Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

güzel dizi ama insanı kötü yapıyor ya üzüyor....ama bu diziçok konuşulucak bence ...

bu daha ilk bölüm ve malum sahnenin olduğu bölüm...en izlenecek,reytinglerin tavan yapacağı sahneydi...asıl bundan sonrasına bakmak lazım....

bi kaç bölüm daha belki böyle izlenir sonra ilgi düşecek,benim fikrim izlenimim bu yönde.....

yanıladabilirim ama ben nedense daha bu dizi ilk konuşulmaya başlandığında fragmanı bile izlemeden böyle düşündüm.....

kızlar tam izleyemedim o sahneyi ama izlediğim bölüm tek kelimeyle felaketti:1shok:.. çocuğun mal mal bakmasına anlam veremedim ..yengesine sinir oldum.. kız zaten yengesininin dırdırından kaçmak için kaçtı gitti ..berende iyi oynadı ama az daha bağırıp çığırabilirdi kaydirigubbakcemile

Ama evet Bren'le Sumru Yavrucuk diziyi götürüyor şimdilik...
Diğer insanlar çok san sıkıcı.
En azından o sosyete hatunlarını Firdevs gibi yapsalardı, ah ah nerde kaldı Firdevs !!!

kızlar bakın demedi demeyin fatmagülü nişanlısı yüzüstü bırakır fatmagüle o uzun saçlı aşık oldu ya sahiplenir evlenir belkim

zaten yüzüstü bırakcak kerimde evlencek fatmagülle başta dışlıcak kötü davrancak ama sonradan aşık olcak bu arada kızlar eskisinde fatmagül hamile kalıyo tecavüzcülerden :1no2
:

amin amin amin

dizinin tuttuğunu buradan anlayabiliriz sanırım :))
Konuyu Toplam 53 Kullanıcı okuyor. (43 Kayıtlı kullanıcı ve 10 Misafir)

kafamçokkarıştı

bence dizi için değil tecavüz sahnesi için burda herkes
ona tepkisini belirtmek için
bu dizi ben de tutmadı
evimde asla seyredilemez
şimdi nöbetteyim diye baktım ama
benim evimde 2,5 yaşında kızım var
eee bu dizide noluyo diye sorulduğunda
4 kişi bunu tecavüz etti diye söyleyecek bir cümlem yok
zaten dizi 7+

fatmagül öyle koşarak nişanlısını uğurlamaya gidiyordu ya,o sırada bu itler gördü bunu ya,fatmagül kaçmaya başladı bunlar sıkıştırmaya...tıpkı aslanlardan kaplanlardan kaçan ceylan gibiydi....

o şerefsizler vahşi aslanlar,fatmagül de av gibiydi.....:çok üzgünüm:

Bu Fatmagül hiç laf dinlemiyo:roflol::roflol::roflol:

Öyle valla

kaydirigubbakcemile3 insan kendini kaybediyor dimi ya

Ben bu kadar kaybetmezdim de çok etkilendim, resmen dizlerim titredi

kızlar bakın demedi demeyin fatmagülü nişanlısı yüzüstü bırakır fatmagüle o uzun saçlı aşık oldu ya sahiplenir evlenir belkim

Zaten bırakacak, o pislikle evlendirecekler tecavüz davası düşsün diye.
O pislik daha ne işkenceler edecek

nişanlanan oğlan behlüle benzemiyor mu

Aynen canım, ablam sırf bu yüzden izlemem ben bu diziyi, özenti dedi.

Bana da aynısını düşündürüyordu canım.
Dediğin gibi bu ilk bölümde bir sahne çok merak ediliyordu, bundan sonra o kadar olmaz.
Ama ilgiyi canlı tutacak bir şeyler bulurlarsa belli de olmaz.
Bir aşkı memnun yerini tutamaz bence yine de...

kizlaaaar
o kadar derinlestirmeyin bu konuyu.. valla kotu etkilenirsiniz... dizi deyin gecin.. malesef hayatimizin bir gercegi ama bu gercekle de yasayamayiz her gun.. o yuzden cok duygusal bakmamaya calisin su sahnelere.. benden demesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…