Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ilk bölümden tecavüz olmaz diye düşünüyordum
hızlı ilerledi
ama bereni kutluyorum a.s.
engininde hakkını vereyim
hatta fesat yengeyi bile

insanları ilk bölümden ekrana kilitlemek için tecavüz sahnesini koymuşlardır
şeimle iddiaya girmiştik o tutmaz ben tutar demiştim o demiştiki ama sevişme sahnesi yoktur tutmaz dedi
ben de ama bu sefer tecavüz var dedim ooo o zaman kesin tutar deyip vazgecti iddiadan
ama sanırım tuttu dizi

ya keşke izlemeseydim diyorum psikolojim alt üst oldu .

off benimde öyle psikolojim bozuldu
mideme bulantılar girdi
izlerken ter bastı ağlamamak için zor tuttum kendimi
Allahım korusun bütün bayanları.

o çocuk tecavüz etmedi sanırım. anlamadım ama yinede.
Allah kahretsin böyle insanlarıı içim parçalandı ya

kızlar fılm tıpık bı turk fılmı olmus bakıldıgında basıt gıbı
ama beren mukemmell oynadı yaa.sırf onun ıcın ızlıcem.

o malum sahne demek ilk bölümde olup bitiyo..iyi ki izlememişim. haftaya 2 .bölümden itibaren izleme kararım yerindeymiş anlaşılan..çünkü her türlü şiddet sahnesini tv de izlemeyi kaldırabilirim ama bir kadın olarak tecavüz sahnesini izlemeyi asla kaldıramam sanıyorum..h

tecavüz sahnelerinden oldum olası nefret ediyorum kasılıyo tüm vücudum bi bayanın yaşayabileceği en kötü duygulardan biri rabbim yaşatmasın ve bizleri korusun başından geçenlerede sabır versin yardımcı olsun..

böyle insanlık dışı şeylerin olmaması için çocuklarımızı güzel ahlaklı yetiştirmek gerekmezmi.eğitim çok önemli.ilk eğitim de ailede başlar.

hayır o kerim midir nedir o da izledi öyle tecavüzü yaniiii!

insan bi yapmayın etmeyin der...onada verdiler tabi hapı mapı...salakk o da adam olsaydı içmezdi öyle hap alkol..hadi alkol aldın 1-2 kadeh hapı ne içiyon mall!

ayy sinirimden ölüyorum yaaa...çok gerildimm!

izlemem ben bu diziyi,zaten dediğim gibi sevmedim oyuncuları,çekimleri vs....

sadece beren için izledim....bu dizi tutarsa sadece beren ve sumru yavrucuk'un oyunculukları için tutar....

dizinin tuttuğunu buradan anlayabiliriz sanırım :))
Konuyu Toplam 53 Kullanıcı okuyor. (43 Kayıtlı kullanıcı ve 10 Misafir)
elisaa, ***eylül***, arteria, azra_sila, BEBEKKAFA, beyaz toprak, biopelin, bittersweets, cambazz, Cazu, CiLeKLi..., doLunay_fg, Ebruli84, ezgi42, hamis, hasret..., hiray, ilksubahar, inci.tanesi, inci_tanesi, isolde, kaderim, Kardelen, Lakito, madre, merve90, Moonlight, nhltrk, rockerx, serap_resat, simsek675, sonbahar14+, truf, yukiik, ZAMBAK 3, Zepp, zukseddin
kafamçokkarıştı

çok haklısınız hiçbir sahne tecavüz sahnesi kadar etkilemiyor beni sırf berenin dizisi olduğu için izledim normalde kötü oluyorum bu tarz sahnelerde ama izledim işte

o sahne cok kotuydu yaaa.
tuylerım dıken dıken oldu resmeen kasıldım

dizide bi tek sahne vardı o da tecavüz gerisi fo dizinin ne çekimi,ne konusu beğenmedim
ama hakikaten sizlere katılıorum tecavüz sahnesi 10 numara olmuş dağıldım resmne bende
allah belalarını versin böle erkeklerin
yaşamamaları lazım bunları

o tam evden çıkarken kalbim küt küt atmaya başladı anladım o zaman bişiler olcağını
:1no2:

O da bir şey mi :)
Biz annemle başladık feryat figan kıza bağırmaya, aptal ne işin var, çıkma, akılsız çıkma :çok üzgünüm:
Ama dinletemedik :a015:

kızlar bakın demedi demeyin fatmagülü nişanlısı yüzüstü bırakır fatmagüle o uzun saçlı aşık oldu ya sahiplenir evlenir belkim

O da bir şey mi :)
Biz annemle başladık feryat figan kıza bağırmaya, aptal ne işin var, çıkma, akılsız çıkma :çok üzgünüm:
Ama dinletemedik :a015:

Bu Fatmagül hiç laf dinlemiyo:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…