Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

An itibariyle Mukaddes'in "Babam ve Oğlum"da doğurduğunu da öğrenmiş olduk (hamile olsam kesin ben de doğururdum, hiç bir filmde o kadar ağladığımı hatırlamıyorum=o)

Lakin şu ana kadar gördüğüm en müthiş hamile karnıydı. Yastığı bağlamaya bile gerek görmemişler galiba, nasılsa birazdan doğacak diye. :KK35:

An itibariyle Mukaddes'in "Babam ve Oğlum"da doğurduğunu da öğrenmiş olduk (hamile olsam kesin ben de doğururdum, hiç bir filmde o kadar ağladığımı hatırlamıyorum=o)

Lakin şu ana kadar gördüğüm en müthiş hamile karnıydı. Yastığı bağlamaya bile gerek görmemişler galiba, nasılsa birazdan doğacak diye. :KK35:

fıldır fıldır oynuyodu oğlan karnında :KK52: pek hareketliydi zaar :KK52:

fıldır fıldır oynuyodu oğlan karnında :KK52: pek hareketliydi zaar :KK52:
Sadece oynasa iyi, dizlerine kadar inmişti. Yabancı filmlerde, dizilerde insanlar hata bulmak için özellikle uğraşır. Oysa bizde ne güzel, gözümüze gözümüze sokuyorlar. Yorulmuyoruz. :81:

Sadece oynasa iyi, dizlerine kadar inmişti. Yabancı filmlerde, dizilerde insanlar hata bulmak için özellikle uğraşır. Oysa bizde ne güzel, gözümüze gözümüze sokuyorlar. Yorulmuyoruz. :81:

çok net göremedim ben hayal meyal gözümün önünde sahne ki o kadar dikkatsiz izleyerek bile oynaştını gördüysem kim bilir dikkatli izlesem nolcakdı :KK9::KK9::KK9:

mukoyla rahmi 25. bölümde halvet olmuşlar şu an 36. bölüm 9-10 haftalık hamilemi yane bu moku he adet olmadımı ayol geçen ay olmasaydı gecikti die söylerdi :KK52:

ayyy gece gece telle konuşuyo.fatmagülden beklemedğim davranışlar nereye gidio bu kız ya:18::18:

Valla ilk aklıma gelen benim,avukat oldu.Sabah kahvaltıda da Meryem'e dün gece uyuyamadım demişti,kesin onunla konuştu dedim...

Bakalım,belli olur haftaya.Tahminim doğru çıkacak mı :))

X