Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

olleeeyy olleeyy oleeyy şampiyoooonn Turaner beeyyyy

An itibariyle Mukaddes'in "Babam ve Oğlum"da doğurduğunu da öğrenmiş olduk (hamile olsam kesin ben de doğururdum, hiç bir filmde o kadar ağladığımı hatırlamıyorum=o)

Lakin şu ana kadar gördüğüm en müthiş hamile karnıydı. Yastığı bağlamaya bile gerek görmemişler galiba, nasılsa birazdan doğacak diye.

fıldır fıldır oynuyodu oğlan karnında pek hareketliydi zaar

fıldır fıldır oynuyodu oğlan karnında pek hareketliydi zaar
Sadece oynasa iyi, dizlerine kadar inmişti. Yabancı filmlerde, dizilerde insanlar hata bulmak için özellikle uğraşır. Oysa bizde ne güzel, gözümüze gözümüze sokuyorlar. Yorulmuyoruz. :81:

Sadece oynasa iyi, dizlerine kadar inmişti. Yabancı filmlerde, dizilerde insanlar hata bulmak için özellikle uğraşır. Oysa bizde ne güzel, gözümüze gözümüze sokuyorlar. Yorulmuyoruz. :81:

çok net göremedim ben hayal meyal gözümün önünde sahne ki o kadar dikkatsiz izleyerek bile oynaştını gördüysem kim bilir dikkatli izlesem nolcakdı

mukoyla rahmi 25. bölümde halvet olmuşlar şu an 36. bölüm 9-10 haftalık hamilemi yane bu moku he adet olmadımı ayol geçen ay olmasaydı gecikti die söylerdi

ayyy gece gece telle konuşuyo.fatmagülden beklemedğim davranışlar nereye gidio bu kız ya:18::18:

Valla ilk aklıma gelen benim,avukat oldu.Sabah kahvaltıda da Meryem'e dün gece uyuyamadım demişti,kesin onunla konuştu dedim...

Bakalım,belli olur haftaya.Tahminim doğru çıkacak mı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…