Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bi yandan kerimsiz nefes alamayacak çok büyük aşk yaşayacaklar deniyor,bi yandanda mustafayla fato yakınlaşacak deniyor ben anlayamadım bu işi ama sanmıyorum fatonun mustafayla tekrardan yakınlaşacağını bu sezon sonunda aşk izleyeceğiz:KK64:

fatmagülle mustafa arasında yakınlaşma olması büyük ihtimal 1 sezonu nasıl geçircekler yoksa:KK53:

mustafaya sinir oluyorum ya sinsi şey ne olacak.eğer öyle olursa kerime çokk üzülürüm yazık kerimeee:KK43: :KK43: :KK43:

kerimin bu sezon hapisten çıkması zor olcakmış çıkamayabilrmis mustafada sürekli fatmagülün dibinde bitecekmiş gidip gelecekmiş onlara en ihtiyaç olduğu zamanlara da hemen yanına gidince fatmagülü sahte tavırlarıyla kandıracakmış ama aynı zamanda selimin eşi adını unuttum onunlada samimiyeti kesmeyecekmş

kerimin bu sezon hapisten çıkması zor olcakmış çıkamayabilrmis mustafada sürekli fatmagülün dibinde bitecekmiş gidip gelecekmiş onlara en ihtiyaç olduğu zamanlara da hemen yanına gidince fatmagülü sahte tavırlarıyla kandıracakmış ama aynı zamanda selimin eşi adını unuttum onunlada samimiyeti kesmeyecekmş

nası yani bütün sezon hapistemi olcakmış :KK53: :KK53:

kerimin bu sezon hapisten çıkması zor olcakmış çıkamayabilrmis mustafada sürekli fatmagülün dibinde bitecekmiş gidip gelecekmiş onlara en ihtiyaç olduğu zamanlara da hemen yanına gidince fatmagülü sahte tavırlarıyla kandıracakmış ama aynı zamanda selimin eşi adını unuttum onunlada samimhaydiyeti kesmeyecekmş

haydaaaaa hani fatmagülle kerim büyük aşk yaşayacaktı
mustafa da meltemle takılsın işte

fatmagül bu kadar gurursuz olamaz inşallah hele bide kerim hapisteyken onu arkadan vuramaz yoksa tüüüüüüüüüü onun suratına :63:

arkadaşlar dün set arkasında fatmagülün suçu neyin2. sezon fragmanını gösterdiler vural ölememiş fatmagüle ve kerime büyük bir oyunu oynamışlar oyunun içinde olanlar (mustafa,erdogan,vural,sel​im. bukadar vuralı yurt dışına yolladılar ama fatmagül vuralı öldü olarak bilecek vede kerim hapis yiyecek..vural'i hic gostermeyecekler cunku diziden tamamen cikti..

arkadaşlar dün set arkasında fatmagülün suçu neyin2. sezon fragmanını gösterdiler vural ölememiş fatmagüle ve kerime büyük bir oyunu oynamışlar oyunun içinde olanlar (mustafa,erdogan,vural,sel​im. bukadar vuralı yurt dışına yolladılar ama fatmagül vuralı öldü olarak bilecek vede kerim hapis yiyecek..vural'i hic gostermeyecekler cunku diziden tamamen cikti..

çok saçma öyle olursa hem mustafanın seyrettiğini nerden bilecekler ki

:KK53::KK53: vural ölmüyomu hepsi bi oyunmu :KK53::KK53:
peki cnm gerçekten kerim bütün sezon hapistemi kalcak o zaman nasıl olcak o içerde fato dışarda nasıl görülmedik aşk olcak :KK59::KK59:

hem bu işin otopsisi olay yerisi var mefta yokken nası suçlayacaklar kerimii umarım böyle bi senaryo yapmazlar çok saçma olur

hem bu işin otopsisi olay yerisi var mefta yokken nası suçlayacaklar kerimii umarım böyle bi senaryo yapmazlar çok saçma olur
yani birinin cesedi görmeden jandarma polis vs. hatta savcılık otopside yapılmadan öldürdün die hapise alabilir ki otopsi raporu gelmeden dava bile yapılamıyor ortada yoksa kayıp olur

Son düzenleme:
bu arada nilim bende set arkasını izledim hatta ordan tüyoları yazdım buraya diğer dizilere de ama 2. sezon fragmanı falan göstermediler sadece acaba vural ölmedimi belkide yaşaranlar vuralı yurtdışına kaçırmıştır falan dediiler sadece

bu arada nilim bende set arkasını izledim hatta ordan tüyoları yazdım buraya diğer dizilere de ama 2. sezon fragmanı falan göstermediler sadece acaba vural ölmedimi belkide yaşaranlar vuralı yurtdışına kaçırmıştır falan dediiler sadece

sanmıyorum yaa bu kadar da saçmalanmaz herhalde

valla canim ben bilmiyorum izlemedim sadece internettte paylasilan tuyolari yaziyorum ne kadar dogru ne kadar yanlis bilmiyorum yani..

X