Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Valla ilk aklıma gelen benim,avukat oldu.Sabah kahvaltıda da Meryem'e dün gece uyuyamadım demişti,kesin onunla konuştu dedim...

Bakalım,belli olur haftaya.Tahminim doğru çıkacak mı :))

aaa eveeettt hiç aklıma gelmemişti benim..

bende acaba doktoruyla mı konuştu falan diye düşünmüştüm ama gece o saatte uykudan uyanıp aramaz herhalde doktorunu..

avukatı aramıştır ve mıstıfanın kerimgile zarar verebileceğini söylemiş,akıl istemiştir..

Aynen öyle düşündüm.Belki de kanıt olsun diye bir planda yapmış olabilirler.

Yine benim düşünceme göre tekrar araları bozulacak Fatmagül'ün bu şüpheli hareketlerinden dolayı.Yanlış birşey yapmasada Kerim Mustafa'yla görüştüğünü sanacaktır...

Bu gece amma fikrim geldi haaa,bakalım tutacak mı :)))

peki sence o sırada avukatın yanına mı gidiyordu?
ama avukat daha izmirdeydi..:26:
belki de mıstıfayla buluşcak,peşimizi bırak,o aldığın adisyonu geri ver dicek..
ama tel ettiği avukattır..
off kafam çorba :78:

yalnız mukaddes bakliyatçıya nasıl dedi
senden olduğunu nerden biliyon be bebeğin diye
adamda böleee bakakaldı
fatmagül kiminle buluşacak acaba çok merak ediyorum
ya artık şu fatmagülle kerimde güzel güzel evli olsunlar işte

muratın doğum sahnesi saçmalıklarla dolu.
senaristlere inanamıyorum insan yazdığı şeyi nasıl unuturda bağlantısız tamamen saçma bir şey yazar.mukaddes 2 aylık hamileyken rahmiyle evlense,o sırada fatmagül 13 yaşındaydı öyle demişlerdi.rahmi falan.mustafayla ne ara nişanlandı.zaten mustafayla nişan sahnelerinde murat vardı eskiden.bu hangi murat o zamanhatta muratın rahmiden olmadığını öğrenince fatmagül ilk doğduğu anı anımsamıştı.küçük bi kız görüntüsü vermek için arkadan göstermişlerdi yüzü yoktu..atamamen kopuk olmuş..hadi senaristler unuttuda bir sürü insan var oyuncusu yönetmeni bilmemnesi..biride demiyormu kardeşim napıyorsunuz siz böyle şeymi olur,bağlantısız olur diye

bi hata vermeseler olmuyo daha evel fatmagül muko ilk kaçtığında muratın doğduğunu hatırlamıştı o zaman fatto 13 yaşında çocuk dünde nişanlı halini gösterdiler

bi hata vermeseler olmuyo daha evel fatmagül muko ilk kaçtığında muratın doğduğunu hatırlamıştı o zaman fatto 13 yaşında çocuk dünde nişanlı halini gösterdiler

o kadar saçmaydıki... murat 5 yaşındaysa fatmagül 21 yaşındayım dedim önceki bölümde. o zaman fatmagül 16 yaşında nişanlı. ve mukonun hamileliği 3 yıl sürmüş. muko rahmiyle evlendiğinden hamleydi. fatmagül 13 den 16 ya gelmiş.

ben demiştim mukaddes rahmiden gebe kalır diye ilk kaçtığında kaçmadan önce kocişine tecavüz eder gibi olmuştu bebekte sağlammış o kadar dayaktan düşmemiş :)

amannnnn fatmagul gelecek sene de devam edecekmiş o nedenle senaryo nasıl uzanırsa uzasın diye yazıp incelemiyorlar bile

o sahneye çok güldüm bana sultan adlı filmi hatırlattı mustafada ne tipsiz olmuş

Murat'ın doğum sahnesi neydi öyle yaakarnına koydukları şey dizlerine kadar iniverdi
Şu Kerimin saçlarda acayip havalı ya annemin bile dikkatini çekmiş ne güzel saçları var diyor:89:

Son düzenleme:
nereye gidiyo bu kız yaaa... bence mustafaya gidiyo diye düşünmemiz için tasarlanmış ama başkasıyla buluşucak.. KİM????

gece vakti kimle konuştu... bu sefer kerim küsecek fatmagüle...

19 şubat 2006 izledim babam ve oğlumu...veee bebeğimin ilk tekmesini filmin başındaki doğum sahnesine ağlarken hissettim..

dünkü bölümün özeti

kerim:ne oldu
fatmagül:yok bişeeyy
.
.
.
.
ve arada avukatla meryem ablanın tazecik aşkları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…