Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

dizi seneye de uzayacaktı gibiydi sonra aniden 5 bölüm kaldı dediler.
kerimin babasıyla ilgili çok gelişmeler olacak gibi oldu bıçak gibi kesildi o mesele.
kristin meselesini çıkarmışlardı o çok bela olacak gibi görünüyordu onu da kestiler. aniden bitirme kararı aldılar ebnce
bunun gibi bikaç şeyde var .
ama bitsin busezon bence

Son düzenleme:
hanımlar bu sezon finali olmasın
yani geriye sadece 4 bölüm kaldı
konuyu nasıl bağlayacaklar merak ediyorum :44:
üstelik fatmagül ile kerim arasında hiç yakınlaşma yok gibi:97:
ne bileyim şu durumda nasıl bir final olabilir ki

final olacakmış deniyor kızlar ama bunlar daha hiç yakınlaşmadı fatmagüle de sinir oldum dün mustafa öyle yapmaz böyledir şöyledir iyi tanırım fln kerimi zıvanadan çıkartcak iyice.filminde kerimden hamile bile kalıyodu bunlar daha elele tutuşmadılar.kerim sürekli içip fatmagülü dövmesi falan gerekiyo filmindeki senaryoya göre bunlar yerinde sayıyolar hala bence filmin adı fatmagülün suçu ne değilde mukaddesin suçu ne olmalıydı:KK60: hep mukaddesli geçiyo

bu kadar rating alan bi diziyi bitirmeleri altın yumurtlayan tavuğu kesmek gibi olur, bitireceklerini hiç sanmam

Fatmagülün Suçu Ne? 36. Bölüm Tüyoları
MUSTAFA : Ne oldu korktun mu..

FATMAGÜL: Ne korkacağım senden be, niye korkacağım.. huzurumu bozma demiştim sana daha ne istiyorsun benden..

MUSTAFA : Yemeklerinden yiyeceğim.

FATMAGÜL: Kalk oradan

MUSTAFA : Çok özledim..

FATMAGÜL: Kalk git, yoksa Kerimi çağırırım..

MUSTAFA : Çağır gelsin kocan, bu sefer gerçekten sökeyim ciğerini.

FATMAGÜL: Ne istiyorsun sen bizden anlamıyorum ki, niye hala direniyorsun üstümüze geliyorsun. Cevabını almadın mı..

KERİM: Bir şey var sende..

FATMAGÜL: Yine mi başlıyoruz. Sürekli bakıp durma sinirim bozuluyor.

KERİM: Sinemaya gidelim mi..

FATMAGÜL: Oluur.

Set Günü 36. Bölüm
Ebrucum merhaba..Sabah 10da hasan ustaya kahvaltıya geldik.. çekimler başlamıştı.. evin içindeydiler.. sahnenin parçası mıydı bilmiyorum ama engin evin içinde pencerenin önünde gazete okuyordu.. ama dışarıdaki ortam gerçekten çok gıcık.. o meşhur güvenlik (gerçi görevini yapıyor ama) sürekli insanları dağıtmaya çalışıyor.. insanlar da bir tuhaf.. bağıra çağıra yığın oluşturuyorlar evin girişindeki yol ağızında.. saat 12 civarlarında fırat çelik geldi.. bir süre peçkoda takıldı.. sonra eve geri dönerken insanlarla selamlaştı el salladı çok sevimliydi.. engin ve beren birer saniye evin kapısında göründü ama güvenlikler görüntülemeye izin vermedi.. az önce yemek almaya çıktılar o zaman videoya kaydettim engini=)=)çektiğim diğer resimlerde videolarda ne yazık ki ya yoklar ya da saniyelik görünüyorlar.. en son sahne amiri miydi neydi bilmiyorum yasak olmayan bölgeden resim çekmeye bile söylendi.. çok ama çok sinir oldum.. söylentiye göre kerim ve mustafa kavga edecekmiş ama ben asıl bomba diziyle ilgili (bilmiyorum gün içinde haber geldi mi başka bir kanaldan ama).. göksudaki evde yapılan çekimlerde (gündüz boyunca) fatmagül kerim ve mustafa vardı.. kerim üç yerinden vuruluyor!!!.. mustafada da bir kurşun yarası vardı... şöyle tahmin ettiik.. mustafa kerimi çok ağır yaralıyor.. muhtemelen de fatmagül yine mustafaya saldırıp o da nustafayı vuruyor.. sanırım aksiyon dolu acayip bir bölüm olacak bu hafta!.. içim gitti ama kan lekelerini gördükçe enginin gömleğinde.. 3 tane hem de!..öyle bir sahne görmedim.kerim resmen vurulmuştu.. çekim sırasında evden gelen çığlıkları duyduk hatta (sanırım fatmagülündü).. bir de resimde 2 gibi görünüyor olabilir ama kerim 3 yerinden yvurulmuştu.. hatta bence komaya falan girecek.. mustafa da vurulmuştu.. bence kerimin vurulduğunu görüp deliren fatmagül vurdu mustafayı da.. tabii bu kısımların nasıl çekldiğini görmedim.. sadece tahmin.. ama kesin olan kerim 3 mustafa 1 yerinden vurulmuştu.. videoyu edit edip en kısa zamanda sana göndereceğim.. göksudan sevgiler=)

kızlar bir gazete sanırım diziden biri ile röportaj yapıo moku olması gerekio tam hatrlamıorum sezon finaline 5 bölüm kaldığını söylüo röp. yaptıkları kişi sonrada muhabir bunu yayınlıo ama sezon finaline yazacağına finale 5 bölüm kalmış yazıyor ve o yüzden ortalık karışıo int ortamında böyle yani kesinlikle final olmaz imkan ve olasılık yok

yeni tuyo

1. Dizi birkaç bölümdür yavaş ilerliyor, doğru. Ama bu bölüm artık tekrar hızlanmaya başlıyor. Fatmagül& Kerim& Mustafa sahneleri yine heyecanlı.

2. Fatmagül ve Mustafa yalnız konuşacaklar. Yani tahmin edildiği gibi Kerim bir şey unuttuğu için geri dönmeyecek. Hatta Mustafa'nın Fatmagülle görüştüğünü bir süre öğrenemeyecek.

3. Fatmagül ne kadar Mustafa'yı tanıdığını düşünürse düşünsün, Mustafa'nın aslında intikamını almaktan vazgeçmediğini anlayacak.

4. Fatmagül, Mustafa ve Kerim'i tekrar karşı karşıya getirmemek için olanları saklamaya çalışacak.

5. Fatmagül Mustafa'nın gerçekten de peşlerini bırakmayacağını anlayınca Kerim için endişelenmeye başlayacak. Hatta o kadar korkacak ki kabusunda Mustafa'nın Kerim'i vurduğunu görecek.

6. Bir süredir bozulan... Kerim&Fatmag;ül ilişkisi tekrar canlanmaya başlayacak. Bunda Mustafa'nın da istemeyerek de olsa payı var. Hatta birlikte zaman geçirmek için adımları var.

Bu bölüm bol bol Fatmagül Kerim sahnesi göreceksiniz. Son 2 bölümdür yavaşlayan dizi tekrar hızlanıyor.
Fatmagül'ün doğum günü kutlanmayabilir.(twitter alıntı)

mustafa,mukaddes ve diger adaleti yaniltan gicik kisiler hepside hapishaneye girsin su asumu,enisemi yoksa hacer ovacik denen yuzsuz seyde girsin mapus damlarina..:KK47:

Allah fatmagule biraz akil versin .:86:ebenineye,kerimede sabir versin.:KK69:

bu arada fatmagulun bu bolumdeki goz makyaji, bihter makyajinin biraz hafifletilmis haliydi.:KK35:

Kerim ve F.Gül sinemada sarılıyorlar...

arkadaslar bugün setteydım çekım yoktu ama son tüyoları söylım fatmagülle kerım sinemada sarılcaklar tam olarak detayları bilmıyorum ama sınemada bir sarılma sahnesı var aldığım haberlere göre öpüşme sahnesınede çok az kaldı haberınız olsunn.
sanirim sinemada cunku boyle bir tuyo daha var..
Fatmagül yorgun, sonunda uykuya yenilir.. Başı Kerimden yana düşer..Omzuna değer..(sinemada

[video]http://www.youtube.com/fatmagulunsucune#p/u/0/GzRDmcPAcV4[/video]

ayyyyyyy heyecanlı bi bölüm olcak gibi ama bence fatmagül telefonda kerimle konuşmuyo çünkü kerimin üstünde beyaz gömlek vardı telde konuşurken siyah giymişti bekleyelim sanki ikinci fragmanda gelcek gibi

[video=youtube;GzRDmcPAcV4]http://www.youtube.com/watch?v=GzRDmcPAcV4[/video]

Son düzenleme:
bu mustafa ne kadar gıcık ya pislik herif:KK36: inş mukaddesi adam yine döver

36.Bölüm Özeti

Mustafa’nın Gül Mutfağı’na ziyareti, Fatmagül’ün iyimser düşüncelerinde haksız olduğunu ispatlar. Kerim’in işe gittiğini, ve uzun bir süre dönmeyeceğini bilen Mustafa, Fatmagül'ü huzursuz etmek için daha da cesaretlenir.

Fatmagül’ün hayatında yepyeni bir dönemin başlangıcı olan “Gül Mutfağı”, Mustafa için, kaybettiği geçmişi, Fatmagül'ü, anlamına gelmektedir. Bu durum, öfkesini daha çok arttırır..

İfade vermek üzere İzmir’e giden Ebe Nine ve Rahmi, yaşanan aksilikler yüzünden, ziyaretlerini bir gün daha uzatmak zorunda kalır. Bu sayede Avukat Kadir’i daha yakından tanıma fırsatı bulan Ebe Nine, yıllar sonra ilk kez çoktan unutmuş olduğu duygularla yeniden tanışır.

Turaner Bey'in Yaşaranlar'a karşı başlattığı savaş, dalga dalga büyümeye devam eder. Yenileceğini hissettikçe daha çok hırslanan Reşat Yaşaran, iflas bayrağını çekmek üzeredir. Şirketteki hisselerinin artmasıyla fark etmeden daha büyük bir borç altına giren Münir'in de artık paçaları tutuşmuştur, beklenen sonu engellemek için tüm yollara başvurur. Ancak gerilen sinirler, kriz anında Yaşaranlar arasındaki çatlakları da gözler önüne serer.

İçine düştüğü tuzaktan habersiz, Salih’le yeni bir başlangıç yaptığına inanan Mukaddes'in en büyük eksiği oğlu Murat’tır.. Ama yeni bir gelişme hayatını tamamiyle değiştirecektir.

Kerim'le aylardan sonra ilk defa evde yalnız olma fikri, nedense Fatmagül'ü artık tedirgin etmemektedir… Peşindeki Mustafa'nın gölgesi onu daha çok huzursuz eder..

Kerim Fatmagül'ü almaya geldiğinde Fatmagül Mustafa'nın ziyaretini ondan saklar.. Kerim Fatmagül'ün bir tedirginliği olduğunu hisseder.. Bunun sebebinin, “evde yalnız kalmak” düşüncesi olduğunu sanan Kerim, dışarıda zaman geçirmek için, sinemaya gitmeyi teklif eder.. Bu “ilk”in heyecanıyla Kerim'e daha da yakınlaşan Fatmagül eve döndüklerinde Mustafa'dan yeni bir mesajla karşılaşır...

Mustafa'nın gölgesinin ağırlığı üzerlerinde gittikçe artmaktadır.. Fatmagül yaşadığı tedirginliği korkuyu saklamaya çalışsa da, Kerim bir şeyler olduğunu anlar. Fatmagül için artık harekete geçme zamanı gelmiştir

Kerim'in şüphelerini üstüne çektiğinin farkında olmayan Fatmagül, kararını sessizce uygulamaya koyulur..

:18:

X