Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ölüm ödül olurdu bence kökünden keseceksin....ohaoldumsmileohaoldumsmile

insanlık ne kadar iğrenç olabiliyor....Allah güzel ahlaklı insanlarla karşılaştırsın...

fatmagülün suçu ne

1- nişanlısı onu suçlar tarzında konuştuğunda ağzının payını vermeden alttan alması
2- bu kadar güzel olması
3- kızların yapmayacağı işleri yapmaya kalkması çobanlık gibi
4- gecenin bir yarısı tenha yerlerde dolaşması

ama hiç biri tabiki
o 4 iğrenç-geri zekalı-aptal-hayvan ötesi- uçkur düşkünü- insan vasfı yakışmayan yaratıkların
suçunu bastıracak gibi değil

sanırım en büyük suçu bayan olmak

çok dikkatli olmamız gerekiyo kızlar çoooook
böylelerine fırsat vermeyin kendinize çok iyi sahip çıkın kızlar
hele bu zamanda
baksanıza alkolu uyuşturucuyu aldılar hiç bişey hatırlamayacaklar tabiki

bencede cok hizli ilerledi.Nasil bitirecekler onca seneyi, hatta belki seneleri sempatiksalakcinni

hımmm tekrardan başladı..
bide bu çıktı yaaa..
seyircimi istio acep bidaha yayınlanmasını..

berbat bi durum ya allah kimseye yaşatmasın böyle insanları taksimde herkesin gözü önünde asıcaksın ayy çok doldumm yaaa

insanoğlu çiğ süt emmiş ne kadar vahşi ve iğrenç oluyolar...Allah korusun boylelerden

böylelerini hadım edeceksin
2-3 ay öyle dolaştıracaksın elleri kelepçeli
sonra idam edeceksin

tecavüz suçlulurına idam geri gelsin

hadım az idam edeceksin:enbuyukkk:

aynen!!!!!

ya ben çok kötü oldum yaa ,çarpıntı tuttu ağlamaya başladım çevirdim kanalı,izleyemedim o sahneyiii,offfff korkunçççççç

Allah belalarını versin tecavüzcülerin!!!!

eskiden beri söylüyorum bu ülkede idam olmalıııı,ve tecavüzcüler idam edilmeliiii!!!!!!kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

dizi hakkındaki fikrime gelince,berenin ve sumru yavrucuğun oyunculuğu olmasa dizi boşşş

hiç beğenmedim çekimleri,konuşmaları,oyuncuların tiplerini,seslerini.....

çekimde bi gariplik vardı...dublajlardan mı kaynaklı bilmiyorum...görüntü kalitesinide sevmedim...

en vurucu sahne tabiki malum sahneydi....beren olağanüstüydü.....öyle bir sahneyi oynamak her yiğidin harcı değildir.....tam anlamıyla yaşattı o duyguyu....

ama bütünüyle bakınca diziyi tutmadım...başlamadan önce düşündüğüm gibi oldu...

artık yarından itibaren o sahnedeki erkekleri görenler bunların üstüne atlar heralde
söyleyin uleyn fatmagül'ün suçu neydi?

gercekten de evli ya da bekar olmak fark etmiyor bayan olarak dikkat etmemiz gerekiyor
bir erkek arkadaş gecen sene sırf tecavüz edilmek gibi bir risk oldugu için bayan olmak istemezdim demişti
haklı da yani
Rabbim bizleri çocuklarımızı korusun

fatmagulu cok sevdım ben... ne kadar tatlı masum ve ne kadar garip bir kız. cok guzel oynamıs beren saat. yakıstırmıs kendıne hele bıhter gibi bir karekter, kokoşluk sımarıklık vs vs sonra bu garip kız tuhaf gelicek, alışmak zor olur dıyordum ama olmadı oyle. ben sevdım fatmagul u.. cok da uzuldum tabi malum sahnede. neyse onumuzdeki bolumlerde butun pıslıklerın mahfoldugunu seyrederiz inşallah.

katılıyorum canım aşkı memnu kadar başarılı olmamış gerçi yönetmen yapımcı falan hepsi aynı tek değişmeyen başarı berende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…