek heveslenmesin. fatmagüllen zor halvet olur

en son fragmanda görmüştüm.hastanede gül gibi kerimin yanıına uzanıp arkasını dönüyodu

kendini beğenmiş çırpı

baaakkk bi tek bende var msjını kazımış çocuuğun beynine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…