Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Rahmi,Mukaddesi Fatmagülle tanıştırırken fatmagül kız çocuğu diilmiydi?9 ay sonra fatma gül nişanlandımı?:KK1:fatmagül sinema salonunda hayal kuruyordu mustafa vardı kocamandı fatmagül resmen yani kendiydi nasıl oluyosa.mukaddes doğum yapıyordu.Mukaddes zaten evlendiğinde hamile diilmiydi:44::KK1::KK1:

Son düzenleme:
dizideki mantık hatasını bulabilen oldumu ben buldum buldum:KK1::KK74::KK74::KK74:

Rahmi,Mukaddesi Fatmagülle tanıştırırken fatmagül kız çocuğu diilmiydi?9 ay sonra fatma gül nişanlandımı?:KK1:fatmagül sinema salonunda hayal kuruyordu mustafa vardı kocamandı fatmagül resmen yani kendiydi nasıl oluyosa.mukaddes doğum yapıyordu.Mukaddes zaten evlendiğinde hamile diilmiydi:44::KK1::KK1:

hamşleydi evet de evlendikten sonra doğurdu asıl mantık ahtası bence babam oğlum filmin gösterim atrihi.
aslına baakrsan canım o sahne zaten tamamen yani ne bilim ne kadar savsaklamışlar o çekimi.dalga geeçr gibiydi. heel o yastık ayyy hint dizilerinde bile bu kadar umursamazlık olamaz yakıştıramadım bende hiç

hem çocuktu hemde murat 7 aylık doğmuştu erken doğumu uydurmuş ya mukaddes 7 ayda ne çabuk büyümüş nişanlanmış artı fatmagülün yaşını vermişlerdi bir ara 19-20 yaşında falan demişlerdi murat 6 yaşında demekki fatmagül 7 ayda değişmiş büyümüş 13 yaşında hemmen nişanlanmış :KK70:

hamşleydi evet de evlendikten sonra doğurdu asıl mantık ahtası bence babam oğlum filmin gösterim atrihi.
aslına baakrsan canım o sahne zaten tamamen yani ne bilim ne kadar savsaklamışlar o çekimi.dalga geeçr gibiydi. heel o yastık ayyy hint dizilerinde bile bu kadar umursamazlık olamaz yakıştıramadım bende hiç

hayır kuzum arkadş haklı rahmi ile muko evlendikleri gün fatmagül yerine küçük bir kız oynatmışlardı fatmagülün küçüklük hali die seside çocuk gibiydi dur bulaym hemmen o videoyu :KK70:

7 AY ÖNCE :KK9:
[video=youtube;ZFqtx1vPSHs]http://www.youtube.com/watch?v=ZFqtx1vPSHs[/video]

7 AY SONRA :KK9: 1. DAKİKA YI İZLEYİN

[video=youtube;yvKDRk4XdMc]http://www.youtube.com/watch?v=yvKDRk4XdMc&feature=related[/video]

Son düzenleme:
FATMAGÜL: Araba nerde?
KERİM: Taksiyle geldim..
FATMAGÜL: Doğru ya arabayla dikkat çekerdin..
KERİM: Açma yine..
FATMAGÜL: Arkamdan taksiye binince ne dedin şoföre? ‘Şu arabayı takip et’ mi, filmlerdeki gibi..

FATMAGÜL: Korkundan gelmedin peşimden.. Güven sorunu yaşayan bir tek ben değilim belli oldu sen de bana karşı güvensizsin.
KERİM: Çünkü aklından ne geçiyor bilmiyorum, ne düşünüyorsun ne hissediyorsun söylemiyorsun ki hiç.. Senin gerçekten ne istediğini bilmiyorum ben..
FATMAGÜL: Ben çok büyük mesafe kat ettim aslında.. İlk başlarda bir gün bu noktada olacağımı tahmin bile edemezdim.Önceleri en büyük düşmanlarımdan biriydin, şimdi..

ay cok tatli tesekkürler nilim
sanirim fatmagülde ömerin yanina gittik kadir bey izmirde oldugu icin ömere gitmesini söyledi..yoksa mustafayla bulusmaz..
kerim aksamki bölümde fatmagüle ne oldu derkenki sirinligi cok tatliydi sipa cok tatli..

hayır kuzum arkadş haklı rahmi ile muko evlendikleri gün fatmagül yerine küçük bir kız oynatmışlardı fatmagülün küçüklük hali die seside çocuk gibiydi dur bulaym hemmen o videoyu :KK70:

evet canım hatırladım kısacası keşke o sahneyi hiç koymasalardı.

4 bölüm kaldığını düşünürsek bence muhtemelen fatmagül avukatla bişeyler planladılar ve planladıkları şey mahkemeyi lehine çevirecekler inşallah tabi.
hep 16 haziran diyoar mahkeme için ogün final olur. ve orda bitecek çoğu şeyin ilersinei seyirciye bırakırlar yine aşkı memnudaki gibi.

4 bölüm kaldığını düşünürsek bence muhtemelen fatmagül avukatla bişeyler planladılar ve planladıkları şey mahkemeyi lehine çevirecekler inşallah tabi.
hep 16 haziran diyoar mahkeme için ogün final olur. ve orda bitecek çoğu şeyin ilersinei seyirciye bırakırlar yine aşkı memnudaki gibi.

evet banada öyle geliyor sanmıyorum bi sezon daha uzatıcaklarını artık konuda kalmadı ki zaten neyi uzatıcaklar ki uzatmasınlar tadında bitirsinler bu sezon bence

Burcu Kara ve Bugra Gulsoy evleniryor..
Ünlü oyuncunun “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinin Vuralı Buğra Gülsoy ile aşk yaşadığı geçen ay ortaya çıkmıştı. Sürpriz aşkın kahramanları, ilişkilerini nikah masasına taşımaya karar verdi. Gülsoy’un ailesi, Karayı Bursa’da yaşayan ailesinden istedi. Sözlenen çift, temmuz ayındaki düğün için hazırlıklara başladı.

Son düzenleme:
X